Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En Nefret Ettiğim 3 Şey

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Herkese Günaydın,

Benim hep karşılaştığım 3 şey var arkadaşlar;

1- Önümde giden arabanın camları temizlemek için püskürttüğü suyla duş yapmak,

2- Trafik ışıklarında kırmızıda beklerken önümdeki kamyonun egzozundan çıkan siyah pis dumanı yemek yutmak,

3- Virajlara yaptıkları o tırtıklı yollarda (bozuk asfalt'ta) motosikletin yerinde durmaması ve sağ sola savrulması,

yüksek bir ihtimalle herkes bunlarla karşılaşmıştır ve tecrübe etmiştir.

Önerisi olan varmıdır ?

Şimdiden Teşekkürler
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    önerim motor kullanmamak....
    eğer kullanacam dersen yapacak bişe yok

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    kaskın camına dokunmaları ve kapışalım mı diye sormaları

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    1. benımde en sinir oldugum şey... belki takip mesafesine uyarsan bir nebze faydasını görebilirsin...
    2. için ben her zaman yolda gıder vaziyette bile önümdeki aracın eksoz tarafında değilde diğer tarafında kalırım ve gene takip mesafesini uzatırım...
    3. ye ise yapacak bir şey yok... hızını azaltıp sakin gideceksin...
    tırtıklar yüzünden yol tutuşumuz iyi olur yada fren mesafesi kısalıyor diyeceğim de zaten incecik lastiğimiz var pek işe yarayacağını sanmıyorum...

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Tırtıklar dediğiniz, çizilmiş asfalt mı? Ha halt etmeye yapıyorlarsa onu... Arabaların yol tutuşunu arttırmak için mi, gürültüyle korkutup yavaşlatmak için mi, neyse artık. Bir de, tek şeritte (genelde sağ şeritte) yapıyorlar. Belki kamyon çukurlarını / tümseklerini düzlemek için mi diye düşünüyorum.

Motorla bir girdin mi arkadaş, ray gibi, yol nereye isterse oraya gidiyor motor.

Menemen İzmir yolunda lojmanların önünde gidişte de dönüşte de yapmışlar, bir de Altınyol Karşıyaka geçişinde (Bornova üst yolunun altında)...
    Rahat ölür bir motorcu bugün yarın. Bela bir deneyim. Hızlanınca biraz daha etkisi az gibi; ama, viraja da konur mu ya! Bu kadar mı kafasız bu adamlar...
    abeciMotoru bunu beğendi.

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı sodalimon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tırtıklar dediğiniz, çizilmiş asfalt mı? Ha halt etmeye yapıyorlarsa onu... Arabaların yol tutuşunu arttırmak için mi, gürültüyle korkutup yavaşlatmak için mi, neyse artık. Bir de, tek şeritte (genelde sağ şeritte) yapıyorlar. Belki kamyon çukurlarını / tümseklerini düzlemek için mi diye düşünüyorum.

Motorla bir girdin mi arkadaş, ray gibi, yol nereye isterse oraya gidiyor motor.

Menemen İzmir yolunda lojmanların önünde gidişte de dönüşte de yapmışlar, bir de Altınyol Karşıyaka geçişinde (Bornova üst yolunun altında)...
    Rahat ölür bir motorcu bugün yarın. Bela bir deneyim. Hızlanınca biraz daha etkisi az gibi; ama, viraja da konur mu ya! Bu kadar mı kafasız bu adamlar...
    bende altınyol girişindekin de problem yaşıyorum hep, dediğin gibi tek ve sağ şeride yapıyorlar,

ben o yolu hep sabahları kullanıyorum ve o saatte çiçekleri ağaçları filan suluyorlar, soldan gitsem yerler ıslak sağdan gitsem asfalt bozuk, ter döküyorum vallahi her sabah,
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    bak evlat ben trafikte 3 şeyden nefret ederim
    1-sıkışık trafikte tükürmek için veya küllük boşaltmak için arabanın kapısını açan öküzlerden
    2-sabit biz hızla giderken birden sinyalsiz dönüş yapan sığırlardan
    3-kırmızıda durduğumda süper lüx arabasının camını açıp kapışalım mı diyen paralıkırolardan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)