Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankarada sürücü kursu ve sürücüye uygun motor secimi yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Cbf 150 kullanıcısıyım. gecen 50 yaşında bir arkadaşımı evine motorla bıraktım . pratikliği ve özgür duruşu hoşuna gitmiş motor kullanmak istediğini söyledi . Bende kendi motoruma oturmasını ve rahat olup olmadığını sordum . zaten sormaya gerek yoktu boyu kısa olduğundan 155 olmalı parmak uclarıyla yere zor dokundu . motoru ileri geri yapması onun için zor ve yorucu . hem motora at gibi binmesi de zor gibi geldi bana . otomatik vites istediğini söleyince belkide scooter olmalı dedim . hiç scooter kullanmadığımdan bilemedim. cruiser düşük cc ne önerabilirsiniz.

Aranan özellikler ;
    -sele alcak olacak , (cbf sele yüksekliği 780mm yüksek geldi )
    -kolay kullanılabilecek (otomatik vites) pratik olmalı kullanıcı genç olmadığından hafif olmalı .
    -genede yazimde hız yapacağını sanmıyorum .
    -düşük cc makineler olabilir şehir içi kullanılacak.
    -çin malı olmayacak .

A2 ehliyeti alacak , ankarada sürücü kurslarını araştırdım .
    bin yıl sürücü kursu
    oya sürücü kursu
    tandoğan sürücü kursu
    bahcelievler sürücü kursu

en azından motosikletleri olan sürücü kursları bunlar . öneriler , deneyimli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
    Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin franklin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    hondanın pcx geldi direk aklıma o motora karşı nedense bi sıcaklığım var. bu arada 50 yaşında arkadaşım demişiniz. sizin yaşınız kaç merakımdan soruyorum

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    27 yaşındayım . kursta tanışmıştık, irtibatı koparmadıl . emekli şu an hafta içi ankarada ODTÜ 'ye gidiyor . iki haftada bir istanbula geliyor. vaktinin çoğu ankarada geciyor.

bende pcx sıcak bakıyorum .
    Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin franklin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)