Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Motor Türkiye'ye Kuralkan A.Ş ile birilikte geliyor, yakında satışa sunulacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    6250 den öteye olursa mantık evliligi niteliginde tvs ye devam ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    valla 4200 verdim apache'ye gidip öyle 200 cc bu pulsar diye de 6000 lira veremem. zaten firma hakkında yazılanları okuyunca direk gittim tvs bayiine
    KeaSH-07 ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dediğim gibi 6500'e kadar yolu var ama o da Hero'nun gelecek modellerine bağlı. Eğer Karizma ZMR gelip de 6 bin TL altı olursa ben onu alırım. Tüm okuduğum yabancı yorumlar sonrası bana daha uygun olduğuna karar verdim. Biri kısa stroklu yüksek devir seviyor,güçlü ve hızlı, diğeri uzun stroklu, düşük devirde yüksek toklu, çok konforlu ama yavaş. Tabi üzerine oturmadan karar verilmez.
    hector15 bunu beğendi.

hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    pazartesi anlaşma büyük ihtimal basına duyurulur...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Fiyatları ne zaman açıklarlar acaba ?

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğim gibi 6500'e kadar yolu var ama o da Hero'nun gelecek modellerine bağlı. Eğer Karizma ZMR gelip de 6 bin TL altı olursa ben onu alırım. Tüm okuduğum yabancı yorumlar sonrası bana daha uygun olduğuna karar verdim. Biri kısa stroklu yüksek devir seviyor,güçlü ve hızlı, diğeri uzun stroklu, düşük devirde yüksek toklu, çok konforlu ama yavaş. Tabi üzerine oturmadan karar verilmez.
    Hero çok tipsiz gibi açtığımla kapattığım bir oldu :D Bajaj daha çok tutar gibi geliyo bana.

Bu arada bajaj'ın sitesinde ninja 300 ve 650 de var one iş anlamadım

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Fiyatları ne zaman açıklarlar acaba ?
    fiyatlar bayii toplantisinda aciklanacak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:30 ----------

Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero çok tipsiz gibi açtığımla kapattığım bir oldu :D Bajaj daha çok tutar gibi geliyo bana.

bajaj o modelleri sadace kawasakiye uretiyor yani Türkiye`ye getirilmicek...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet Hero tipsiz bir motor ama ben o kısmı ile çok ilgilenmiyorum. Sonuçta CBF 150'nin biraz giydirlmişi... İdare eder yani... Bajaj gerçekten güzel bir motor ancak genel kullanıcı yorumlarında Hero müşterilerinin memnuniyet oranı diğerinden daha fazla. Zaten bunların kullanıcıları işi biraz takım tutmaya çevirmiş gibiler. Bajacı'cılar ve Karizma'cılar var

Kawasaki Bajaj'ı üzerine Kawasaki yapıştırıp satacak diye biliyorum. O kadar iyi bir motor demek ki. Tek eksiği enejksiyon olmaması. Testlerde genelde KTM Duke 200 ile kıyaslanıyor.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    hala çin malı muamelesi yapılıp o tarz yorumlar okuyorum
    yazık gercekten yazık.
    siz gidip japon dediğiniz sundiro honda cb e yi alın.
    hatta honda cb ace alın
    yurt dışı satış fiyatı 627 dolar
    o size göre japon malı değil mi?
    hector15 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Benim korktuğum bunların çıkıp da klasik Türk usulü ticaret anlayışıyla, "Ohoo, TVS Hindistan'ın bilmem kaçıncı firmasıyken bu fiyattan satarsa, biz en az şu kadara satarız" şeklinde "tutturabildiğine" diye tabir edilen bir fiyatlandırma yapmaları.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Basın duyurusundan bır bolum...

Dünyanın beş büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Bajaj Auto Ltd. yaklaşık iki yıldır

Türkiye pazarında sürdürdüğü görüşmeleri 17/09/2013 tarihi itibarı ile sonlandırdı.

Hemen hemen tüm üreticileri ve ithalatçıları inceleyen Bajaj Auto Ltd. birçok marka ile

de görüşmeler ve pazar araştırmaları yaptı.

Tüm bu araştırmalar sonucunda Türkiye’de stratejik işbirliği ve üretim yapacağı

firma olarak da KURALKAN’ı seçti.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    nerde yaptılar bu açıklamayı hisdistan basınında mı yapıldı türkçe yazılan bir kaynak varmı,

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı hector15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basın duyurusundan bır bolum...

Dünyanın beş büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Bajaj Auto Ltd. yaklaşık iki yıldır

Türkiye pazarında sürdürdüğü görüşmeleri 17/09/2013 tarihi itibarı ile sonlandırdı.

Hemen hemen tüm üreticileri ve ithalatçıları inceleyen Bajaj Auto Ltd. birçok marka ile

ben internette bizim site haricinde bi kaynak bulamıyorum.
    siz nereden buldunuz bunu ?
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    söylemeyim diyodum ama Bir bayi abime yollanan mail hepsini yayınlayamadım. basın bülteni bütün bayilere yollandı ...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Benim korktuğum bunların çıkıp da klasik Türk usulü ticaret anlayışıyla, "Ohoo, TVS Hindistan'ın bilmem kaçıncı firmasıyken bu fiyattan satarsa, biz en az şu kadara satarız" şeklinde "tutturabildiğine" diye tabir edilen bir fiyatlandırma yapmaları.
    Korkmakta haklısın.Pulsarın tipide acayip çekici olduğundan fiyatı da itici olabilir,hatta olur.5000 bilemedin 5500 den öte para vermem.Hondaya vermemişim Bajaja da vermem.6 yıl çinli kullandım bozamadım sattım,şu anki çinlimde 1 yıllık oldu varsın bununla devam edelim.Ben müşteriyim onlar satıcı,ben değil onlar beni memnun edecek.Parayı veren benim...Fiyatının yüksek olması için söylenen pardon sallanan zırvalar umurumda değil.Binmem olur biter.
    Shrieker bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    PULSAR 200NS

Bu seçim firmamız için çok büyük bir başarıdır. Çünkü Bajaj aslında ilk defa Avrupa

pazarına gireceği firmayı da böylece seçmiş oldu.

Ciddi yatırımların yapılacağı bu işbirliğimizde 3 (üç) Motosiklet ve 1(bir) adet 4 tekerlekli

araç olmak üzere toplam 4 model piyasaya sunulacaktır. Bu ürünler Utility segmentinde

Boxer, Commuter segmentinde Discover ve Sports segmentinde Pulsar, 4 Teker

segmentinde ise RE olacaktır.

Bajaj Auto Ltd. kimdir sorusuna verilebilecek en kısa cevap ise şu şekilde verilebilir;

Bajaj Auto Ltd. Hindistan’ın en büyük 2’nci, dünyanın ise 5’inci motosiklet üretici firmasıdır.

Yıllık motosiklet satış adedi yaklaşık 4 milyon adet olan Bajaj Auto Ltd. ayrıca 52 ülkeye

de yılda 1,5 milyon adet motosiklet ihraç ediyor.

Hindistan ve İngiltere borsalarında halka açık olan Bajaj Auto’nun piyasa değeri ise

7 Milyar Euro’dur.

Bu birlikteliğin ülkemize ve sektörümüze oldukça olumlu değerler katacağına eminiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

servislere giden basın bülteni...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

adamlar araba bile getiriyo :D http://bajajauto.com/bajajre/know-your-re60.html
    mete_han bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    93 te Bajaj Chetak almıştım.13 yıl kullandım.Onu kim getirdiydi yaw ve niye sonrası gelmedi.Halada çatır çatır yollarda Bajaj Chetak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Bi tanecik fotosu var elimde Bajaj Chetak ın.Günlerdir arıyorum buldum en sonunda.2005 te çekmiştim yanlış hatırlamıyosam.Eşime de yakışıyomuş yaw...Vay be duygulandım şimdi...

[IMG][/IMG]
    mete_han, hector15 ve cool113 bunu beğendiler.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    https://www.facebook.com/bajajturkiye?ref=ts&fref=ts

bajaj Türkiye resmi facebook sayfası...

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    fuara modeller gelir o zaman kaç ay kaldı ya la?

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bajaj; Hindistanın ikinci üreticisi olduğuna göre, birincisi kim?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler