Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cg motosiklete mondial superboy ybr tarzı kuyruk yapmak mantıklı mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    İyi akşamlar, cg motosikletler bildiğimiz üzere çok yakışıklı olmayan motosikletler. Biraz tip getirmek için superboy, ybr tarzı kuyruk taksam maliyeti ne kadar olur? Hoş bir görüntü sağlanır mı? Önerir misiniz? Motosiklet hediye olmasaydı 100 mg superboy alırdım ama dedem tanıdığım yerden alalım deyince mondial diye ısrar etmedim sonuçta hepsi 100cc çin işi. Çok şükür sıkıntı yaşamadım. Sinyal kırılmıştı onu kuba cg sinyaliyle değiştirdim önceki çok kabaydı, kırılması bahane olmuştu. Aynaları değiştirdim önceki daireydi, bu cup tarzı ayna. Çamurluğu plastik yaptırmayı düşünüyorum bu çamurluk pek hoşuma gitmiyor. Son olarak da motosikletimin ibre sıkıntılı gibi buna çare var mı yüklenince ibrede 130 gösteriyor. 130 yok ama 120den sonra N ye kadar iniyor. Aşırı sıkıştırmadan 120 oluyor tabi sadece ibrede Eski ve çevresi kirli de olsa motosikletimden bir fotoğraf.
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam bu motor modelınden aynısı bendede var hocam bence hıc sport modıfıyeler denemeyın hocam bızım motorlar clasıc motor daha classıc modıfıyeler olur hocam rx kuyrugu mesela veya nıkalaj ekler ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    yorum kullanıcı tarafından silinmiştir...

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    4 kere hocam demişsiniz cümle boyunca ona takıldım nedense :D

Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    forumda rx kuyruğu görmüştüm güzeldi ondan açayım dedim yapan vardır yardımcı olur diye hocam sizin ibre kaçı görüyor ?

ben pek basmıyorum ama kesıcı var heralde benımkının modelı kuba cita 125 4.vites gordugum yokus asagı 120 5.vitesde 120 yokus asagı kesıcı var hocam ayda dıslı yetmıyor sanrıım

Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum 7-8 sene önce hayal meyal hatırlıyorum cg tipi bi motor vardı bizim arkadaşın çalıştığı motorcuda ozman deposuna varana kadar bi değiştirdiler çok güzel bi motor çıktı ortaya sonra kaza yaptılar aklıma gelse hangi motorun parçalarını taktılar yardımcı olcam şimdiki drifte benzer bi görüntüsü vardı ama bayağı masraflı iş şöyle tavsiye vereyim sana telli jant taktınmı bide kanuni power çamurluklar var 30 lira ondanda taktır motorunu biraz ön tarafını alçattır alt çene tak telli jant yaptıgındada jantlara şeridini çek çok yakışıklı olur tabi bu benim fikrim..
    aklına gelirse çok işime yarar tel jant taktırmıcam tubeless yaptırmayı düşünüyorum yaptırmasam bile çelik janttan vazgeçmem tel jant dökülüyor 2-3 seneye kalmadan alt çeneden kastınız sanırım sakal o zaman koruma demirlerinden vazgeçmem gerek maalesef o da olmaz ön tarafı arkadaş 3,25 alçalttırmış onu yapabilirim belki ama araştırmadan yapmam jantlara şerit güzel olur aslında da acaba sonra kalkınca yapışkan izi kalır mı o da ayrı dert

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Alıntı kral8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben pek basmıyorum ama kesıcı var heralde benımkının modelı kuba cita 125 4.vites gordugum yokus asagı 120 5.vitesde 120 yokus asagı kesıcı var hocam ayda dıslı yetmıyor sanrıım
    kalkışta çok seri o özelliğini kaybeder diye dişli değiştirmiyorum kalkışı yavaşlatıp hız arttırılabilir ama çekiş daha önde benim için
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

hocam benım motorun dıslı lazım aslında 1.vıtes ıle debrıyajsız on kalkıyor

Ama dıslıye oynamaya ne gerek var motor zaten 100den sonra dıken ustunde gıdıyor bunlar bızım motorlar dag gezısı ve kısa sehır seyahatlerı ıcın uygun bence
    80le yol bıtmez :D

[/COLOR]

kalkışta çok seri o özelliğini kaybeder diye dişli değiştirmiyorum kalkışı yavaşlatıp hız arttırılabilir ama çekiş daha önde benim için [/QUOTE]

Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    orjinalse güzel ) kampanalarla aşırı hız akıl işi değil :D

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Dürüst olacağım, tüm bu gereksiz işlere para vermektense gidip kaliteli bir kask al.
    Re!S*33 bunu beğendi.

Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    okul açılınca alıcam aktif olarak kullanmaya o zaman başlıyorum

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı kral8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu motor modelınden aynısı bendede var hocam bence hıc sport modıfıyeler denemeyın hocam bızım motorlar clasıc motor daha classıc modıfıyeler olur hocam rx kuyrugu mesela veya nıkalaj ekler ;)
    Doğru dedin hocam uğraşmayın hiç biraz daha spor görünümlü olsun istiyorsanız 3-5 daha koyup Mondial Drift falan alın

Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    öyle de orası sıkıntı hediye olduğu için satamam yani yoksa drift çok güzel öyle düşünüyorum ama bi de öğrenciyim ayrı bir sıkıntı bu 1500 etse 1500 de kendim koymam gerek

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    kardeş yapılıyor hatta birisi direk ybr yapmıştı cg yi ama pahalıya geliyor sadece arka kuyruk çok kötü görünüyor böyle bin derim ilerde başka bir model alırsın hatta fotosunu atıyım

Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    cidden pahalıya patlamış çift disk hoş olmuş ama bu kadar masraf yapmayı düşünmüyorum biraz güzellik katsın çok iyi olur janta şerit çeksem sonradan şerit kalkıp kötü görüntü olur mu ? kanuni power çamurluk kaba mı olur ? bs güzel ama kırmızı gri ve siyah var mavi renkli bs tarzında çamurluk var mı acaba ? benimkinin sport tarzı modellerinin çamurluğu da uyar mı ki ?

peki şöyle bir soru yönelteyim cg tarzı motosikletiniz olsa ne yapardınız ?

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    bence yapma burada çok var ybr kuyruklu motor çok tipsiz duruyorlar

Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    evet ondan vazgeçtim şunu yapsan iyi olur diyeceğiniz bir şey var mı ?

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    artcının ayağını koyduğu yeri söküp daha kibar ayaklık takabilirsin, çamurluğu plastik takabilirsin çünkü bu hoş görünmüyor bence

Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    onu düşünüyorum köyde 4 ay kaldı denize yakın olunca da küflendi değiştirip kıvrımlı ayaklıklar var onlardan taktırcam çamurluk olarak da bs tarzı mavi düşünüyorum

caferacer21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan toprak wrc 125
    cafe racer yap.. google'dan cafe racer olarak arat örnekleri incele

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)