Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Motor Türkiye'ye Kuralkan A.Ş ile birilikte geliyor, yakında satışa sunulacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hint forumlarında test eden bazı yerler var. incelemişler, motorda 1 titreşim var diyorlar hat safada, artı benzin pompası enjeksiyonda sıkıntı cıkar diye bazı sıkıntıları var.
    Titreşim işi muamma... Hiç yok diyene rastlamadım ama çok az, rahatsız etmeyecek kadar veya çok titreşimli diyenleri gördüm. Böyle durumlarda ya kendim deneyip karar veririm ya da buradan alacak olan arkadaşların yorumlarını beklerim. Bazı motorlarda motor henüz rodajdayken titreşim çok olup, alıştıkça azalabiliyor. O yüzden yorum yapan kişilerin motorlarının kaç km'de olduklarına da bakmak lazım. Diğer sorunlar da bazı motorlarda var, bazılarında yok. Taban tabana zıt bir sürü yorum yapmışlar. En doğrusunu motor gelince kendimiz göreceğiz. Birkaç km'lik test sürüşü yeterli olacaktır. Son olarak da sanırım enjeksiyonlu model ilk olarak bizde satılacak. Yani Hintli kullanıcıların yorumları bizde geçerli olmayabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Ya iyi güzel de 223 cc motor muş ve top speed 125!
    Ne anladım ben bu işten? cbf yada ybr de zaten 110 yapıyor, aradaki 15 km için mi bu kavga?

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı sardokar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya iyi güzel de 223 cc motor muş ve top speed 125!
    Ne anladım ben bu işten? cbf yada ybr de zaten 110 yapıyor, aradaki 15 km için mi bu kavga?
    Bajaj ın lansmanında 223cc lik bir model tanıtıldımı yoksa benmi atladım

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj ın lansmanında 223cc lik bir model tanıtıldımı yoksa benmi atladım
    Pardon benim hatam. Hero motora bakıp bajaj başlığına yazmışım

hsnkzyrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125E
    titreşimden yana sıkıntım yok CB125te fazlasıyla titredim alışığım artık şimdi pulsarı bekliyorum hayırlısı bakalım

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer kronik bir sorunu çıkmazsa, rahatsızlık veren bir durumu olmazsa Pulsar 200 NS 7 değil 9 bin TL olmalı.

Sen SYM ye hondaya 11500 Tl ver sonra gel aynı motor kapasitesine sahip, sağlamlığı kanıtlanmış ( Kuralkan faktörünü yok sayıyoruz :D) bir motor için 7 bin çok diyeceksin. CBR 250 peynir ekmek gibi sattı kimse .ıkıp 249 cc motor bu fiyata olur mu arkadas diye ağlamadı. Kusura bakmasınlar eğer bajajda herhangi bir sıkıntı cıkmazsa babalar gibi hakediyor parasını.

Müşteri hizmetlerinin mailinde adam zaten demografik faktörler demiş, karıştırmayın işte. Bu millete bu ayar demek. Dilimizde tüy bitti Apache 5500 yağ yakan CBF 5000 tl diye
    Ha işte bizde tam bu noktada devreye girmemiz lazım.2012 de Sıfır motosiklet alacağım zaman hondanın birden bire zam yapmasından sonra (faiz yükselmemiş,dolar yükselmemiş,hökümeti yönetenlerden biri osurmamış,borsada herşey normal) kızıp drift aldım.Forumda da ne zaman küçük cclere çok para istiyorlar desem fanatiklerin laflarına maruz kaldım.Şu anda da Pulsarın facebook sahifesini soru yağmurlarına tutuyorum.Hatta soru soranların çoğuna onlardan önce cevap veriyorum ve aradaki fiyat farkını onlara aktarıyorum.Kimsenin haberi yok çünkü.Bu konu içinde de fiyat farkının neden böyle olduğunu bayiliğini alacak bir arkadaş muadilleri zaten 10binlira diye savunmaya geçti.Tamam da arkadaşım biz o muadile o parayı vermişsek haklısın ama vermedik.Sen getirdiğin diğer 2 modele ortalama 1000 Tl fiyat farkı koyarken pulsara 4000 Tl fiyat farkı koyuyorsun.Pulsarı özel uçakla tek tek mi getirtiyorsun ya da bir gemiye bir pulsarmı koyup getiriyorsun?Ama bizim milletimiz herşeyi kabulleniyor.Bir şeyi protesto etmek için gidip yürüyüşlerde biber gazı dayak yiyor ama kullanmama,almama hakkını kullanmıyor.Benzinimi protesto edeceksin alma.İnternet kısıtlamasınımı protesto edeceksin sözleşmen bittiyse kapattır.Taksimde ağaç kesilmesine mi karşısın bi yerlerde ağaç dik... Bazı insanlar Yaptığı protestolarda muhattaba değil gidip halka,polise,esnafa ve kendine zarar veriyor.Bu sayfadada kaç oldu faceden pulsarın sayfasına çağrı yapılıyor ama burada yazılanların o sayfada çeyreği yok.Böyle olunca bişeylerin değişmesi zor...O adam da bir iki ejnebice kelime daha konuşup ahanda 7 değil 8 bin yaptım der...
    arslan26 ve mert136 bunu beğendiler.

berketan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Pulsar Türkiye sayfası mesajını aynen aktarıyorum:

NTV’nin sevilen otomotiv programı Saffet’in Garajı’nda bu hafta Bajaj’a yer verilecek.
    Bizi ve modellerimizi yakından tanımak isteyenler programı kaçırmasın.

Saffet’in Garajı – NTV, Cumartesi (Yarın) 14:15

Programın pek sevildiğini düşünmüyorum da en azından görsellerini görmek açısından iyi olacak.
    Adem Balkan bunu beğendi.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    habire bajaj markasının tarihinden bahseder,saçma ayrıntılar hakkında sıkıcı sıkıcı bilgiler verir.sen orda motor nasıl diye merak edersin o orda bajaj ın fabrikalarından bahseder falan filan
    sardokar ve Redmoon bunu beğendiler.

berketan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    habire bajaj markasının tarihinden bahseder,saçma ayrıntılar hakkında sıkıcı sıkıcı bilgiler verir.sen orda motor nasıl diye merak edersin o orda bajaj ın fabrikalarından bahseder falan filan
    Zaten hindistanda çekildi diye biliyorum bu tanıtım. Bolca görürüz üretim bandını :D

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    aynı hikaye her programm, şusu güzel busu harika herşey harika ne güzel dünya falan filan poliannanın erkek kardeşi daraltıyor bu adam beni.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    ses tonu çok itici bu adamın
    Seko bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Daha önceden haberimiz olaydı da getirdikleri 3 modelden ikisinin fiyatı normalken bu niye anormal oldu onu sordurtturaydık.
    reverse bunu beğendi.

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önceden haberimiz olaydı da getirdikleri 3 modelden ikisinin fiyatı normalken bu niye anormal oldu onu sordurtturaydık.
    Etliye sütlüye dokunmayan saffet abimiz böyle bir soru sorar mı?
    Ben hiç sanmıyorum.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı sardokar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etliye sütlüye dokunmayan saffet abimiz böyle bir soru sorar mı?
    Ben hiç sanmıyorum.
    Ah be arkadaşım kimse dokunmuyor.Face sayfalarına,diğer motosiklet sayfalarına,motosikletle alakalı olan her yerde bu soruyu yöneltiyorum.Her zamanki gibi bazı çok bilmişler topu devletin vergilerine atıyor.E tamam diyorum o zaman niye diğer iki modelden devlet 4000 tl vergi almıyor,onlara torpilmi geçiyor...Bakan ya da millet vekilleri yakınlarımı alacak o iki motoru?Cevap yok herkes kaybolmuş ortalıktan.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

volkanocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200
    nasılsa tabağına ne konulsa sorgusuz yiyen bur toplum olduğumuzdan herşey mübah

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı volkanocak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasılsa tabağına ne konulsa sorgusuz yiyen bur toplum olduğumuzdan herşey mübah
    O zaman bu sokaklarda her bi b.ka toplanıp böğürenler kimler aga.Bence sokaklarda böğürmek yerine protesto için yapılacak en iyi şey almamak,kullanmamak,bilinçli olmak...Benzinimi protesto edecen alma,internetimi protesto edecen sözleşmen bittiyse kapattır vs.Böylelikle kimse kimseye zarar vermez,gaz ya da dayak yemez,suçsuz esnafın kapısı camı kırılmaz...
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Saffet şuan bajaj fabrikasını geziyor.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    İzledim ama pek tatmin olamadım açıkcası..yangından mal kaçırır gibi...aslında tanıtım filmi gibi olmuş..

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    saffet kım bee barkın denencek bı motor varsa barkın abı dener racona ters
    www.erkakurye.com

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    saffetin garajını izlerim ama bugün biraz saçma prog. olmuş tac mahali filan göstermesi gereksiz bence
    motor sürerken gömleği filan açıldı vs. barkın abinin videolarını kesinlikle tutmaz
    Uway bunu beğendi.

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler