Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

[MT] Keeway Superlight 150 Fun Club

Motovento
    REKLAM ALANI
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    arkadaslar serzenişlerinizde haklısınız daha önceleride belirtmiştim evde 20 aylık hiperaktif bir veletle panik atak bir hanım var uzun surecek gezılere ( tam gun ) yada sehır dısı gezılere katılma sansım yok eşim motosıkletten korkuyor onu alıp gelme sansım hıc yok ancak hadı gıdıp sahılde bı cay nargıle yapalım seklındekı toplantılara katılabılırım bu durum benımde hosuma gıtmıyor ama gercekler bunlar bu yuzden aranızda olamadıgım organızasyonlarda affımı ıstıyorum sevgıler saygılar

eee hazıran donemı ehlıyet ıslatma organızasyonunu yapalım ehlıyetını ıslattırmayanı denıze atalım
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı
    arkadaslar serzenişlerinizde haklısınız daha önceleride belirtmiştim evde 20 aylık hiperaktif bir veletle panik atak bir hanım var uzun surecek gezılere ( tam gun ) yada sehır dısı gezılere katılma sansım yok eşim motosıkletten korkuyor onu alıp gelme sansım hıc yok ancak hadı gıdıp sahılde bı cay nargıle yapalım seklındekı toplantılara katılabılırım bu durum benımde hosuma gıtmıyor ama gercekler bunlar bu yuzden aranızda olamadıgım organızasyonlarda affımı ıstıyorum sevgıler saygılar
    cobalt estagfurullah.lafımız mazereti olan kimselre değil.benimde işim cıkabilir problemlerim olabilir dert bu değil.ama kağıt uzerindekalabalık bir grubuz.ya yuzde 50 mazeretli olsa 20 motor olmamız laızm.anlayamıyorum ben bunu işte.o yuzden serzeniş buna.

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Fun clubın pasif kaldığını ben daha önce çok dile getirmiştim.
    Ayda 1-2 kişi birşeyler yazarsa yazıyor. Fun club olarak henüz bir etkinlikde gerçekleştiremedik.
    Ben bugüne kadar ehliyetsizlik yüzünden katılamadım ama haftasonuna kadar ehliyeti almayı umuyorum. Bu arada bugün RR'ın ruhsatında problem olduğunun farkına vardım. Değişmesi gerekiyor
    Yinede ben umutluyum haftasonuna hem ruhsatın hem de ehliyetin geleceğine dair umudumu kaybetmiyorum ve haftasonu üç beş kişi bile gelse bir buluşma yapalım diyorum.

Arkadaşlar şimdi bazılarınız bana kızacaksınız ama sitede zaten sl 150 .... diye bi form var benim gibi orayı sizlerde sl kullanıcılarıda takip ediyor. hatta her gün giriyorum okuyorum formu zaman zaman yazıyorum bende ama sl clup a üye olmadım. ara ara okuyorum o kadar.
    ben bi ayrım gibi görüyorum. yani zaten bi form var ikinciye gek var mıydı diye soruyorum kendi kendime fakat formun olmaması içince bi soru yok aklımca açıkcası. eminim bu konu tartışılmıştır ama

Obkavi'nin "Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 0 Misafir) obkavi
    oda ben anasını satıyım nası fan clup lan bu"
    yazısını okuyunca yazmaktan kendimi alamadım.
    2200km yol yapmışım şimdiye kadar sl 150 mle ama hiç bir geziye veya aktivasyona katılmadım. Bunun en büyük sebebi ise organizasyonlarda alkol alınması. Ben alkole karşı olan biir değilim herkes fikrinde özgürdür ama alkol aldıktan sonra neticede yola çıkılacak bir kaç saat sonra olsada
    fakat hafta sonları ve bazı akşamlar sürekli yollardayım. hatta bu hafta sonu da adapazarına gideceğim bi aksilik olmazsa haziranda Rusyaya gidiyorum ( motorla değil tabii) döndükten sonra da yazlığa gideceğim altınoluk'a güzergahımda ki MT guruplarına uğrayacağım mutlaka
    neyse konu saptı. Özetle formu okuyan veya ayda 1-2 kişinin yazması bence çoook normal çünkü hepimiz ana forma bakıyor ve okuyoruz. görüş önerilerimizi veya sorularımız paylaşıyoruz.
    Bu formu açan arkadaş(lar) bana kızmayın ama bu gerçeğinde farkındasınız sanırım.
    Hepimize kazasız sürüşler.
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    STRATEJİ üstad fun clup yok ken diğer arkadaşlar sayfada çok fazla geyik vs. yapıyosunuz biz burada teknik konuları konuşmak istiyoruz topic i şişirmeyin diye sıkıntılarını dile getirdiler bizde organizasyonlarımızı ve sohbetlerimizi burada paylaşalım diye fun clup kurduk ama busefer kimse ilgi göstermedi bence sahip çıkalım ya, diğer taraftan bende gezilere falan katılmıyorum senin dediğin gibi alkol kullanmadığım için o tür ortamlara girmek istemiyorum. ama hafta sonları tophane olur eyüp pierre loti olur çemberlitaş çorlulu olur nargileye çaya sohbee gelirim ben her hafta sonu oralardayım zaten inşallah görüşürüz

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    baba burası zaten gezı ve resımlerın paylasılması ıcın acıldı nedenıde keeway sl150 topıcıgın gereksız yere sısmesını onlemekti

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    burda bi funclub var sahip çıkalım gitmesekte kalmasakta bu funclub bizim funclubımızdır:D

^^^^^^^^^^^^
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

Motosikleti
    millet ne yapıyoruz cumartesi

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    ne yapıcaz calısıyoruz:

Motosikleti
    aksam 8 de toplamalım ctesı

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    ıok
    şimdi listeyi veriyorum
    locco (akşam 8 den sonra)
    cobalt
    aidikurt?
    promethe
    aitho
    obkavi
    gece?
    not unuttugum ve soru işareti koydugum arkdaşlar haber versin lütfen

Motosikleti
    arkadaşlar zaman ve zemini netleştirelim lütfen son dakka nerde toplanıcaktık olmayalım
    not : evden net e girmiyorum o yuzden buaksam netleştirek

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar zaman ve zemini netleştirelim lütfen son dakka nerde toplanıcaktık olmayalım
    not : evden net e girmiyorum o yuzden buaksam netleştirek
    cobalt kimsede tık yok baksana.
    ana kimse bakmasın.ben uyarım akşam 7 d eişten cıkıorum gelirim.

Motosikleti
    off yaa harbıden nebu arkadaslar sılkının bıras yaaa
    locco sana oselden benım tel gonderıyorum ctesı aksamı ararsın

Motosikleti
    abi cumartesi saat: 14,30 dan 18:45'e kadar tophanedeydim 2 tane nargile içtim hala ciğerlerim ağrıuyo ulan bir kişi gelsin be,

onlyyou26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SL150
    Merhaba arkadaşlar. SL150 alalı 1 ay oldu ama aranıza ancak katılabildim. İstanbulda olmadığım ve etkinliklere katılamadığım için de ayrıca üzgünüm. Neyse gönüller bir olsun değil mi...
    Eskişehir'de SL150 sahipleri ile tanışmak isterim. Mümkünse mail atsınlar. Yine görüşürüz. Hoşçakalın...

Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    STRATEJİ üstad fun clup yok ken diğer arkadaşlar sayfada çok fazla geyik vs. yapıyosunuz biz burada teknik konuları konuşmak istiyoruz topic i şişirmeyin diye sıkıntılarını dile getirdiler bizde organizasyonlarımızı ve sohbetlerimizi burada paylaşalım diye fun clup kurduk ama busefer kimse ilgi göstermedi bence sahip çıkalım ya, diğer taraftan bende gezilere falan katılmıyorum senin dediğin gibi alkol kullanmadığım için o tür ortamlara girmek istemiyorum. ama hafta sonları tophane olur eyüp pierre loti olur çemberlitaş çorlulu olur nargileye çaya sohbee gelirim ben her hafta sonu oralardayım zaten inşallah görüşürüz
    önümüzde ki hafta sonu yurt dışına çıkacağım iş seyehati 10 kadar kalacağım gelir gelmez tekrar gideceğim başka bi ülkeye ama haftasonunna denk geliyor burada oluşum. valla uzun zamandır nargilede içmiyorum yazını okuyunca canım çekti çorlulu ali paşa medresesine yıllardır giderim.(yada unkapanında tarihi bi yer var orada içerim nargileyi biraz daha ağırdır orası .) döndüğümde yapalım bi nargile
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

Motosikleti
    strateji valla ben herzaman açığım ne zaman istersen

Hasan Tahsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    Selam arkadaşlar ben de aranıza katıldım nihayet...
    Fakat ehliyet için yeni başvuru yaptım sanırım aktivitelere katılamayacağım...
    Herkesin ehliyeti var mı bu arada ?
    [U][B][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Herşeye Rağmen, Hayat Yaşamaya Değer.[/FONT]..[/COLOR][/B][/U]

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Abijim ehliyetimi ağustosta verecekler ben nidem nidem nidem???
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler