Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sadece Tam Bilgiye Sahip Olanlar Yazsın

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hyo guzeldir uzar ama parca kalitesi berbat hondaya gore pert ettim bitane mars dugmesi kirildi elimde dusun artik ozaman 250 r honda yoktu olsa kesin hindayi alirdim kawayi salla zaten 250 de bassa tutmaz o is tipsiz makina + cildirmis parca fiyatları bu arada cok yakar bilmis ol karburutorlu 2008 de 25 kurus yakiyodu devirli 130 160 arasi sakin de 180 e anca dustu ki benzin 3500 felandi galiba
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Herkesten actıgım baslık ve uslubumdan dolayı ozur dılerım gergınlıgı verdıgı etkenlerden dolayı o sekılde yazdım sanırım.. Yazılan yorumlara saygım sonsuz , tayfur abı aılemde bu sınırımden dolayı korkuyor pek almam taraftarı degıller zaten amagelde anlat bu askı , Herkesten tekrardan ozur dılerım boyle anlasılsın ıstemedım.. Iyı gunler ıyı forumlar herkese...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo guzeldir uzar ama parca kalitesi berbat hondaya gore pert ettim bitane mars dugmesi kirildi elimde dusun artik ozaman 250 r honda yoktu olsa kesin hindayi alirdim kawayi salla zaten 250 de bassa tutmaz o is tipsiz makina + cildirmis parca fiyatları bu arada cok yakar bilmis ol karburutorlu 2008 de 25 kurus yakiyodu devirli 130 160 arasi sakin de 180 e anca dustu ki benzin 3500 felandi galiba
    Sanırım CBR olucak kararım son anda yazdıklarınızdan kararım degısmezse .. Cok tsk. Ederım ıyı forumlar....

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam caz yapmış

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    1232131233244667. kez açılmış olan konu başlığı. Tebrikler,

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Honda, servis bolluğu ve parça ucuzluğu yönünden. Varsın 10 15 km yavaş gitsin torku biraz eksik olsun, honda candır.

Not: Uslubünüzü bende beğenmedim.
    burakragaa bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bende caz cuz etmeden uzayım konudan...
    numangokce bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    öğrenci olduğun için ve sıfır alacağını varsayarak yazıyorum
    kesinlikle gösteriş istiyorsan hyo al
    hayır öğrenciyim az yaksın biraz gösterişli olsun diyorsan honda al
    bu şukadar kalitelidir şu şukadar kalitesizdir muhabbetleri tamamen sallama muhabbetlerdir
    hiçbirine inanma öğrencisin hiç düşünmeden honda al
    hem sıfır fiyat olarak hem parça fiyatları olarak hem de yakıt olarak daha uygun
    her şekilde bir yıl içinde 5000 lira tasarruf edersin honda da
    ama param var sadece hava atmak istiyorum diyorsan hyosung al
    kalite olarak hiç bir farkı yok hyosunglarla ilgili duyduğun veya duyacağın bütün kötü yorumlar 2007 ve öncesi olanlar içindir
    tr_select ve burakragaa bunu beğendiler.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    sıfır alcağın hyosungda düzenli baktıktan sonra sana sıkıntı çıkarmaz.2. eli genelde çok yorulmuş motorlar var
    sıfırını gönül rahatlığıyla alabilirsin.
    hyosung aldıktan sonra keşke honda alsaydım dedirtecek bikaç konu var
    -konfor özellikle uzun yolda cbr çok daha rahat cbr zaten pek racing tarz bi motor değil daha çok sport touring tarz bişey
    -yakıt hondanın baya uygun az yakıyor.
    -bide cbrin kranejmıdır grenajmıdır neyse dış plastik fiyatları çok uygun ve servis ağı çok yaygın
    hyo alırsan yolda cbri her gördüğünde iyiki hyo almışımda diyeceksin şekli şemali iriliği yerinde hyosungun

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    HAAYTT haddinizi bilin köle site üyeleri! EFENDİMİZİN KAFASINI ŞİŞİRİP CAZ YAPMAYIN!
    numangokce bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Egzantrik sesi, tek silindir tartarı, depo kapağını eline vermesi, titrek ön camı, radyatörden damlayan sularıyla honda çok şukeladır. Hyosungtan kalitelidir diyen yalan söyler. Hondanın en düşük seviye motorlarından biridir. Şu kadar ödül almış vs de demeyin, o ödüller motora değil ülkeye gidiyor, ticaret bu. Hyosungun temizi taş gibidir, parça kalitesi iyidir. Özellikle 2012 kasalar sorunsuzdur, 2013 kasalarda da bi kaç pipo çatladı o da ciddi bir sorun değil 20 lira yenisi. Levent sanayi mahallesi-kayalar motor iyidir, stoğu genelde mevcuttur. Caz yapma, folk dinle daha güzel

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Şuan sıfır hyosung almak yerine, çok güzel düşük kilometreli 2013 model hyosunglar var. İkinciel motor almanın mevsimi geldi sayılır. 9.000-10.000 tl aralığında. Bence bunlardan birini al. Kalan 2 bin liraya da kask, mont, eldiven ve ekipman dizersin.

Dipnot: Bende üniversiteye 600f'le gidiyorum. Ama gittiğim ilk günden güvenlik uyardı. Dekan egsoz sesinden rahatsız olmuş, ses çıkartmadan gidecekmişim kampüsün içinde. Ama güvenlikçiğin dediği diğer şey şuydu, senin egsoz sesiyle hava atmana gerek yok, kıyafetin yeter Bence kaliteli bir mont ve kask almayı ihmal etme.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan sıfır hyosung almak yerine, çok güzel düşük kilometreli 2013 model hyosunglar var. İkinciel motor almanın mevsimi geldi sayılır. 9.000-10.000 tl aralığında. Bence bunlardan birini al. Kalan 2 bin liraya da kask, mont, eldiven ve ekipman dizersin.

Dipnot: Bende üniversiteye 600f'le gidiyorum. Ama gittiğim ilk günden güvenlik uyardı. Dekan egsoz sesinden rahatsız olmuş, ses çıkartmadan gidecekmişim kampüsün içinde. Ama güvenlikçiğin dediği diğer şey şuydu, senin egsoz sesiyle hava atmana gerek yok, kıyafetin yeter Bence kaliteli bir mont ve kask almayı ihmal etme.
    10bin verirsen satam sana Dekana bak, trafikte üstüne de kırar dikkatli ol

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10bin verirsen satam sana Dekana bak, trafikte üstüne de kırar dikkatli ol
    hondanın yakıtı yedi bitirdi beni. Haftada en az 300-400 km yol yapıyorum. Hyosung varken yakıt derdim olmuyordu, otobüsle gidip gelmekten daha ucuza maloluyordu. Şimdi arabadan daha masraflı oluyor Belli olmaz her an hyosung alabilirim :D
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    hondanın yakıtı yedi bitirdi beni. Haftada en az 300-400 km yol yapıyorum. Hyosung varken yakıt derdim olmuyordu, otobüsle gidip gelmekten daha ucuza maloluyordu. Şimdi arabadan daha masraflı oluyor Belli olmaz her an hyosung alabilirim :D
    f'ten sonra da hyo hiç kesmez bea er6 falan iyi gider az yakan çok kaçan. cbr500 olaydı...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Yıllar Sonra Tekrardan Merhaba ,
    .
    üyelik tarihi 28 eylül 2013 görünüyor.
    Yillardan sonra tekrar merhaba deyince bende kanallar karisti.
    Zaman denilen sey aslinda yok mu?
    Aynstayn haklimiydi yoksa?
    Yoksa ben çoktan öldüm de haberim mi yok.

Simdi yazdim ama tam bilgiye sahibim,ondan yazdim.
    Yoksa yazmazdim.
    ferguson ve MotorKafa bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üyelik tarihi 28 eylül 2013 görünüyor.
    Yillardan sonra tekrar merhaba deyince bende kanallar karisti.
    Zaman denilen sey aslinda yok mu?
    Aynstayn haklimiydi yoksa?
    Yoksa ben çoktan öldüm de haberim mi yok.

Simdi yazdim ama tam bilgiye sahibim,ondan yazdim.
    Yoksa yazmazdim.
    http://www.motosiklet.net/forum/memb...aa-105245.html '' Biyografiyi Açarsanız Anlarsınız ''

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Sabah tepki aldığımda üslübümla alakalı herkesten özür dilemiştim ama sanırım yazılanlar bir şey ifade etmiyor o şekilde devam edenler için söylencek söz kalmıyor kusura bakmayın tekrardan...

---

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

Ehliyetimi almadan önce almıştım ekipmanları uyarı için teşekkür ederim ayrıyetten..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1232131233244667. kez açılmış olan konu başlığı. Tebrikler,
    Açılan topiclerde istediğim bilgiye rast gelmediğim için sanırım açtım bu konuyu. Saygılarımla...

Motosikleti
    Hornet 650
    Daha öncekiler gibi, bu tür yüzlerce konu açıldı. Araştırsaydın BİLGİ ye ulaşırdın.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Honda ;))))))

Motosikleti
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha öncekiler gibi, bu tür yüzlerce konu açıldı. Araştırsaydın BİLGİ ye ulaşırdın.
    Sadece şunu öğrenmek istiyorum. hyosung' şu yönden kötüdür Honda al ! Nedeni ? Ya da Honda değilde hyosung al ! Nedeni ?

Benim öğrenmek istediğim tam olarak buydu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda ;))))))
    tamam ama neden işte ? olay bende burda başlıyor..

akşam üstü bir hyosung satan mağazaya gittim pazarlık falan dahil 10.400 dedi adam neden peki dedim hyo ?

Kalite farkı baktığımda grenajları olarak daha iyi geldi ki adamda bunu söyledi bana ek olarak çif disk olup ön frende güç bakımından hyo dedi...

Motosikleti
    Hornet 650
    Sorunu cevabı burada saklı; http://www.youtube.com/watch?v=bwxfo1ggPyE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)