Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki GSX 600F

Motovento
    REKLAM ALANI
    Brakers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Sahibinden'de rastgele dolaşırken bu modele çok gidip geliyorum. 05-06 kasaları 10.000 - 12.000 TL arasında değişiyor. 4 silindirli ss. Kasa tipi 99ları anımsatıyor. Fiyatlarının ucuz olma sebebi nedir? Tutulmamasımı?

Örnek fotolar;

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şurda baya zengin bilgiler paylaşılmış.
    http://www.motosiklet.net/forum/marka-ve-model-kiyaslamalari/74834-gsx-600-f-hakkinda-bilgi-istiyorum.html

Benim düşüncem ise, 77 beygir ve yaklaşık 210 kg bir motor. Yani ağır ve bir SS kadar güçlü değil. Eğer SS tarzı bir motor aranıyorsa sürücüsünü görüntü ve ses harici hayal kırıklığına uğratabilir. Bunun dışında üzerindeki motorun çok sağlıklı ve uzun ömürlü olduğu söyleniyor.
    Eğer amaç, şehirlerarası yol yapmak ve uzun süre binmek ise bu motor gayet iyidir. Şehiriçi hoş olmayacağı kanaatindeyim.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Uzun uzun tecrübe etmedim.Komşum ilk sahibi yıllardır kullanıyor.Bildiğim az yaktığı,çok sağlam ve uzun ömürlü motoru olduğu,rahat olduğu,uzun yolda iyi rüzgar kestiği ve eşşek ölüsü gibi ağır oluşu
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)