Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sadece Tam Bilgiye Sahip Olanlar Yazsın

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Herkese Yıllar Sonra Tekrardan Merhaba ,

Forumun tepkisini biliyorum ve çok ama çok rica ediyorum ki başka topiclerin linklerini veya boş yere caz yapmayın. Neyin nerde olduugnu gayey iyi biliyorum .

---- Hyosung GT250 R ve Honda CBR250 R arasındayım. Arasında dediğim sadece GT'de normal kullanımda sıkıntı çıkartıcak bir şey olur mu hondaya gözü kapalı giderim zaten , Tek problemim GT ? Gönlüm GT'ye kapaldı gitti. Apaçi motoru falan gibisinden eminim ki söylenenler olucaktır. Ama Üni. öğrencisiyim. Gösterişi seviyorum .

- Sadece şunu öğrenmek istiyorum. hyosung' şu yönden kötüdür Honda al ! Nedeni ? Ya da Honda değilde hyosung al ! Nedeni ?

- İstanbul avrupa yakasında gerek Honda Bayi olsun gerek Hyosung bayi olarak '' git burdan al motosikletini '' diyebilceğiniz yerler varsa çok acil bekliyorum...
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. AMA BU SORUNUN CEVABINI ALIRSAM BELKİ İLK İŞ GÜNÜ ALTIMDA MOTOSİKLETİM OLUCAK.

-Herkese Hayırlı Forumlar Dilerim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    En iyisi CAZ yapmadan Uzaklamak sanırım,

Yinede Boş Konuşmamış Olayım,
    Şirinevler HONDA Otosever İyidir...
    mahir212 ve numangokce bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Uslübunuz çok yanlış !
    hgdr, mahir212, tr_select ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bilerek bu şekilde yazdım daha önce bu kadar sert hiç bir şekilde yazmadım ama sadece net bir şekilde belli olsun diye . Konuyla ilgili bilgi ve soru cevaptan çıkıyor başka başka bir bir türlü yerlere çekiliyor konu . yanlışsa yanlış diyin , istediğim hiç bir konuda bilgi alamadığım günlerde oldu yüzlerce yorum gelmesine rağmen... :/

gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    Merhaba arkadaşım... seni çeken görüntüsü torku ise hyosung un önüne geçilemez cidden 250cc olarak çılgın bir yapıya ve güce sahip, sıfır alıp ilk sahibi olup düzgün bir şekilde bakımlarını yaptırıp ezmeden kullanacaksan başına iş açmayacak bir motordur...
    honda ya gelince markası tescilli servis ağıda öyle ona denecek birşey zaten yok...

Motosikleti
    Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle , demek istediğim şey sıfır alıcam motoru 2013 ' GT hyosung'u aldıktan sonra en ufak bir şeyde ahh keşke Honda olsaymış der miyim ? :s

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hyosung alacan madem niye Honda alıyon

Honda alacaktın madem niye Hyosung alıyon

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung alacan madem niye Honda alıyon

Honda alacaktın madem niye Hyosung alıyon
    Hyosung alıcak olursam Honda'yı aratcaksa seçimim Honda.

Ama yok aratmaz ne biliyim problem daha sık yaşamam o zaman Hyosung.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    İlk olarak beklentiniz ne ?

Konfor mu ? Yakıt mı ? Güç mü? 2.el mi ? Sağlamlık mı ?

Motosikleti
    Bana cok artı masraf cıkarmaması gerı kalan ozelıklerı ıse bana her sekılde uyuyor ıkısınıde deneme sansım oldu. Az cok bılıyorum yanı surusu konfor yakıtı olsun.

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    2 Motoruda kullanmadım ama bi tanıdığım abimin anlattıklarını aktarıyorum sana
    Sanırım hysong'u 2012 modeldi rodajı tamamlanmadan düşük bi kmde birinden almıştı. Daha önce 125r vardı onda hedefi 600'lük bişey almaktı zaten gt onun başını çok ağrıttı elektrik aksamında problem çıkardı daha sonra karbüratörü arızalandı yaklaşık 1 ay parça bekledi sonra sattı motoru 250r aldı. ve dedi ki iyiki babamın sözünü dinlemişim de 250r almışım gerek yakıt gerek konfor gerekse yedek parça ve kalitesi..

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı Faradaybv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 Motoruda kullanmadım ama bi tanıdığım abimin anlattıklarını aktarıyorum sana
    Sanırım hysong'u 2012 modeldi rodajı tamamlanmadan düşük bi kmde birinden almıştı. Daha önce 125r vardı onda hedefi 600'lük bişey almaktı zaten gt onun başını çok ağrıttı elektrik aksamında problem çıkardı daha sonra karbüratörü arızalandı yaklaşık 1 ay parça bekledi sonra sattı motoru 250r aldı. ve dedi ki iyiki babamın sözünü dinlemişim de 250r almışım gerek yakıt gerek konfor gerekse yedek parça ve kalitesi..
    karbüratör arızalandıysa bi 5 yıl geriye git çünkü 2008de enjeksiyona geçtiler şuan yeni modellerde sanırım sadece tek silindire düşme sıkıntısı oluyo oda bobinden kaynaklanıyo makine garantideyse gider garantiden değiştirirsin değilsede sağlam bi bobin takarsın bi daha başın ağrımaz bobinde pahalı bir parça değil

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    http://www.youtube.com/watch?v=o2RNBkYkTN8 << Cbr 250

http://www.youtube.com/watch?v=-GTUULb_VKQ << GT250

İki videouda izle ama gönlünden gecenı karar ver. . Ben ninja250 yi al derim ama kafa karıstırayım az

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece Tam Bilgiye Sahip Olanlar Yazsın
    motosiklet filan alma birader sen başlığı böyle açtıysan bikaç ay içinde ölürsün bu sinirle
    yasdal, numangokce, MotorKafa ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana cok artı masraf cıkarmaması gerı kalan ozelıklerı ıse bana her sekılde uyuyor ıkısınıde deneme sansım oldu. Az cok bılıyorum yanı surusu konfor yakıtı olsun.
    Ana kriter masraf ise, Hondanın yan grenajının 120 lira gibi bir fiyatı olduğunu biliyorum, bu sıfır fiyatı, Hyosungun bundan daha pahalı olduğuna eminim, diğer ıvır zıvır parçalarda Hondayla arasında ciddi bir fark olmaması lazım. Zaten senin de bildiğini biliyoruz ama bu seçim de aklın yolu Honda, kalbin yolu Hyo olur bence Honda hayat onda olduğundan falan değil, sadece GT 250R a göre CBR daha sorunsuz bir makine. Her ne kadar genel Honda parça kalitesi olmasa da, yine de işçilik olarak, Hyo dan üstündür. Hyosungun zaten en önemli derdi, motosikletin kalan parçalarının motor kısmı kadar iyi olmaması, onu becerseler, çok daha fazla satarlar eminim.
    emir135 bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok düşündüm ama honda bir adım önde arkadaş

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Adam forumdakilerin cevabina muhtac soru soruyor, birde cevap vermek zorundaymisiz gibi caz yapmayin diyor.
    numangokce ve MotorKafa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı brtvrdrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam forumdakilerin cevabina muhtac soru soruyor, birde cevap vermek zorundaymisiz gibi caz yapmayin diyor.
    Orda demek ıstedıgım gayet ınce bır sey ...
    Iste bundan bahsedıyorum aynı bu sekılde bır suru sey yazanlar oluyor , tavrım ters degıl oyle gelıyor belkı de , ıstedıgın bır topıgı ac yardıma ıhtıyacı olan bırıne neler neler yazıldıgı gıbı , aynı sey o kdar soylememe ragmen hala aynıysa bu kısılık bakıs acısıdır . Yapcak bır sey yok . Sız dedgınız gıbı dusunuyorsanız yazmazsınız olur bıter.. Iyı forumlar..

Telefondan gırdıgım ıcın herkese detaylı su anlık yazamaıyorum .. Yazılanlar ıcın cok tesekkır ederım , pısman olmam gt de bunu anladım yazılanlara gore dogru kullanıldıktan sonra , cbr yedek parca fıyatlarını bılıyorum ortalama ıkısıde fıyatları hemen hemen aynı gıbı 3 asagı 5 yukarı , ıkısının degılde hyo'nun sadece eksılerı ve artılarını bılmek ıstıyordum hepsı bu kadar .. Herkese cok tesekkur ederım , ıyı gunler dıleklerımle...

gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    2008 yılı itibari ile hyosung kronik sayılan arazlara son verdi sıfır alacam düzgün bakıcam çok ezmeden kullanıcam dersen hyosung, forumdaki bir çok arkadaş gibi zaman içerisinde bakımlarını fren balatası değiştirmeyi kendi yapabilirsin bu işi daha keyifli hale getiren bir faktör iki hyosung gt250comet sahibi oldum birisi halen kapımda duruyor kullanıyorumda hiç pişman olmadım ki ikiside ikinci eldi biraz alırken iyi inceledim ve incelettim birazda şansım yağver gitti diyeyim. sıfır alacaksan sorunun olmaz ve yukarda söylenen gibi 2012 model in karbüratörü arıza yapmaz çünkü olmayan şeyin arızası olmaz...

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ferguson, telmessos ve scooboy bunu beğendiler.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)