Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[MT] Keeway Superlight 150 Fun Club

Motovento
    REKLAM ALANI
    snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    abi ben 12 40 gibi ordayım inaşşalh.. sabah maçım varda
    beni bekleyin tamam mı ...34 au 9101 egzosumdan anlarsınız

direksiyon sınavı o kadar yalan bir sınav ki kaldırmaları lazım 3 tane kuka nın arasında yavaş yavaş geçirtiyorlar herkezede ehliyet veriyorlar...

neyse c.tesi görüşürüz
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Arkadaşlar Bizim Motorlarda Kullanılan Far,Stop,sinyel ampullerini,Cam Siortalarını, Buji'lerini ve yüksek amper Akü İsteyene Akü'lerini Toptan olarak alacağım.İsteyen arkadaşlarımada gönderirim yada benden (Sirkeci) alabilirler.
    FAR AMPULÜ...(Alman Malı)......3.00 ytl (10'lu Paket)
    SİNYEL AMPULÜ..(Alman Malı)...0.50 ytl (10'lu Paket)
    STOP AMPULÜ....(Alman Malı)...0.70 ytl (10'lu Paket)
    BUJİ (NGK,CHAMPİON,BOSH).....3.00 ytl (10'lu paket)
    AKÜ (BOSH MARKA)12V 9AM....35.00 ytl (2 yıl Garanti)
    CAM SİGORTA(10/15amp).........0.15 ytl (10'lu paket)
    NOT: Yukarıdaki Fiyatlar Birim Fiyatı Olup Akü Haricinde 1 Pakette 10 ad. vardır.Lütfen isterken bunları gözönünde bulundurun. Yukarıdaki malzemeler herzaman elimizin altında olması gerekli olduğunuda bilmeliyiz.İhtiyacı olan arkadaşlar bana özelden, forum'dan, iş telefonum (0212 5197985)dan,MSN'den,Cep (0535 9271141)den ulaşabilirler

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Arkadaşlar liste bu pazartesi hazır olacak bilginixe.Liste 10 günde 1 update edilicektir.Listeye katılmak isteyenler özelimden gerekli bilgileri verirlerse listeye eklenebilirler.

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    izmir sl 150 fun üyesi oldum bile izmirden arkadaşlar bana ulaşsın referee35@hotmail.com
    annem beni öldürecek

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Çook Yakında Arkadaşlar KEEWAY 150'ler için Abart Egsoz (Denemek İçin Yapıldı ) ve Chopper Digon'u özel olarak çıkacak hem kaliteli hemde çok uygun Fiyatlara. Egsoz ses olarak süper hatta süper'in üzerinde Harley'den ayıramazsınız kesinlikle. İmalatına başlanacak en kısa zamanda Tüm KEEWAY 150'cilerin bilgilerine......
    Önümüzdeki Günlerde Gezilere Katılan Arkadaşlar Benim Motor'umda Görecekler ve Test Edecekler.(En Kısa Zamanda Takılacak)

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    Alıntı snrtrt adlı üyeden alıntı
    abi ben 12 40 gibi ordayım inaşşalh.. sabah maçım varda
    beni bekleyin tamam mı ...34 au 9101 egzosumdan anlarsınız

direksiyon sınavı o kadar yalan bir sınav ki kaldırmaları lazım 3 tane kuka nın arasında yavaş yavaş geçirtiyorlar herkezede ehliyet veriyorlar...

neyse c.tesi görüşürüz
    sınavda sonra bulusalım bulusmasınada kimse gelmiycek sanırım.. bide bu polisler azıttı resmen yaa, heryerde kontrol cevirmemi var kardesim??? yuruyerekmi gidicez sınava bilmiyorum artık yaa.. bıktım bu işlerden sogudum valla yaa..
    KSK FOREVER ... 35½

Motosikleti
    hocam bu gun yaşadıklarımı anlatayım:
    bağlarbaşında polis durdur ehliyete baktı .. bi kaç kişiyide durdurmuştu bende önce ..

sonra geri dönüyorken arkadaşım arkadaydı kaskı ona verdim polis durduramadı ama plakamı aldı ..

ceza eve postalanırmı bide kasksız kullanmamnın cezası ne kadar ..??
    internetten cezam var mı yokmu diye bakabileceğimiz site adresi nedir?

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    dün ben biraz araştırdım şirinevlerde aydın sarı sürücü kursu var 150 ytl dedi ve ayrıca sağlık raporu için biz gönderiyoruz 25 ytl ye yapıyorlar dedi ayrıca bana bu ehliyetin toplam maliyetini çıkardı

sürücü kursuna 150 YTL
    sağlık raporu 25 YTL
    sınav harcı bankaya 25 YTL
    muhtarlık savcılık v.s. için tahminen 25 YTL
    trafik şöförler odası 90 YTL

TOPLAM MALİYET 315 GİBİ BİR RAKAM ÇIKIYOR

EN YAKIN SINAV 1 TEMMUZ

ARKADAŞLAR AYRICA EHLİYETSİZ BAHÇELİEVLERİN DIŞINA ÇIKMIYORUM SADECE HEVESİMİ ALACAK KADAR MAHALLEDE TURLAYIP DURUYORUM EHLİYETİ ALINCA SİZE KATILABİLECEĞİM EHLİYETİ IOLMAYAN ARKADAŞLARADA SABRETMELERİNİ ÖNERİYORUM

YAKALANMALARI HALİNDE 600 CEZA PARK IVIR ZIVIR 1000 YTL YE YAKIN PARÇALANIYORLAR NERDEYSE MOTORUN 3 DE BİR PARASI

İRAZ SABREDİP O PARANIN YARISINA EHLİYET ELIN DİĞER YARISI İLEDE TAKSİYE BİNİN DAHA UCUZ

SON BAŞVURULAR 26 MAYIS

BEN SON GÜNLERE KADAR BEKLEMEK İSTİYORUM MOTORU KAPTIRAN SÜRÜCÜ KURSUNA YAZILIYOR

KURSLAR EXTRA BİR İNDİRİM YAPABİLİR

AYRICA O TARİHE KADAR 10-15 KİŞİLİK BİR GRUP OLUŞTURARAK DAHA FAZLA İNDİRİM KOPARMA ŞANSIZMIZ VAR

KURS BAHÇELİEVLER / ŞİRİNEVLERDE

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250

E-5 De yine motorcu avı

Superlight cı arkadaşlar dikkat!

Bugün E-5 Yolu Sahrayicedid mevkiinde motosiklet sürücülerine karşı çok sıkı bir uygulama yapıldı.Her gecen motosiklet neredeyse istisnasız durduruldu.

Uygulamayı yapanlar motorize polislerdi.

Ehliyetleri olmayan tüm arkadaşlar ruhsatlarının içine birtakım memur arkadaşların dayanamadığı renklerdeki kağıt parçalarından koyup hazırlıklı yakalansınlar.(Tabi dürüst memur arkadaşlar lütfen üzerlerine alınmasınlar).

Motorlu polislerde bu işe yaramıyo genelde haberiniz de olsun.

Ayrıca İstanbul Emniyeti ne bir kaç şey daha sormak istiyorum:

1)Yolları caddeleri babalarından kalmış gibi kullanan ,eşkiyalık sıralamasına göre yazacak olursam minibüs şoförleri ,halk otobüsleri,taksiciler,dolmuşlar vs için de benzer bir islah çalışmasına girilecek mi.Siz tehlikeli araç kullandığı için ceza yazılan kaç minibüs taksi gördünüz?Çok mu az dediniz?Acaba neden????

2)Trafik kurallarını bilmeyen ve motosiklet sürücülerini devrilecek kukalar gibi gören sürücülere karşı bir eğitim ve/veya ceza uygulaması düşünülüyor mu?

3)Motorlarımızı kendileri yüzünden gönül rahatlığıyla ne gündüz ne gece herhangi bir yere bırakamadığımız ,İstanbul u yaşanmaz hale getiren hırsızlara ve diğer gayrimeşru iş sahiplerinin de üzerine de kararlılıkla gidilecek mi?

Daha yazacak çok şey var ya....Neyse

Motosikleti
    Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı
    Superlight cı arkadaşlar dikkat!

Bugün E-5 Yolu Sahrayicedid mevkiinde motosiklet sürücülerine karşı çok sıkı bir uygulama yapıldı.Her gecen motosiklet neredeyse istisnasız durduruldu.

Uygulamayı yapanlar motorize polislerdi.

Ehliyetleri olmayan tüm arkadaşlar ruhsatlarının içine birtakım memur arkadaşların dayanamadığı renklerdeki kağıt parçalarından koyup hazırlıklı yakalansınlar.(Tabi dürüst memur arkadaşlar lütfen üzerlerine alınmasınlar).

Motorlu polislerde bu işe yaramıyo genelde haberiniz de olsun.

Ayrıca İstanbul Emniyeti ne bir kaç şey daha sormak istiyorum:

1)Yolları caddeleri babalarından kalmış gibi kullanan ,eşkiyalık sıralamasına göre yazacak olursam minibüs şoförleri ,halk otobüsleri,taksiciler,dolmuşlar vs için de benzer bir islah çalışmasına girilecek mi.Siz tehlikeli araç kullandığı için ceza yazılan kaç minibüs taksi gördünüz?Çok mu az dediniz?Acaba neden????

2)Trafik kurallarını bilmeyen ve motosiklet sürücülerini devrilecek kukalar gibi gören sürücülere karşı bir eğitim ve/veya ceza uygulaması düşünülüyor mu?

3)Motorlarımızı kendileri yüzünden gönül rahatlığıyla ne gündüz ne gece herhangi bir yere bırakamadığımız ,İstanbul u yaşanmaz hale getiren hırsızlara ve diğer gayrimeşru iş sahiplerinin de üzerine de kararlılıkla gidilecek mi?

Daha yazacak çok şey var ya....Neyse

hocam seni canı gönülden kutluyorum

yarın kimse gelmez herhalde??? dimi valla ehliyetsiz çıkmayın abii

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Dostum özellikle bu aralar mümkün olduğunca çıkmayalım.

Bizim memlekette işler nasıldır bilirsin.

Şimdi bunlar bi gaza gelmişler.Cadı avına çıkmış gibi motorcu kovalıyorlar.

Hararetleri gecer yakında.Normale döner.

Acaba diyorum tepedekilerden birinin ya da es-dost ,cocuğunun bir motorcu kardesimizle bir sorunu mu olduda gelen bir emir üzerine bunlar işlerine gözlerimizi yaşartacak kadar dört elle sarıldılar.

Nasıl olsa motorcu dediğin nedirki?Üç-Beş serseri culsuz un teki onlara göre.

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Alıntı snrtrt adlı üyeden alıntı
    hocam bu gun yaşadıklarımı anlatayım:
    bağlarbaşında polis durdur ehliyete baktı .. bi kaç kişiyide durdurmuştu bende önce ..

sonra geri dönüyorken arkadaşım arkadaydı kaskı ona verdim polis durduramadı ama plakamı aldı ..

ceza eve postalanırmı bide kasksız kullanmamnın cezası ne kadar ..??
    internetten cezam var mı yokmu diye bakabileceğimiz site adresi nedir?
    imzalamadığın bir cezaya itiraz edebilirsin ve faiz işlemez. Satarken karşına çıkabilir o zamanda itiraz edersin.
    Gelirler.gov.tr den motorlu taşıtlar vergi dairesine gir oradan üzerine kayıtlı araçların her türlü bilgisine ulaşabilirsin.

Motosikleti
    sağol hocam imzalamadık tabii ama yazdı plakayı..faiz işlemiyorsa kalsın öyle kasksız motor kullanmanın cezası ne kadar bilen varmı..??

site için sağol

AYRICA;
    saat 12 40 bostancıdayım tabi ehliyet var bende rahat rahat kimse yoktu caddede turladım döndüm
    bi ay sonra ehliyet alan arkadaşlarla devam ederiz

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    http://rapidshare.de/files/18803764/...Liste.xls.html
    Evet Keeway SL150 Fun Club listesi internete yüklenmiştir.Şu an listede 31 kişi vardır.Yeni eklenmke istiyenler bana özelden mesaj atıp istenilen bilgileri versinler.Liste haftada bir yenilenecektir.Bilginize....
    http://rapidshare.de/files/18803764/...Liste.xls.html

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    ya beyler motogp ye gıden var dımı pazar gunu bulusuruz bu gezıdede sl150 ustunluğu ele alsın

slord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    Merhaba Aranıza bende katıldım
    birlikte güzel günler geçirmek dileği ile
    motosiklet dünyasına tekrardan merhaba

Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı
    ya beyler motogp ye gıden var dımı pazar gunu bulusuruz bu gezıdede sl150 ustunluğu ele alsın
    Alper Sl ci arkadaşlarımız GP'ye pek ilgi göstermedi.
    Bizden bildiğim kadarıyla sen,ben, cobalt ve Serkan gidecek. Ceko'da gidecek ama o önceden bilet aldığı için açıkta bizlerle olamayacak. Serkan ve ben polis korkusundan motorsuz geleceğiz. Bu durumda sadece sen ve cobalt motorla gidecek.
    Hadi arkadaşlar canlanın ve listeye adınızı yazdırın. 2,5 YTL'ye Otohaber alın içinden 3 günlük açık tribün bileti çıkıyor.

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    nerden baksan gene 10 sl olur gıbı gelıyor ruzgarınoglu falanda gelıyormus

Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Fun Club pek aktif olamadı bence.
    Bunda bir çoğumuzun henüz ehliyetinin olmaması etkili olmuştur umarım.
    İleride bu sayfanın yapmış olduğumuz etkinliklerin muhabbetleri ile dolup taşmasını dilerim.

resssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Selam millet,
    Benim SL150 bugun itibari ile resmi islemleri (plakasi 34 ED 0798) bitmis vaziyette kendisini Cumartesi gunu almam icin kuzu kuzu yatiror
    Tabii ki once deneyim ve tecrube diyerek henuz trafige cikmiyorum, ama kisa bir sure sonra aranizda olacagim....
    Yani beni de kulube dahil edersiniz artik

Kazasiz belasiz gunler dilerim

PS. Bu imza kismini da degistireyim artik dimi yani
    Keeway Superlight 150 :cherry:
    34 ED 0798 (namı-diğer "vın vın")

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler