Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yine Yamaha Yine iki zamanlı :) Buda Türkiyedeki Son Rx serisinden

Motovento
    REKLAM ALANI
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    İyi akşamlar uzun zamandır Motosikletim yoktu ve yine araştırmalarım sonucunda.Yeni motorumu samsun da buldum daha aklı başında karbüratörü bile sökülüp temizlenmemiş iç lastiklerinde bile Made in Japon yazıyor iki zamanlı motosiklet hastalığı birtürlü bitmek bilmiyor bu 6.Yamaham oldu Allah daha iyilerini olmayanlara nasip eder inşAllah. Nemden dolayı vida başlarında ve ufak tefek yerlerinde lekeler vardı Bol köpüklü yıkamalar sonucunda temizlendi
    Bu arada Sol aynam otobüse yüklenirken kırıldı ikisinide söktüm bu şekil kullanmıyorum daha

Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Üstüne binip kullanana kadar apaçi motoru , 100 lük işte ne olacak diyordum. Ancak kullandıktan sonra tüm fikirlerimi değiştirdi Hacmine göre çok güzel, güçlü bir makine. Uzaması, sesi çok hoş. Bisiklet kadar hafif ama motosiklet Lakin 2 zamanlılar zaten çok gürültülü makineler, birde susturucusunu kesince yada çıkarınca çok fazla küfür yedirecek kadar ses çıkarıyorlar. Size tavsiyem krom bir koruma demiri takmanız. Hem çok yakışıyor hemde düşünce çok masraftan kurtarıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)