Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

choppers meraklılarına

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Discovery'de izliyorum. Daha önce daha doğal kavgalar ediyorlardı şimdi iyice yapay hale gelmiş. İyi makineler yapıyorlar ama artık favorim 'biker build of' 10 günlük bir yarışma değişik bölgelerden üreticiler katılıyor. Çok eğitici, adamlarda ne malzeme var kardeşim bizde nerede bu imkanlar. İmkanlarımız iyileştiğinde çok daha iyisini yaparız, eminim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    fz6
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı
    Discovery'de izliyorum. Daha önce daha doğal kavgalar ediyorlardı şimdi iyice yapay hale gelmiş. İyi makineler yapıyorlar ama artık favorim 'biker build of' 10 günlük bir yarışma değişik bölgelerden üreticiler katılıyor. Çok eğitici, adamlarda ne malzeme var kardeşim bizde nerede bu imkanlar. İmkanlarımız iyileştiğinde çok daha iyisini yaparız, eminim.
    Aynen..
    Eskiden o.c.c. nin kurucusu olan poul teutull(artık nasıl yazılıyorsa) motorları bizzat kendisi yapıyormuş.
    dışarıdanda şimdiye nazaran daha az hazır parça alıyormuş..
    şimdi sadece ön arka çamurluk,gidon ve sele yi kendileri yapıyorlar.
    geneldede çocuğu ve elemanları yapıyorlar bildiğiniz gibi.
    amma ve lakin dediğin gibi çok yapmacıklar..
    bu sabah programlarında banu alkanla sevgilisi çıkıyor ya onlardan farkı kalmadı...

Aynen, olay fabrikasyona kaymış. Birde son günlerde milliyetçilik ayağına gidiyorlar uyuz ettiler beni gavurcuklar.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    bu işi izmirde yapan birini bulsam öpüp başıma koyacam o kadarda zor gibi görünmüyor tv den izlerken. kavgaalra aynen katılıyorum yapay bir hava katıyor. eskiden daha etkiliyiciydi.

Motosikleti
    fz6
    Alıntı Magico_SortE adlı üyeden alıntı
    bu işi izmirde yapan birini bulsam öpüp başıma koyacam o kadarda zor gibi görünmüyor tv den izlerken. kavgaalra aynen katılıyorum yapay bir hava katıyor. eskiden daha etkiliyiciydi.
    bunları yapacak usta bulunur da o imkanlar bulunurmu bilmem.
    onlara koydukları en ufak motor 2 lt. diğer parçalarda ona keza pahalı yani.
    maddiyat sağlam olması lazım yani.

Alıntı serkankiyak adlı üyeden alıntı
    bunları yapacak usta bulunur da o imkanlar bulunurmu bilmem.
    onlara koydukları en ufak motor 2 lt. diğer parçalarda ona keza pahalı yani.
    maddiyat sağlam olması lazım yani.
    Abicim imkan olayını geç muhakkak birilerinin vakti, nakti bulunur. Asıl malzeme yok parayla bulamazsın y.dışından getirmen lazım. Adamlar endüstrisini kurmuşlar bu işin, gidiyorsun tak sıfır motor kafana göre, yok süspansiyon, kromcular boyacılar yedek parçacılar her semtte var. Bak geçen izliyorum biraz durumu kötü bir üretici çok parası yok. Gidiyor hurdalıktan envai çeşit malzeme alıyor yok pahasına. Adam bir motor yaptı aklın durur. Bu chopper işi için bizim bayağı bir tüketmemiz, motor sayısının artması lazım. Bu başımızdaki ötv cilerle bu iş zor.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    fz6
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı
    Abicim imkan olayını geç muhakkak birilerinin vakti, nakti bulunur. Asıl malzeme yok parayla bulamazsın y.dışından getirmen lazım. Adamlar endüstrisini kurmuşlar bu işin, gidiyorsun tak sıfır motor kafana göre, yok süspansiyon, kromcular boyacılar yedek parçacılar her semtte var. Bak geçen izliyorum biraz durumu kötü bir üretici çok parası yok. Gidiyor hurdalıktan envai çeşit malzeme alıyor yok pahasına. Adam bir motor yaptı aklın durur. Bu chopper işi için bizim bayağı bir tüketmemiz, motor sayısının artması lazım. Bu başımızdaki ötv cilerle bu iş zor.
    orada çok haklısın.. bizim daha fırınıyla beraber 40 fırın ekmek yememiz lazım..
    nakiti olan y.dışındanda getirtir üstad..
    bizim buradada bir özel yapım araba meraklısı fabrikatör bir dayı var. ingiltereye gidip alıyor çoğu parçayı..gümrükten aldığı bir aracın motoru bitikti gitti gsx r1300 motorunu taktırdı ona cum.. pazar sanayiiden çıkmıyor amcam.. parası olan her yerde bir yolunu buluyor üstad...

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    ya beyler şu an piyasaya giren motorlar neyden yapılmış plastik parça bile var çin malı işte adı üstünde.ucuza satıyorlar dimi.
    ya aynı parçaları malzemeyi buradada var dış kasayı şekil yap içine kanunin motorunu koy önemli olan şekil alınmaz ise namerdim. ha ne olur sonrası para kazandıkça kalite git gide artar mal prakende fiyatına satılır döngü tamamlanır .
    çok fazla hayal kurmadım değilmi
    bana göre para mafiş önenmli olan hayal gücü ve istek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler