Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaş Motosiklet almak istiyor. Önerileriniz bekliyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Yeni motosiklette başlmak isteyen bir arkadaşım var. Bende xvs 650 dragstar var. Bu tarz ağır bir cruiser istemiyor. Daha çok pratik bir motosiklet. Daha hafif bir şeyler. Göze hoş görünen değeri 7000 civarı bir ikinci el motor bakıyoruz. 250CC civarı bir motosiklet olabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:06 ----------

Hyosung Gt250r önerdim arakadaşa. Yaş 25. biraz scooter deneyimi var. Trafik tecrübesi var. Motosiklette artçı tecrübeside var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Güzel önermişsin. Zirvede bırak öyle kasın...

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    7000tl. güzel fiyat . regal raptor ların yeni cıkan modelleri 7000 tl sıfırı 5500 e kadar ikinci elleri mevcut .. eger chopper tarzı birşey düşünüyosa bakmasını tavsiye ederim ..

gt 250 r hyo güzel motordur.. alımı satımı kolaydır ögreticidir.. uygundur..

ikinciel ninja 250 de olabilir

yada honda 150 olabillir 0 ı 4000 tl geri kalan paraylada üstüne başına mükemmel şeyler alabilirsin .. full + full örnegi.. cbf 150 de rahat ve ekonomik'tir satmasan bile ömürlük kalsın

şuan parabulsam garajımda bitane tutacam heryere gitmek için ideal
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

ilgilenirse ben transalpimi o para satarım bende bir motor buldum onun için düşürdüm fiyatı

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim arkadaşımda o arkadaşına ybr 125 alsın diyo ama olmazsa hyosung 250 comet alsın dedi, aynen böyle dedi
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Onyx250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32182468/detay

:D pazarlık payı vardır, süper başlangıç motorudur... büyütcem diye satıyorum

Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Cruiser tarzı ağır motosiklet istemiyor dediğim gibi. Ybr 125'e falan bindiremem. Yoksa önerim öyle oalcaktı. Güzel gözüken ama fazla gitmeyen bir makina düşünüyorum. Yakın bir arkadaşım beraber yol yapmak zevkli olurdu... O da benden heves etti zaten. Ninja ya bakim bi aklıma gelmemişti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)