Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lifan emisol 150 17 yasındayım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello Life 80
    sayın abilerim yasım 17 ekımde ehlıyet sınavım var ehlıyet geliyo motosıkletım var vitello life 80 ama ehlıyetım yok dıye bınmek ıstemıyorum 5 aylık ama hala 550 km de korkuyorum bınmeye madem ehlıyetı alıcam daha yetıcek bı motosıklet almak ıstıyorum max. 3500 butcem var honda cb125e ıstıyordum ama sıfır alamıyorum ıkıncı ellere baktım alanyada yasıyorum ama uygun fıyatta yok denılır olanda 20000 km ustundedir forumda lifan emisol 150 gordum cok guzel begendım ama sızınde fıkırlerınızı almak ısterım fıyatı dayanıklılıgı yakıt tuketımı vb. konularda kaskım ve montum var ekıpman olarak yeterlı degıl ama tamamlamaya calısıcam alana kadar yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

yardım edebılıcek yokmu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

kimse yardimci olmicak mi ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    wallahi yeni çıkan bir motor bu arada yaşıtız lifan emisolu olanlar yazarsa iyi olur

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

lifan emisol sayfası buradan bilgilenebilirsin http://www.motosiklet.net/forum/moto...t&daysprune=-1

Motosikleti
    Vitello Life 80
    tesekkurler ya gercekten :D

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    ben uzun süre almayı düşündüm. tvs apache almasaydım onu alıcaktım. yakıt/performans iyi duruyor. lifan olduğu için satılmıyor bence ama o katagoride alınabilir bir motor

Motosikleti
    Vitello Life 80
    performans iyiymis evet ama sonucta ogrenciyim yakit ta onemli benim icin yakiti honda cb 125e yada ybr 125 esd ye oranla nasildir

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    şimdiden hayırlı olsun arkadaşım..... ehliyetsiz sürmemek için beklemeni tebrik ederim öncelikle... ben 2013 apache aldım çok memnunum hiç bir sıkıntım yok ama yarın 500 bakımı için 70 km yol gidecem.... sana tavsiyem bisan, mondial, aurora falan farketmez en çok hoşuna gideni al ama bu tip şeyleri de(servis, yedek parça v.s) göz önünde bulundur.... mondial drfit 125, mondial 150 mr vulture, rks titanıc, lifan emisol 150 hepsi güzel motorlar... en uygun en bol servis mondialde bence... onları da bir düşün... bu arada 200 TL ruhsat ve plaka, 200 TL trafik sigortası ve vergi, minimum 200 TL kask, 200 TL mont, eldiven, branda, ilk yakıt ıvır zıvır derken en az 1000 TL ye daha ihtiyacın var unutma... bu masraflardan hiçbirisi gereksiz değil ZORUNLU.... aklı başında bir arkadaşsın bence dikkat et....

Motosikleti
    Vitello Life 80
    cok guzel soyledin abi kaskim ls2 gecen yaz geziye gidiyorduk 250 lt ye aldim montum revit eldiven alicam brandada motosikletle alicam insallah burda hem servis hem bayii var yarim saat once gittim gorustum ellerinde yok ama getirtiriz dediler fiyat icin aramalarini bekliyorum lifan cok hosuma gitti iyi oldugunu soyluyorlar yakiti falanda iyiyse alicam insallah tesekkur ederim.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    O fiyata Emisol çok iyi bir tercih olur

Motosikleti
    Vitello Life 80
    bayi dedi ki uretimi durmus fabrika oyle dedi dedi bana abi dalga mi geciyonuz internet sitesinde var baska bayiiler satiyo falan dedim bize yok dediler dedi ya

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Başka bayilerine bak varsa orda üretimi durmaması lazım çünkü yeni çıktı daha.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Üretimi falan durmadı, bayi sallamış. Şüphen varsa en iyisi fabrikayı arayıp sormak. Yakıt tüketimine gelince, bu hacimlerdeki motorların üç aşağı beş yukarı hepsi aynı yakıtı yakar. Birisi bütçeyi zorluyorsa ya hepsi zorlar ya da zorlamıyorsa hiçbiri zorlamaz yani. O konuda kafaya takacak birşey yok. EM150L, çanta demiri olmaması hariç güzel bir motor ve gerçekten güzel gidiyor. Bir firma çanta demiri satıyor, internette arayınca bulursun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

Tabi şu da var ki bu motor dünyada da pek satan bir motor değil. Keşke Lifan bunun yerine su soğutmalı KP150 modelini getirse...

slm arkadaşlar ben Lifan emisol kullanıcısıyım bu motor hakkında bir sorununz olursa yardımcı olurum.

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    şöyle güzel bi inceleme yazısı yazıp bizi bilgilendirseniz harika olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)