Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Benzine bir indirim daha geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bedavaya sattı sanki.
    Bir zonguldak lı olarak ttk da çalışıp sabah kart bastıkdan sonra evine uyumaya giden binlerce lira maaş alan insanlar geliyor gözümün önüne.
    Ziraat bankasında vergi dairesinde, telekomda çalışıp mesai saatinde örgü ören kadın geliyor gözüme..
    Devletin bazı kurumlarında modeli 1960 küsür olan araçlara yapılan yedek parça ihaleleri geliyor gözüme.. motorlar şanzımanlar, onlarca adet.. 100 er takım piston segmanlar.. sırf bazı kişilerin ihalede cebine para girsin diye yapılan.. senin benim cebimden alınan vergilerden alınan.. adı ihale olduguna bakma.. malzemeyi verecek firmanın elinde olup eşe dosta kaşelettiği tekliflerin oldugu ihaleler..
    Sizin bakış açınız farklı oldugu icin göremezsiniz.
    Senin gibi biri çıkıp havadan sudan sallamasa olmazdı zaten.

Bir devletin siyasal ve askeri güvenliği için en önemli kurum olan Türk Telekom ÜÇ YILLIK KÂRINA, Lübnanlı Yahudi bir şirkete verilmedimi? Satılan fiyatın %20’si peşin, kalanı beş yılda eşit taksitle ödenmek üzere satılmadımı? Satış anında Türk Telekom’un kasasında 1,64 milyar dolar nakit parası yokmuydu?

Keza aynı şekilde tekel..

2004 yılında Ankara’da 210 milyon dolara yaptırdığı ikiz kuleler 100 milyon dolara satılmadımı? Bu şekilde Tekel 110 milyon dolar zarara sokulmadımı?

Bunlar yaşanırken AKP Hükümeti’nin atadığı Özelleştirme İdaresi Başkanı Metin Kilci, ''Bir ya da birkaç yıllık kârına satılıyor diye özelleştirmeden vazgeçmeyeceğiz. Üstelik kâr eden kuruluşlar daha kolay satılıyor. Demedi mi?

Haklısın bedavaya satmadı.
    Bedavadan biraz pahalı sattı..

Akp hükümeti savunabilirsin,
    Ama doğruya doğru yanlışa yanlış diyecek kadar da delikanli ol.

Ha bunlar hakkinda bilgin yoksa da en azindan arastir öyle yorum yap.
    sardokar bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    5 kuruş indirip 10 tl ye de çıkarsalar bizim millet benzin eylemine gider lastik yakar
    hem devlet kazanır, hem lastikçi, fazla takılmamak lazım
    durmak yok rolantide devam

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    benzinliken yazıyorum, gece 12 yi bekliyorum pompa başında..depoyu fulleyip gezecem...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)