Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

[MT] Keeway Superlight 150 Fun Club

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE Rengi :Kara
    kewaay bir numara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bı karar ver artık bı mondıal bı numara oluyor bır keeway bı kymco ha unutmadan kawasaki..

Keeway zaten en iyi ucuz motor olarak biliniyor piyasada, daha doğrusu makine kendi kendini öyle lanse ediyor doğası gereği.

Bu arada yuh bana fun club topiğine ilk yazım bu arada. Arkadaşlar haftasonu Dostdark'ın gece konaklamalı bir gezisi var, prometheyle ben aksilik çıkmazsa gitmeye niyetliyiz hatun kişilerle beraber, olmazsa biz toplanırız biyerlerde beraber, nargile olur az promilli alkol olur kahve olur muhabbet olur neresi olursa yani.

Hadi bi organize olup yer-saat denklemini çözün de davete icabet gösterelim biz de değil mi

İyi Seyirler...

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    aitho dostum geçen hafta ağaç oldum daha biyere gelmem (güvenip zıç....ya gitmem)

Motosikleti
    arkadaşlar bu kerpe gezisi için ne düşünüyosunuz

Motosikleti
    hu hu kimse varmı ?

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    beyler ben katharısıs bulusmasına gıdıcem gıdıcem bu hafta

Motosikleti
    katharısıs bulusması NE ABİ

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Millet size bi süprizim var bugun itibariyle DADYW DD250E-9 Su soğutmalı Regal Raptor sahıbı oldum cok acıl bı kararla yopasa gıdıp keeway sl150 verıp yerıne DADYW DD250E-9 Su soğutmalı Regal Raptor aldım

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aidikurt dostum detaylarida yazarsan seviniriz ne kadara saydilar bizim makinayi taksitlemi kredi kartimi ? ?

hayirli olsun kazasiz belasiz günlerde binersin insaallah . . .

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    2000 ytl ye saydılar ustunede 2400 pesın verdım aldım makınayı valla sırf degıstırme nedenım sapanca gezısıdır eve gelınce sırtım falan heryerım agrıdı o yuzden uzun yola gelmıyor bende cok uzun yola gıdıyorum ondan

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    satıcılr 2 olu
    once ceko sonra sen

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    olum sapanca gezısı donusu bılıyorsun dayanamadım bı daha uzun yol yemedı o yuzden degıstırdım sıra sende

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı
    olum sapanca gezısı donusu bılıyorsun dayanamadım bı daha uzun yol yemedı o yuzden degıstırdım sıra sende
    param yok olsa direkt comet

satıcılar listesi
    1-ceko artık cometi var
    2-aitho zelsunu var
    3-aidikurt o artık bir regalci

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    locco cok konusma para olsa sende hemen satıcı olcaktın

bu arada aidikurt uzun yol dıyorsun ama regalın pekte fakı yok söylım 10-15 km oynar hızda en fazla ve devır göstergesı yok benzın göstergesıde yok benım bı arkım aldı ordan iyi bılıyorum bındım ve kullandımda neyse tabı hayırlı olsun ayrı konu ama ben kaç defa sıleye gıtım geldım artcımla hemde hıcbı agrı magrı fln yoktu gayette zevklıydı devamlıda uzun yol yapıyorum...looco olm sen zorakı bınıyorsun lan slye

Motosikleti
    SL150

regal vs sl150

Regal'li bi arkadaşimdan biliyorum; regal bizim sl150yi yokuşta solluyor, ama maksat daha süratli gitmekse, son süratin çok değişeceğini sanmam, ataklık konusunda da bir fark vardır elbet.

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    regal gerek on surat gerek ivmelenme olsun sl den daha iyi.kaliteyi ise zaman gostericek

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    benım sorunum tıtresımdı oy yuzden regale gectım amacım 150 160 yapmak degıl ama 110 120 gıderken zangır zagır tıtremek ısteememem

siner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    sen kalk fun clup kur, sonra git regal al ne bileyim efendim raptor al, sonra da zeda3000 kardeşime bu motoru tanıyomusun biliyo musun... almadan önce kendin bakacan, bilecen, araştıracan.
    arkadaşım hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sür keyfini motora binmenin. amaç rüzgara tutunmaksa hiç farketmez altında ne olduğu. kimse birbirini kandırmasın. motorumu alalı 1 ay oldu ama sl 150 hayatım boyunca vazgeçemeyeceğim motor olmadı, olmazda. ben bu motorla motosikleti öğrendiğimi biliyorum. imkan olursa ki daha şimdi değil, 600 lükbi makinaya geçmeyi isterim. ve isterim ki herkes hayalindeki makinaya sahip olsun. tabi önce iş busun benim gibi aylak aylak gezmesin.
    tekrar ediyorum hayırlı olsun aidikurt, hayırlı olsun aitho, hayırlı olsun ceko35
    değişmeyen tek şey değişimin kendisidir..

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı siner adlı üyeden alıntı
    sen kalk fun clup kur, sonra git regal al ne bileyim efendim raptor al, sonra da zeda3000 kardeşime bu motoru tanıyomusun biliyo musun... almadan önce kendin bakacan, bilecen, araştıracan.
    arkadaşım hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sür keyfini motora binmenin. amaç rüzgara tutunmaksa hiç farketmez altında ne olduğu. kimse birbirini kandırmasın. motorumu alalı 1 ay oldu ama sl 150 hayatım boyunca vazgeçemeyeceğim motor olmadı, olmazda. ben bu motorla motosikleti öğrendiğimi biliyorum. imkan olursa ki daha şimdi değil, 600 lükbi makinaya geçmeyi isterim. ve isterim ki herkes hayalindeki makinaya sahip olsun.
    tekrar ediyorum hayırlı olsun aidikurt, hayırlı olsun aitho, hayırlı olsun ceko35
    eyvallah baaba saol valla ıcım cızlıyarak sattım ama bılıyorsun bu motor tutkusu zamanla altındakı motor yetmıyor bunu aldım zamanla buda yetmıcek

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler