Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Motor Türkiye'ye Kuralkan A.Ş ile birilikte geliyor, yakında satışa sunulacak

Motovento
    REKLAM ALANI

BAJAJ motosiklet firması Türkiye'de Kuralkan A.Ş ile distribütörlük anlaşması yaptı. Kısa zaman içinde BAJAJ motosikletleri Kuralkan bayilerinde görebileceksiniz.
    speed_dream, DALGIC_800, Pangea ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Allah bu kuralkanın ...
    rumelian, mitmuallim, ero__ ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inşallah daha kaliteli motorlar görürüz
    mete_han bunu beğendi.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    220 cc ile 130 cc arasındaki motosikletleri fena gözükmüyor ama acaba üretimi ne malzeme kalitesi nasıl yakından bir bakmak lazım...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    TVS nin suyu isindi dmek bu ozellijle pulsar 200 favorim daha once duysaydim kesin alirdim simdi bunada dandik diyen cikar bi dunya
    kemboo bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

350cc pulsar gelirse, fiatını'da 6-9 bin aralığına yaparlarsa işte o zamam motoru erken aldığıma pişman olurum

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Sakin turkiye motor üretmesin. Böyle. Dışarıdan. Getirsin dursun.

Hindistan mali.
    Shrieker, srknbdm ve azizsele bunu beğendiler.

tövbe@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Foruma biraz evvel üye oldum 27 yaşındayım izmir'de yaşıyorum ,siteyi uzun zamandır takip etmekle beraber üye değildim .. Henüz bir motorum olmadı ancak hayatın getirdiği şartlar çerçevesinde bi kaç sene içinde ehliyetimi alıp ilk motorumu alabileceğimi düşünüyorum eğer vakit bulabilirsem .. lakin şuana kadar hep öteledim durumu .. , hani başlangıç için aklımda olanlardan birisi asya major idi bu bajaj linkinide twitterda farkedince dedim neymiş acaba pulsar 200 gerçekten güzel duruyor umarım kimse hüsrana uğramaz ve beklentileri fazlasıyla karşılayan fiyatını hakeden motorlardır
    Adem Balkan bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    iyi olur
    ktm ile göbek bağı olan bir firma bajaj
    tvs ye göre daha can alıcı çeşitleri var
    tövbe@ ve arslan26 bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz Hyosung'u Kuralkan'ın elinden kurtarmaya çalışıyoruz bunlar başka markalarında üstüne kabus gibi çöküyorlar.Kuralkan ise uzak dursun toplu iğne bile almam bi daha onlardan.Kuralkan dışında her firmaya razıyım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Bu arada Bajaj'ın modellerine burdan bakabilirsiniz.;
    http://www.bajajauto.com/
    dockerengin bunu beğendi.

tövbe@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatları hangi aralıkta olur acaba

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    yakında demişsiniz ama tatmin olmadım :D ne zaman ve hangi modeller gelir?

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz Hyosung'u Kuralkan'ın elinden kurtarmaya çalışıyoruz bunlar başka markalarında üstüne kabus gibi çöküyorlar.Kuralkan ise uzak dursun toplu iğne bile almam bi daha onlardan.Kuralkan dışında her firmaya razıyım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Bu arada Bajaj'ın modellerine burdan bakabilirsiniz.;
    http://www.bajajauto.com/
    Söylediklerine katılmamak mümkün değil. Fakat Bajaj Türkiye pazarına hitap eden bir ürün yelpazesine sahip. Kalite seviyesi de TVS den aşağı kalmaz. Kuralkan üretim bandından kalkmış Çinli modeller yerine Bajaj getirirse daha iyi olur. Bajaj fiyat-kalite ölçütüne göre ciddi rekabet gücüne sahip diye biliyorum. En çok da TVS'nin müşterilerini alır.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylediklerine katılmamak mümkün değil. Fakat Bajaj Türkiye pazarına hitap eden bir ürün yelpazesine sahip. Kalite seviyesi de TVS den aşağı kalmaz. Kuralkan üretim bandından kalkmış Çinli modeller yerine Bajaj getirirse daha iyi olur. Bajaj fiyat-kalite ölçütüne göre ciddi rekabet gücüne sahip diye biliyorum. En çok da TVS'nin müşterilerini alır.
    Servisleri rezalet olmasa sorun yok biraz müşterisini dinlesin birde kanuni logosu basmasın elin motoruna sorun yok .

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Farklı bir markanın gelmesi gerçekten güzel olur.Ama dünya piyasalarında aynı sınıf Japon motosikletlere göre 1000-2000 dolar civarı daha ucuz olan Hyosung'u Türkiye'de Japon motosikletlerinden pahalı satan Kuralkan bu motosiklere kaç para fiyat çeker bu beni korkutuyor.Bu arada Bajaj'ı Türkiye'ye getirseler bile şu anda sattıkları Çin mallarından vaz geçmezler onları da satarlar.Adamların amacı herhangi bir kalite artışı,müşteri memnuniyeti filan değil koparabilecekleri heryerden para koparmak.
    yusufozugenc bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı bir markanın gelmesi gerçekten güzel olur.Ama dünya piyasalarında aynı sınıf Japon motosikletlere göre 1000-2000 dolar civarı daha ucuz olan Hyosung'u Türkiye'de Japon motosikletlerinden pahalı satan Kuralkan bu motosiklere kaç para fiyat çeker bu beni korkutuyor.Bu arada Bajaj'ı Türkiye'ye getirseler bile şu anda sattıkları Çin mallarından vaz geçmezler onları da satarlar.Adamların amacı herhangi bir kalite artışı,müşteri memnuniyeti filan değil koparabilecekleri heryerden para koparmak.
    Katılıyorum. Ben de Kuralkan'ı normal kazançlarla gözü doymayacak bir firma olarak biliyorum. Aşağıdaki model Hindistan'da TVS Apache 150 RTR'den yaklaşık %10 daha fazla fiyata satılıyor. Kaba taslak bir hesapla 6000TL gibi bir fiyata Türkiye'de satılabilmesi lazım. Türkiye'de 10.000 TL nin üzerinde satılan motosikletler kadar performansa sahip olduğu yazılmış. Bu durumda bir çok markanın müşterisini alacaktır.
    http://autos.maxabout.com/twid000035...20-dts-fi.aspx
    Thracian bunu beğendi.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Katılıyorum. Ben de Kuralkan'ı normal kazançlarla gözü doymayacak bir firma olarak biliyorum. Aşağıdaki model Hindistan'da TVS Apache 150 RTR'den yaklaşık %10 daha fazla fiyata satılıyor. Kaba taslak bir hesapla 6000TL gibi bir fiyata Türkiye'de satılabilmesi lazım. Türkiye'de 10.000 TL nin üzerinde satılan motosikletler kadar performansa sahip olduğu yazılmış. Bu durumda bir çok markanın müşterisini alacaktır.
    Kuralkan o paraya phantom satıyor

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan o paraya phantom satıyor
    Phantom'u 5400TL ya veriyorlar. Aşağıdaki model için 6000 Tl civarı iyi bir fiyat olur.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    10 yil bajaj chetak kullandim simdikilere 1000000 basar
    cool113 bunu beğendi.

Anlasma bu gun yapildi yakinda resmi aciklama gelir. Pulsar+5model gelecek diyebilirim.kisa zamanda ogreniriz. Fiyatlarinda uygun olacagini dusunuyorum. Bir baska firmada hero ( honda tedarikcisi ) hindistan firmasi ile anlasti. Firmayi simdilik yazmiyim ama kesin olarak hero geliyor..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler