Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Motor Türkiye'ye Kuralkan A.Ş ile birilikte geliyor, yakında satışa sunulacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xmax 250
    hoş söylüyorsun da 1 tane sitede bi yorum bulmuşsun aynı şeyi yazıp duruyosun bende sana 50 tane olumlu yorum bulurum pulsar 200le ilgili . mercedeste mükemmel bir marka ama yaz google a milyon tane şikayet görürsün. yada her hangi bir motorla ilgili bana internette hakkında olumsuz yorum yazan bir tane motor sole gidip hemen alıyım.her ürün hakkında kimileri iyi kimileri kötü yazabilir. o dediğin sorunların hiç biri mevcut değil. hele titreşim konusunda tamamen yalan herkes çok memnun kaldı vibrasyon olayından. burada canlı test ettik diyoruz bastık gazladık gezdik diyoruz 3 saat boyunca 100 tane bayi servis motorun üstünde resmen zıpladı gazını kökledi önünü kaldırdı götünü kaldırdı ani frenleme yaptı devre kesiciyi sokana kadar bastı motoru zorladılarda zorladılar motor tık demedi, bu dediklerimi kıyasladığınız diğer motorlara yap bakıyım neler oluyo. özellikle bu kullanıma burada radyötörden su taşmadıysa merak etme hiç biyerde su taşmaz. ktm duke 200 ile karşılaştırmışsın kaç para haberin var mı? 15 bin liralık motorla 7 bin liralık motoru kıyaslıyosun adalet mı bu sence? ktm duke'uda bu adamlar üretiyor aynı teknoloji , aynı fabrikada yan yana üretiliyorlar. daha binmeden motoru test etmeden bulmuşsun internette bi yorum çevirip duruyosun. bu adamlar bu motorları hayır işi yapmak için milyon dolarlık yatırımlar yapıp ta türkiyeye getirmiyolar. para kaznmak için getiriyolar. sen yaptığın iş herneyse üstüne gerekn karını koymadan mı yapıyosun. küçük düşünmeyin lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 Siyah 2008
    Fuardan sonra ben de düşünüyordum ama bu fiyatlarla müşterisinin %60 / %70 ini kaybetti zaten. Belki de daha fazlası... Forumda şu an bayilere gelsin hemen alıcam diyen var mı diye merak ediyorum. Oysa ki bundan 2 hafta önce onlarca kişinin kalbinde yatıyordu bu motor. Suzuki inazuma 2013 de çok deli satış fiyatlarına ulaştı. Ama onun bile çıkış fiyatı 9800 tl idi tutulunca 11000 tl lere satılmaya başladı. Böyle giderse bajaj kalitesi ne kadar üst düzeyde olursa olsun çok saçma bir hamleyle girecek piyasaya bu motosiklete de bize de yazık edecek.

Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı SlimShady.2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hint motoruna delikli 5 kurus vermem gider 7-8 one vericegime 2 bin daha ekler Honda'nin Cross enduro model ismi aklimda 250 cc olandan alirim. En azindan yol gider. Onlarda uretim yeri çin gerci adi honda eskisi gibi her modelleri japon degil
    , hint motoruna delikli 5 kuruş vermezsin mondiale binersin )) tüm dünya hint motorlarının kalitesini konuşuyo hatta kabul etmiş. tvs siyle hero suyla bajaj ıyla, ki bu firmalar hondanın kawasakinin ktm nın vespanın üreticileri senin dediğin lafa bak. sana da mondial yakışır zaten
    dyavol-77 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Alıntı papaz09k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    , hint motoruna delikli 5 kuruş vermezsin mondiale binersin )) tüm dünya hint motorlarının kalitesini konuşuyo hatta kabul etmiş. tvs siyle hero suyla bajaj ıyla, ki bu firmalar hondanın kawasakinin ktm nın vespanın üreticileri senin dediğin lafa bak. sana da mondial yakışır zaten
    Ama aldigim mondialle gunde 200 km gidiyorum sehirler arasi otoyolda 7 - 8 ayda 9000 km deyim tek bir civatasi bozulmadi. Yav isterse harley davidson ureticileri olsun ne fark eder ? Ama bajaj o para etmez banane yurt disindan motor getirtme zorlugundan ben cebime bakarim bana mi sordular getirtirken ;) komiklesme

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    hoş söylüyorsun da 1 tane sitede bi yorum bulmuşsun aynı şeyi yazıp duruyosun bende sana 50 tane olumlu yorum bulurum pulsar 200le ilgili . mercedeste mükemmel bir marka ama yaz google a milyon tane şikayet görürsün. yada her hangi bir motorla ilgili bana internette hakkında olumsuz yorum yazan bir tane motor sole gidip hemen alıyım.her ürün hakkında kimileri iyi kimileri kötü yazabilir. o dediğin sorunların hiç biri mevcut değil. hele titreşim konusunda tamamen yalan herkes çok memnun kaldı vibrasyon olayından. burada canlı test ettik diyoruz bastık gazladık gezdik diyoruz 3 saat boyunca 100 tane bayi servis motorun üstünde resmen zıpladı gazını kökledi önünü kaldırdı götünü kaldırdı ani frenleme yaptı devre kesiciyi sokana kadar bastı motoru zorladılarda zorladılar motor tık demedi, bu dediklerimi kıyasladığınız diğer motorlara yap bakıyım neler oluyo. özellikle bu kullanıma burada radyötörden su taşmadıysa merak etme hiç biyerde su taşmaz. ktm duke 200 ile karşılaştırmışsın kaç para haberin var mı? 15 bin liralık motorla 7 bin liralık motoru kıyaslıyosun adalet mı bu sence? ktm duke'uda bu adamlar üretiyor aynı teknoloji , aynı fabrikada yan yana üretiliyorlar. daha binmeden motoru test etmeden bulmuşsun internette bi yorum çevirip duruyosun. bu adamlar bu motorları hayır işi yapmak için milyon dolarlık yatırımlar yapıp ta türkiyeye getirmiyolar. para kaznmak için getiriyolar. sen yaptığın iş herneyse üstüne gerekn karını koymadan mı yapıyosun. küçük düşünmeyin lütfen
    Ezbere konuşma.İnternette sadece bir tane kötü yorum var diye. Buyur bir tane daha. Daha başka bulmamı istermisin?
    http://www.team-bhp.com/forum/motorb...200-kms-8.html

Biraz çevirmeye çalışırsak rki2007 nikli Bajaj Pulsar 200 NS kullanıcısı forumda şunları yazmış;
    - Görüşlerim tamamen kişiseldir kimseyi bağlamaz diyor.
    - Bajaj Pulsar 200NS beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.
    - Vites geçişleri rahat değil.
    - Sele konforu çok kötü.
    - Daha da önemlisi titreşim seviyeleri çok yüksek. Gezi motoru olduğu iddia edilen bir motor için önemli bir dezavantaj.
    - Ani frenlemede benzin deposu insanın karnını rahatsız ediyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Abicim zaten o bi motora 7 bin vermeyi goze aldigim gun. Daha fazlasini verip Aprilla Ducati vs. Alirim. Yani gereksiz okadar paraya o marka. Kalitesi umrumda degil. Fazla para veririm markasini sorduklarinda aprilla derim. Bu yaza bi tane Street aprilla alacam ins

Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ezbere konuşma.İnternette sadece bir tane kötü yorum var diye. Buyur bir tane daha. Daha başka bulmamı istermisin?
    http://www.team-bhp.com/forum/motorb...200-kms-8.html

Biraz çevirmeye çalışırsak rki2007 nikli Bajaj Pulsar 200 NS kullanıcısı forumda şunları yazmış;
    - Görüşlerim tamamen kişiseldir kimseyi bağlamaz diyor.
    - Bajaj Pulsar 200NS beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.
    - Vites geçişleri rahat değil.
    - Sele konforu çok kötü.
    - Daha da önemlisi titreşim seviyeleri çok yüksek. Gezi motoru olduğu iddia edilen bir motor için önemli bir dezavantaj.
    - Ani frenlemede benzin deposu insanın karnını rahatsız ediyor.
    gönderdiğin forum sitesinde ki tüm yorumları incelememişsin herhalde, devamında ve öncesinde senin gönderdiğin yorumların haricinde fazlasıyla da olumlu düşünce var. onlardan niye bahsetmiyorsun. burada hep kötü şeylerden bahsediyorsun. desene kimilerine göre iyi kimilerine göre kötü. o zaman bende senın için adam doğru söylüyor diyeyim. ve bu motor gezi motoru olarak üretilen bir motor değil bu motor heyecan arayan şekilli motor arayan gençlere yönelik bir motor. gezi motoru için adamlar discover üretmiş sıfır titreşimi olan selesi çok rahat az yakan motor. aldığınız üründen beklentileriniz çok önmeli. elmayla armutu karıştırmamak lazım.

mondialci arkadaşım renoda binlerce km tamir görmeden gidiyor mercedeste. kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş hesabı bilip bilmeden ne kötülüyosun hint mallarını. paran mondiale yetiyosa git ona bin. hınt malları iyidir allah bi gün sanada binmeyi nasip eder inşallah. Antalyadaysan gel yarın sana test ettireyim motoru. Belekteyiz başka gelmek isteyen arkadaşlar varsa özelden yazabilirler bana. adamlar malına güvenmese 100 tane adamın önüne test edin nasıl istiyosanız öyle zorlayın serbestiniz demezlerdi herhalde. test sürüşleri yarın öğleden sonra bekleriz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    gönderdiğin forum sitesinde ki tüm yorumları incelememişsin herhalde, devamında ve öncesinde senin gönderdiğin yorumların haricinde fazlasıyla da olumlu düşünce var. onlardan niye bahsetmiyorsun. burada hep kötü şeylerden bahsediyorsun. desene kimilerine göre iyi kimilerine göre kötü. o zaman bende senın için adam doğru söylüyor diyeyim. ve bu motor gezi motoru olarak üretilen bir motor değil bu motor heyecan arayan şekilli motor arayan gençlere yönelik bir motor. gezi motoru için adamlar discover üretmiş sıfır titreşimi olan selesi çok rahat az yakan motor. aldığınız üründen beklentileriniz çok önmeli. elmayla armutu karıştırmamak lazım.

mondialci arkadaşım renoda binlerce km tamir görmeden gidiyor mercedeste. kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş hesabı bilip bilmeden ne kötülüyosun hint mallarını. paran mondiale yetiyosa git ona bin. hınt malları iyidir allah bi gün sanada binmeyi nasip eder inşallah. Antalyadaysan gel yarın sana test ettireyim motoru. Belekteyiz başka gelmek isteyen arkadaşlar varsa
    özelden yazabilirler bana. adamlar malına güvenmese 100 tane adamın önüne test edin nasıl istiyosanız öyle zorlayın serbestiniz demezlerdi herhalde. test sürüşleri yarın öğleden sonra bekleriz
    Video at reyiz gelmeye gerek yook

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250

mondialci arkadaşım renoda binlerce km tamir görmeden gidiyor mercedeste. kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş hesabı bilip bilmeden ne kötülüyosun hint mallarını. paran mondiale yetiyosa git ona bin. hınt malları iyidir allah bi gün sanada binmeyi nasip eder inşallah. Antalyadaysan gel yarın sana test ettireyim motoru. Belekteyiz başka gelmek isteyen arkadaşlar varsa özelden yazabilirler bana. adamlar malına güvenmese 100 tane adamın önüne test edin nasıl istiyosanız öyle zorlayın serbestiniz demezlerdi herhalde. test sürüşleri yarın öğleden sonra bekleriz
    Kesinlikle önyargılı değilim. Bajaj markası ile ilgili bir takıntım da yok. Türkiye pazarına daha uygun olan ve daha sorunsuz olduğu söylenen Bajaj Pulsar 220F getirilmeliydi bence. Hava soğutmalı ve daha gösterişsiz fiyatı daha ucuz fakat daha sorunsuz ve performanslı. Millet görüntüye kanacak olsa Çinliler de iyi görüntü yapıyor. Fakat motora bindikten sonra görüntü işe yaramıyor.
    Bajaj Pulsar 200NS frenleri hakkında arka teker kilitleme eğilimi dışında hep iyi yorumlar yapılmış.

Motosikleti
    xmax 250
    Arkadaslar insanlar bu motorlari satip para kazanicak kendiniz tecrube etmeden bilmeden internetten gordugunuz yorumlarla malin kotu reklamini yapiyosunuz. Simdi kendin bu motoru test etseydin ve kotu yorumlar yazsaydin hak verirdim. Ama daha motoru canli gormediniz bile. Herkesin belli bir kesesi var ona gore alim yapiyor. Ancak 7 bin lralik motora cok diyolar 6 bin lira olsa satardi diyolar bin liranin lafini yapiyolar ondan sonrada ustune 3 daha koyarim sunu alirim bunu alirim diyolar.ya hesap kitap yapmayi bilmiyolar ya paradan anlamiyolar. Cin motorlari ile kiyaslaiyolar. Ya burda cin mali satan abilerle konusuyrz adam diyoki biktim artik sikayetlerden biktim artik sattigim motorun sikayetlerinden 5dk sonra calismiyo bu diye geri gelmelerinden. Adam diyoki motoru sattiktan sonra miusteri motora bindiginde koseyi donene kadar gozlerimi kapatip dua ediyrm diyo.koseyi donerse sukrediyrm diyo. Geceleri uykularim kaciyo diyo yarin kim elinde motoru ile gelicek diye uyuyamiyrm diyor. Verdiginiz para ile karsiliginda aldiginiz hizmeti malin degerini karsilastirmalisinz. Cin mallari motor sevdasi olmadan sadece para kazanmak icin yapilan ticari mallardir. Ancak bi honda yamaha aprilla tvs bajaj gercek motorlardir ticari kaygilarin otesinde motor tutkusu motor sevdasi ile uretilen gercek motorlardir. Cin mallarida is gorur goturur getirir ama digerlerinin verdigi hazzi keyifi veremez bu beklenti meselesidir. Bana gore cin mali motorlar gercek motorlar degildir. Sen yamaha kullanicisisn bende xmax kullanicisym hangi cin mali scooterla kiyaslayabilirsun sole 1 ornek verebilirmisin. Aradaki fiyat farki nerdeyse 3 4 kati ama deger mi deger.cin malida is goruyor mu goruyor. Ikiside bambaska seyler. Mesela ben xmaximdan cok cok memnunum asik bi sekilde biniyorum ama internette yuzlerce sikayet var ama bende 1 tane bile yok. Sonuc olarak herkes rizkini yer satar kazanir her malin bi alicisi vardir benim anlatmak istedigim aadece gercekci olalim bilip bilmeden gercekten denemeden kotulemeyelim.
    hamzarat bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı SlimShady.2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadas ybr aldi yamahadan 4.450 tl verip uretim yeri Cin. Hatta uzerinde Made in P.R.C yaziyor. Honda Cb 125 e de ayni sekil bayide ozellikle baktim oda ayniydi. Sonra Drift aldim pisman etmedi.
    Arkadaş sen dikkatli okumadın herhalde 250cc altı hepsi ÇİN,250-500cc arası Thailand, üstü İtalya ve japan...Ybr dediğin drift'ten birkaçını mezara gömer...

---------- Post added at 02:15 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

Mondial dünya markası....kardeş-haberin yok mu???...benzin deposunda mondial yazar-şasedeki tanıtım etiketinde ''farklı bişey yazar(çing-çank-çonk)....
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Mondial dunya.markasi mi dedim ben? Carpitma konuyu. Konu ucreti. Drifte verdigim paranin karsilini veriyor onca sikintiyle aldim. Ama 200 cc motorada 7 bin vermem isterse harley davidson olsun. Mondial veya baska bi marka isterse Filipin mali olsun fark etmez. Demek istedigim motora 7 bin vereceksin aksesuar yedek parca vergi kitleyecekler. Deger mi? Cok paraniz varsa gidip alin banane sizin cuzdaninizdan.
    Ben kendi fikrimi soyledim. Googleden arastirdim iyi konusanlarin sayisi elin parmak sayisini gecmez. Neyin testindesiniz? Bende bu yaz iyi bi motor almayi planliyorum parayi ayarlayabilirsem Ducati alicam.
    Yada istersem kannuni bile alirim bajaj almak zorundamiyim? Gelmis buraya yok ordaydim burdaydim diyo satici malina kotu dermi? Ee ben orda degildim buradaki bayilere gelsin elbet onuda denerim ama uster alirim ister almam tercih meselesi

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arkadaşlar,

Konunun özünü kaçırıp saçma sapan noktalara taşımaya gerek yok. Motor için 7000 TL pahalı dedik ama konu motorun beş para etmez olmasına geldi. Hint motoruna o parayı vereceğime yok Honda alırım falan demeyin. Benim gözümde 6 bin TL'lik 600 cc Honda çöptür, almam da binmem de. Hatta bedava vereceğiz birini seç deseler NS200'ü seçerim. Motor kötü motor değil ama daha önce de yazdığım gibi motoru görüp denemeden veya satın almış arkadaşlarımızın görüşlerini almadan bu parayı vermem. Her malın bir ederi vardır, ben bunun için 6000 - 6500 TL düşünüyordum ama 7000 TL oldu, canım sıkıldı, hevesim kaçtı. 500 TL önemli bir fark değil ama psikolojik sınır mevzusu var benim için...

@papaz09k,

Motorları denedik, beğendik diyorsunuz da bunları bir de biz denesek nasıl olur ? acemi60 arkadaşın dediği gibi bu motor hakkında çok olumlu yorumlar olduğu gibi çok kötü yorumlar da var, hayatımın hatasını yaptım diyenler de... Çok titriyor diyen de var, hiç titremiyor diyen de... Bakın önümüzde fuar var, getirsinler oraya test motorlarını, insanlara tanıtsınlar, deneme sürüşü yaptırsınlar bir de özel bir fuar fiyatı koysunlar hatta orada peşinat alıp satış yapsınlar bakın nasıl tanıtımı olur.

Madem motorları denediniz, tecrübeniz de varsa biraz siz bahsedin. Titreşim var mı, hangi modeller satışa sunuluyor, gidişleri nasıl ? Biraz bilgilendirin bizi...

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyata itirazı anlarımda görmeden kaliteye bok atmalar hele sahibinden de 6000 TL ye 600 cc lik makinalar falan, site eğlenceli oluyor bazen.
    Resimde ki motora göre bence fiyat iyi. Hindistan daki kalite yi burada tutturursa 2-3 sene sonra Çinlilerin adı kalmaz.

bu arada galatalhusam zorlama fazla elbise üzerine uymuyor.
    Seko bunu beğendi.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Hocam ben Discover 125ST ile ilgilenmeye basladım. Iki bujili ve 4 valfli. 150 cc den daha iyi guce sahip bir motor (Honda, Yamaha gibi). Ayrıca yakıt tuketimi cok iyiymis. Ayrıca nitrox monoshock suspansiyon! Ben test surusu yapacagım. Titresim olayı da iyiyse, alacagım. Acıkcası Hintlilerin iyi olduğuna inanıyorum.

Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Konunun özünü kaçırıp saçma sapan noktalara taşımaya gerek yok. Motor için 7000 TL pahalı dedik ama konu motorun beş para etmez olmasına geldi. Hint motoruna o parayı vereceğime yok Honda alırım falan demeyin. Benim gözümde 6 bin TL'lik 600 cc Honda çöptür, almam da binmem de. Hatta bedava vereceğiz birini seç deseler NS200'ü seçerim. Motor kötü motor değil ama daha önce de yazdığım gibi motoru görüp denemeden veya satın almış arkadaşlarımızın görüşlerini almadan bu parayı vermem. Her malın bir ederi vardır, ben bunun için 6000 - 6500 TL düşünüyordum ama 7000 TL oldu, canım sıkıldı, hevesim kaçtı. 500 TL önemli bir fark değil ama psikolojik sınır mevzusu var benim için...

@papaz09k,

Motorları denedik, beğendik diyorsunuz da bunları bir de biz denesek nasıl olur ? acemi60 arkadaşın dediği gibi bu motor hakkında çok olumlu yorumlar olduğu gibi çok kötü yorumlar da var, hayatımın hatasını yaptım diyenler de... Çok titriyor diyen de var, hiç titremiyor diyen de... Bakın önümüzde fuar var, getirsinler oraya test motorlarını, insanlara tanıtsınlar, deneme sürüşü yaptırsınlar bir de özel bir fuar fiyatı koysunlar hatta orada peşinat alıp satış yapsınlar bakın nasıl tanıtımı olur.

Madem motorları denediniz, tecrübeniz de varsa biraz siz bahsedin. Titreşim var mı, hangi modeller satışa sunuluyor, gidişleri nasıl ? Biraz bilgilendirin bizi...
    Oncelikle Kesinlikle sonuna kadar sana katiliyorum. Test surusleri ile ilgili ciddi calismalar olacagi soyleniyor ve bu sadece kuralkan tarafindan degil hint yetkililer tarafindan soyleniyor. Burada sadece kuralkan yok inaninki bi o kadar hintli var.adamlar markalarina sahip cikiyor ve turkiyedeki tum surecin basinda durarak turkiye pazarina girisi tamamen kendileri yonetiyorlar. Adamlarin soyledigi biz dunya markasiyiz 54 ulkede aktifiz ve bunlarin 17sinde pazar lideriyiz.ve bizi turkiyede kimse rezil edemez basariz yapamaz bu sebeple herseyi biz yonetecegiz diyorlar.

Bajaji kisaca tanitmam gerekirse, yilda 5.4milyon adet motor satan bu motorlarin 2milyon adetini ihracat yapan ingiltere borsasinda hisseleri islem goren, honda ve yamahadan sonra dunyanin 3. Buyugu, dunyanin en unlu dergilerinden Forbes dergisine gore bajaj dunyanin en inovatif yani yenilikci sirketlerinin arasinda 68. Sirada bukunmaktadir.dusunun ki milyonlarca sirketin arasinda 68. Bajaj da sadece 1200 tane arge muhendisi calismakta imis. Bu rakami bi dusunun bence vestel arcelik gibi dunya markalrinda 500 600 arge muhendisi calisirken, aselsan da 1400 argeci calisirken sadece motor ureten bir firma 1200 arge calisani, bu rakam urunlerin teknolojik ve kaliteli oldugunun gostergesidir. Bajaj sahibi dunyanin en zengin insanlari arasinda 72. Siradadir ve basbakaninda one minute krizini yasadigi davos ekonomik forumuna baskanlik etmektedir. Ozetle Bu bahsettigim rakamlar ve bilgiler isiginda kotu bir marka olmasi kabul edilemez.

Bajaj turkiye pazarina sadece 3 modelle girmektedir. Koylu tipinde boxer150 modeli, commuter segmentinde discover125st ve spor segmentinde pulsar200ns. Pulsar modeli dunyanin tek 3 bujili ve patentli teknolojisine sahip, dts-i motora sahip, monoshock ortadan amertisore sahip, brembo uretimi bybre disk fren sistemine ve su sogutmaya sahip bir mootordur.

Discover 125st modelu ise yine dts-i motora sahip ancak cift bujilidir. Oluklu hava sogutma sistemine sahiptir. Cift taraf disk frendir. Ve 125lik olmasina ragmen 150cc lik motorlarla kiyaslanmaktadir. Ve 1 litre ile optimum kosullarda 77km gitmektedir.

Fuarda test surusleri yapilacak mi tam emin degilim ancak belli basli buyuk satis noktalarina test motorlari koyulacakmis.

3 motoruda test ettim vibrasyon konusunda pulsar haric mukemmele yakinlar, pulsarda vibrasyon mevcut ama 200cc 23ps lik bir motor icin gozle gorulmeyecek kadar normal. Fren sistemi kesinlikle sorunsuz. Motorun ustune otuedugunuz zaman soyle bi sagina soluna baktiginiz zaman gidonu incelediginizde bi elcikleri tuttug7nuzda bile kaliteyi hissdiyrsunuz. Insallah sizde yakinda goruceksiniz. Vites gecisleri problemsiz. Torku gucu hissettiriyor. Gostergesi mukemmel tum dugmeler isikli gece cok tatli oluyor araba gibi. Burada cilgin cilgin gosterilerde yaptilar ayni hindistandaki stunt mania gibi. Videolar fotolar cektik ama buraya telefondan nasil yukleniyor bilmiyrm.

Discover modeli bemce pulsardan cok daha onemli bir motor.aleti gorun ve hasta olun diyorum hakikaten cok yakisikli ve diri duruyor bence ybr tvs ve hondayi sallicak mootor odur. Ve ybr 4 binin ustunde tvs 2014leri 5i gecicekmis herhalde honda malum bu motor ise 3600 tl. Bence bu motor bu fiyatla saglam bir giris yapacak piyasaya

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Hocam tek bir şey söylemek istiyorum.Kimse kimsenin avukatlığını yapmasın. Ayrıca bu forumların amacına ulaşmasının bir yolu da, insanlara OBJEKTIF yorumlar yazmak. Boylece bu konuda tecrubesi olmayan kardeslerimizin en iyi sekilde istifade etmesi.
    Ben arastırdim, cok guzel ozellikleri var. Eger test surusunde de begenirsem alırım.Gercekten bilen varsa (sanmıyorum), lutfen yorum yapsın. Pazara cıkmadığı icin kimsenin denedigini sanmıyorum. Sadece lansmanı yapıldıysa, katılan bayiler ve servisler denemiştir. O yüzden lütfen herkes sabırlı olsun.
    Oncelikle Kesinlikle sonuna kadar sana katiliyorum. Test surusleri ile ilgili ciddi calismalar olacagi soyleniyor ve bu sadece kuralkan tarafindan degil hint yetkililer tarafindan soyleniyor. Burada sadece kuralkan yok inaninki bi o kadar hintli var.adamlar markalarina sahip cikiyor ve turkiyedeki tum surecin basinda durarak turkiye pazarina girisi tamamen kendileri yonetiyorlar. Adamlarin soyledigi biz dunya markasiyiz 54 ulkede aktifiz ve bunlarin 17sinde pazar lideriyiz.ve bizi turkiyede kimse rezil edemez basariz yapamaz bu sebeple herseyi biz yonetecegiz diyorlar.

Bajaji kisaca tanitmam gerekirse, yilda 5.4milyon adet motor satan bu motorlarin 2milyon adetini ihracat yapan ingiltere borsasinda hisseleri islem goren, honda ve yamahadan sonra dunyanin 3. Buyugu, dunyanin en unlu dergilerinden Forbes dergisine gore bajaj dunyanin en inovatif yani yenilikci sirketlerinin arasinda 68. Sirada bukunmaktadir.dusunun ki milyonlarca sirketin arasinda 68. Bajaj da sadece 1200 tane arge muhendisi calismakta imis. Bu rakami bi dusunun bence vestel arcelik gibi dunya markalrinda 500 600 arge muhendisi calisirken, aselsan da 1400 argeci calisirken sadece motor ureten bir firma 1200 arge calisani, bu rakam urunlerin teknolojik ve kaliteli oldugunun gostergesidir. Bajaj sahibi dunyanin en zengin insanlari arasinda 72. Siradadir ve basbakaninda one minute krizini yasadigi davos ekonomik forumuna baskanlik etmektedir. Ozetle Bu bahsettigim rakamlar ve bilgiler isiginda kotu bir marka olmasi kabul edilemez.

Bajaj turkiye pazarina sadece 3 modelle girmektedir. Koylu tipinde boxer150 modeli, commuter segmentinde discover125st ve spor segmentinde pulsar200ns. Pulsar modeli dunyanin tek 3 bujili ve patentli teknolojisine sahip, dts-i motora sahip, monoshock ortadan amertisore sahip, brembo uretimi bybre disk fren sistemine ve su sogutmaya sahip bir mootordur.

Discover 125st modelu ise yine dts-i motora sahip ancak cift bujilidir. Oluklu hava sogutma sistemine sahiptir. Cift taraf disk frendir. Ve 125lik olmasina ragmen 150cc lik motorlarla kiyaslanmaktadir. Ve 1 litre ile optimum kosullarda 77km gitmektedir.

Fuarda test surusleri yapilacak mi tam emin degilim ancak belli basli buyuk satis noktalarina test motorlari koyulacakmis.

3 motoruda test ettim vibrasyon konusunda pulsar haric mukemmele yakinlar, pulsarda vibrasyon mevcut ama 200cc 23ps lik bir motor icin gozle gorulmeyecek kadar normal. Fren sistemi kesinlikle sorunsuz. Motorun ustune otuedugunuz zaman soyle bi sagina soluna baktiginiz zaman gidonu incelediginizde bi elcikleri tuttug7nuzda bile kaliteyi hissdiyrsunuz. Insallah sizde yakinda goruceksiniz. Vites gecisleri problemsiz. Torku gucu hissettiriyor. Gostergesi mukemmel tum dugmeler isikli gece cok tatli oluyor araba gibi. Burada cilgin cilgin gosterilerde yaptilar ayni hindistandaki stunt mania gibi. Videolar fotolar cektik ama buraya telefondan nasil yukleniyor bilmiyrm.

Discover modeli bemce pulsardan cok daha onemli bir motor.aleti gorun ve hasta olun diyorum hakikaten cok yakisikli ve diri duruyor bence ybr tvs ve hondayi sallicak mootor odur. Ve ybr 4 binin ustunde tvs 2014leri 5i gecicekmis herhalde honda malum bu motor ise 3600 tl. Bence bu motor bu fiyatla saglam bir giris yapacak piyasaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Hocam eger bu fiyatsa gercekten iyi.
    Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125'lik discover'in fiyatı 3600 ise iyi bence...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Hocam Yakut adlı kullanıcı fiyatlar yazmış. Discover 125ST 3600 küsür. Fiyatı bana gayet iyi geldi. Motorun cok iyi ozellikleri var. Benim icin tek kalan sey denemek, test etmek
    Alıntı hsyncls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj discover 125 st nin fiyati ne derece olur acaba fikir sahibi olan varmi bi cb 125 e kadar olur mu fazla mi olur acaba
    hector15 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bajaj chetak modelini 13-14 yıl kullandım.Bajajı şu anki fiyatı alkışlayan bayilerden çok çok önceden beri tanıyorum.Kötü motor yoktur.Kötü kullanıcı vardır.Ama gerçekten bu fiyat fazla.200 cc motor usta.Dayanıklılık konusunda kullanıcıda önemlidir.13-14 yıl kullandım Bajajı,sonrasında 6 yıl mondial cub kullandım ve çil çil sattım,Şu an 2012 driftim var.Forumda bahsedilen şikayetlerle hiç alakam olmadı.Tertemiz kullanıyorum.Yaz kış kullanırım.Yılda binmediğim gün sayısı 15 i geçmez.Bayiler ilk etapta 2000 lira değilde 1000 lira kar yapsın motor başına.Bu motoru satarak tanıtırsınız test sürüşüyle değil.Test sürüşünü yaparım,güzelmiş derim,satın almadan alıp başımı giderim,neye yarar?Sırf tipine vurulup almak isteyen yüzlerce kişi var.Bunları görmezden gelemezsiniz.Tabi bu bizim görüşümüz.Bayi olmadığımız için sizi anlayamıyoruz ve bu fiyatı alkışlayamıyoruz...2007 den beri pulsar 200 ns hayranıyım.Hala da hayranıyım ama yüzlerce kişi gibi ben de bu parayı vermem.Bu kadar insanın düşüncelerini bayiler inşallah değerlendirir,değerlendirmezse de 1000 değil 300 satar.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Hocam şubat sonunda olacak.
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuara modeller gelir o zaman kaç ay kaldı ya la?

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    daha ilk defa piyasaya girecek olan bir motora 7000 liradan aşağı gelmez diyen arkadaşlar,biz alamıyoruz mondiale biniyoruz doğru,
    ama mondiali alabiliriyoruz gücümüz buna yetiyor,
    bana göre en iyi motor alabildiğim sürebildiğim motordur,
    istediği kadar bayiler alkışlasın üsterse amuda kalkıp takla atsın,
    beni ilgilendirmiyor,
    ilk defa pazara girecek bir motoru bu kadarda şakşaklamaya gerek yok,

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler