Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sitede araştırdım fakat tatmin olmadım max 6 bin lira civarına racing motor önerisi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    KenPachiSama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - HYOSUNG GT 250 R a Kasıyor...:DS
    Kafamda bir kaç alternatif var Örneğin Hyosung gt 250 r Honda CBR 125 veya 250 Yamaha Yzf r 125 gibi varsa önerileriniz bu tarz motorlarda sıfır veya ikinci el bekliyorum Teşekkürler. ( Debriyajlı motosiklet deneyimim az ! )
    Asla unutmayın ki otomobil ve araçların motorlari en çok taciz ettiği ülkelerden birinde yaşıyoruz motorsiklet kullanmak her ne kadar güzel olsa da hiç bir şekilde tedbiri elden bırakmayın trafikte dikkat hayat kurtarır "Tekeriniz Düz Bassın ! "

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr250 dicem ama deneyim az diyorsun 125r isini gorur heralde

gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    hayırlı akşamlar iyi forumlar... arkadaşım deneyimin az ise bence önce vitesli normal bir motor kullan ybr cbf gibi sonra direk 250cc birşey al...

Motosikleti
    Peki çin olayına ne diyorsunuz bi kanuni gt 170 yada gv 170 felan alsam 3 civarına ondan gecsem hyo cbr vb ? cunku bı ybr cbf e 5 bin fazla gelıyor nedense onun yerıne bır kac daha koyup ıkıncı el hyo almak daha mantıklı bence bir de boy 1.71 kilo 80
    Asla unutmayın ki otomobil ve araçların motorlari en çok taciz ettiği ülkelerden birinde yaşıyoruz motorsiklet kullanmak her ne kadar güzel olsa da hiç bir şekilde tedbiri elden bırakmayın trafikte dikkat hayat kurtarır "Tekeriniz Düz Bassın ! "

selim995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    bence gidipte 6 bin liraya racing tipi bişi alma parana yazık. Çünki onu aldıktan sonra şunu diyeceksin " bu racing tipi motor ama gitmiyor seside yok " bunu dedikten sonra satıp büyük bişi almaya çalışacaksın ve arada paran yanacak zarar edeceksin. En iyisi vitesli bişi arıyorsan ilk yamaha ybr 125 tipi birşey al vitesli motor sür sonra saglam bi racing tipi bişi al. Ninja 250R olabilir kendine güveniyorsan direk 600cc de alabilirsin böyle yapan birkaç arkadaşım vardı .
    caferacer21 bunu beğendi.

Motosikleti
    KANUNİ GV 170
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37040699/detay

KANUNİ GT 170
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37264787/detay

YUKİ TORNADO 200
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37171673/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

Dediğim gibi üni. de kullanmak için alacağım şimdikini o yüzden çinli mi alsam diyorum daha sonra son sene yada mezun olup işe girdikten sonra cbr hyosung yada kawasaki nin 250 lik modellerinden birini almayı düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:20 ----------

KANUNİ nin gt 170 modelinde tek hoşuma giden tekerleri gerisinin tasarımı çok ilginç kocaman arka gövde gittikçe daralan ve sonunda ufacık bir kafa ile biten bir motor gv ona oranla daha şık duruyor ayrıca mondial almayı düşündüm fakat buradaki servis pek ilgili değil kanuni servisi gayet yeterli ve gv modelide hoş duruyor yuki ye gelince daha önce pek duymadığım bi model bir kaç cup tarzı motorunu görmüşlüğüm var o kadar.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Oldum olası , görüntüsü olupda gitmeyen motor / arabadan uzak durmuşumdur.Bazı arkadaşların dediği gibi, sonra üzülürsün , eskiden Er5im vardı , tüpçü motoru gibiydi ama bastınmı gidiyordu Tabiki görüntü önemli ama performans / görüntü daha bi güzel oluyor.

Tabi burada sana önerim asla ER5 gibi yüksek beygirli veya daha güçlü bir motor değil.
    Alınca pişman olmaman adına, 150-125cc motorları düşünebilirsin, zaten araştırmışsındır ama benimki bir öneri.

Senin dediğin motorlara gelince, illa racing tipli diyorsan ve zorla öneri istiyorsan CBR125R

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı KenPachiSama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KANUNİ GV 170
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37040699/detay

KANUNİ GT 170
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37264787/detay

YUKİ TORNADO 200
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37171673/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

Dediğim gibi üni. de kullanmak için alacağım şimdikini o yüzden çinli mi alsam diyorum daha sonra son sene yada mezun olup işe girdikten sonra cbr hyosung yada kawasaki nin 250 lik modellerinden birini almayı düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:20 ----------

KANUNİ nin gt 170 modelinde tek hoşuma giden tekerleri gerisinin tasarımı çok ilginç kocaman arka gövde gittikçe daralan ve sonunda ufacık bir kafa ile biten bir motor gv ona oranla daha şık duruyor ayrıca mondial almayı düşündüm fakat buradaki servis pek ilgili değil kanuni servisi gayet yeterli ve gv modelide hoş duruyor yuki ye gelince daha önce pek duymadığım bi model bir kaç cup tarzı motorunu görmüşlüğüm var o kadar.
    Herseyden önce o ilandaki doğan motor dan uzak dur .

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    ben de ünide okuyorum amacın şeklim olsun motorum karizma olsun olucağına öncelikli amacın kullanışlılık olmalı. bunlar;
    -az yakması
    -performansının yakıtına göre yerinde olması (bazen şehir dışına bile gidebilmen)
    -görünüş istiyorsan tatmin edicek bir motor olması
    -parça bakım masrafının fazla olmaması.

şimdi sen diyorsun ki 6000 lira bütçem var deneyimsizim ama spor motor istiyorum. öncelikli olarak bir yere 10 liraya gidebiliyorken (hem de 100km hız ile) neden aynı hızda giderek 20 lira veresin öğrencilik hayatında? git o paraya bira iç akşamları arkadaşlarınla. sonra alıcağın spor motor o paraya bu malzeme tarzında bir motor olucak tamirciden çıkamıycaksın ordan da bir para gidicek sürekli.
    ha benim çok param var diyorsan biraz daha biriktir o zaman cbr 250 al.
    ama iyiyim ben böyle bu kadar da param var diyorsan cbr 125 al.
    ama benim tavsiyem tvs apache alman yönünde olur. hem performans hem görüntü açısından seni kesicektir. 250cc ile başlamanı tavsiye etmiyorum gerçekten 125liklerle arasında çok fark var o deneyimsizlikle başına bir şey gelebilir.
    umarım yardımcı olabilmişimdir

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    cbr 125 çok rahat çok güzel bir makina.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oldum olası , görüntüsü olupda gitmeyen motor / arabadan uzak durmuşumdur.Bazı arkadaşların dediği gibi, sonra üzülürsün , eskiden Er5im vardı , tüpçü motoru gibiydi ama bastınmı gidiyordu Tabiki görüntü önemli ama performans / görüntü daha bi güzel oluyor.

Tabi burada sana önerim asla ER5 gibi yüksek beygirli veya daha güçlü bir motor değil.
    Alınca pişman olmaman adına, 150-125cc motorları düşünebilirsin, zaten araştırmışsındır ama benimki bir öneri.

Senin dediğin motorlara gelince, illa racing tipli diyorsan ve zorla öneri istiyorsan CBR125R

Bir kawacıyı anca bir kawacı anlar Hep gider,en çirkini bile gider Yaşasın kawa kardeşliği!

Şaka bir yana,ilk önce kullanımı kolay bir motosiklet seçseniz daha güzel.Malum havalar soğuyor yağmur çamur kışın kullanmak biraz zorlaşacak.Sonra tekrar karar verirsiniz.Belki tarzınız değişecek ?
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)