Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bugün basıma gelen olay( hep ben nedense)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    merhabalar. bugün pazar olduğundan dolayı kendimce bi gezi yapayım dedim. neyse gezdim kendimce sonra eve dönüş yolunda sakince gidiyorum ışıklarda durdum. yeşil yandı kalktım. tam yanımda yani arabanın rüzgarını hissettim dibimden geçti. en ufak bi direksyon oynatmasında asfaltla sevişecem yani. neyse ben az hızlandım bunu diğer ışıkta dururken buldum. 'abicim dibimden geçtin bizde insanız az dikkatli olursan iyi olur' dedim. aynen böyle düzgün bi şekilde. adamda 'ben 40 yıllık şöförüm tabi dibinden geçecem' demesin mi. haydaa benim sinirler fırladı.tam yeşil yandı son ses müziği açarak bastı gitti. dedim akşam akşam uğraşmaya gerek yok. ya yani biri denk gelecek saglam bi kapışacaz az kaldı.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    evet çok kötü bişey benimde başıma geldi sıfır geçiyorlar ama hakkaten sıfır sende hareket edip kaçamıyorsun çok tehlikeli bişey yaptıkları..

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Ben de 18lik delikanlıyım şimdi içinden geçecem diyeydin ya la
    porlanoche ve crayzboyone bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motordan inceksin çık l*n dışarı dicen başka çare yok çoğunlukla gazlayıp kaçarlar

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    benim 2 kere geldi bu olay başıma biri gece biri gündüz en ufak oynamada ya bariyere ya arabaya vuracak gibi oluyorsun korkudan oynatamıyorsun bir trafa
    ondan sonra kendime gelince bir kornaya basıyorum arkasından içim rahatlıyor
    ogzcngdk bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA XL1000 Varadero + GMC Jimmy 4.3 V6
    Bana hic denk gelmedi gerci benim motorun yanina yaklasan pek olmaz two brothers etkisi heralde

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Yolu ortalayin(seridinizden arac gecemeyecek sekilde), yan aynalarinizi sık kullanin( arkadaki trafiği kontrol edin). Aracin yarisiyla seridinizden gececegini algiladiniz araclarin gecememesi icin seridinizde uygun pozisyon alin(bulundugunuz serit sizin).
    Gecemediği icin korna calan suruculer olursa seridinizi koruyun. Sollamayi ve seridini kullanmayi oğrensin itler.
    Erkan şimşek ve banno1957 bunu beğendiler.

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Super cevap ;)

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    ben gerizekalı bir öküzüm demenin farklı bir versiyonu tabi

Erkan şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    Alıntı Re!S*33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar. bugün pazar olduğundan dolayı kendimce bi gezi yapayım dedim. neyse gezdim kendimce sonra eve dönüş yolunda sakince gidiyorum ışıklarda durdum. yeşil yandı kalktım. tam yanımda yani arabanın rüzgarını hissettim dibimden geçti. en ufak bi direksyon oynatmasında asfaltla sevişecem yani. neyse ben az hızlandım bunu diğer ışıkta dururken buldum. 'abicim dibimden geçtin bizde insanız az dikkatli olursan iyi olur' dedim. aynen böyle düzgün bi şekilde. adamda 'ben 40 yıllık şöförüm tabi dibinden geçecem' demesin mi. haydaa benim sinirler fırladı.tam yeşil yandı son ses müziği açarak bastı gitti. dedim akşam akşam uğraşmaya gerek yok. ya yani biri denk gelecek saglam bi kapışacaz az kaldı.
    reis kardeşim öncelikle büyük geçmiş olsun o şirret herkimse bilmediği kurallar var demekki. trafikte bir sürücü motosikleteliye çarpar kazaya karışırsa kanunla ilgili başına gelecekleri bilmiyordur plakasını alıp trafiğe verseydin çok güzel bir ceza yer birdahada aynı hareketi yapamazdı yinede geçmiş olsun
    HONDA CB125E
    14 EJ 816 ERKAN ŞİMŞEK

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Kanunlar neymiş söylesen de öğrensek.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Hacım bu tür ve bu tur benzer olayların hepsı . " Sakince kendi yolumda gıderken " ile baslıyor çözdüm demek ki sakince gitmicez : ) :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)