Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask boyun kilidi nerden buluruz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Kaskımın resimde görülen kırmızı parçası kırıldı, bu kısım dikiş ile tututturulmuş durumda. Yani söküp yerine yenisi dikilecek. AVM de kaskı motorun arka selesinin altındaki tırnağa takıp seleyi kapatmaya çalışırken parçanın içindeki yay kırıldı sanırsam.

Bu parçayı avrupa yakasında nerede buluruz ? Yarın İstanbul'dan ayrılacağım. Gitmeden satın almak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    bende bir tane çıkma var. hediye edebilirim, B.düzü çevresindeysen.
    Lakin bendeki daha farklıymış fotografını atıyorum

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Kolay kolay bulunabileceğini sanmıyorum. En net bilgiyi distribütör firmaya telefon açarak öğrenebilirsiniz diye tahmin ediyorum, yedek parça nereden bulunur vs gibi

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı 6PaTLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir tane çıkma var. hediye edebilirim, B.düzü çevresindeysen.
    Lakin bendeki daha farklıymış fotografını atıyorum
    Bende Esenyurt'tayım ancak sizin attığınız resimden pek bişey anlayamadım Bendeki kask ls2. Hızlı kask kilidi diye geçiyor bunlar, standart zaten.

Mekanizma burda daha net gözüküyor.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    ne hikmetse kask yedek parçası pek satmıyorlar
    varsa yoksa vizör...
    geçen vizör mekanizması kırıldı bütün samsun merkezi turladım yok...bidaha kendim çözüm buldum.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Aslında ilk yapmam gerekeni en son yaptım, ls2 türkiye distribütörü Özen Motor'a mail attım. 45 dk sonra beni genel merkezden arayıp İstanbul'daki herhangi bir şubeye yönlendirelim sorununuzu çözsünler dediler. Bende şehirdışında olduğumu söyledim, hangi şubeyi aramamı önerdiklerini sordum. Bunun üzerine sirkeci şubeyi arayıp durumu anlattım. Orjinal klipsin ellerinde olmadığını ancak muadil bir klips olduğunu ve ücretsiz yollayabileceklerini söylediler. Tabi ki kargo bana ait. Bakalım yarın kargoya verecekler, kaliteli birşey geleceğini sanmıyorum ancak en azından verilen hizmet bile bence yeterli. Teşekkürler özen motor.
    caferacer21, cenkito ve hasanfuat bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında ilk yapmam gerekeni en son yaptım, ls2 türkiye distribütörü Özen Motor'a mail attım. 45 dk sonra beni genel merkezden arayıp İstanbul'daki herhangi bir şubeye yönlendirelim sorununuzu çözsünler dediler. Bende şehirdışında olduğumu söyledim, hangi şubeyi aramamı önerdiklerini sordum. Bunun üzerine sirkeci şubeyi arayıp durumu anlattım. Orjinal klipsin ellerinde olmadığını ancak muadil bir klips olduğunu ve ücretsiz yollayabileceklerini söylediler. Tabi ki kargo bana ait. Bakalım yarın kargoya verecekler, kaliteli birşey geleceğini sanmıyorum ancak en azından verilen hizmet bile bence yeterli. Teşekkürler özen motor.
    Gerçekten takdir etmek lazım evet parça yok diyip geçiştiredebilirdi.
    caferacer21 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Evet mesajı yazdığımdan bu yana 6 gün geçti ve hala elime ulaşan bir kargo yok. Demek ki boşuna özen motoru övmüşüz. Bu saatten sonrada gelen giden olmaz zaten. Elazığ'da ki Honda Bayisi Motoyoldaş motorda çay içerken muhabbet arasında kaskın durumundan bahsettim. Hemen kenara atılmış kırık bir ls2 kask getirdiler, onun kilidini söktük. Yarın götürüp benim kaska diktireceğim kilidi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)