Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Örnek Motosikletçiler Suçlu Olarak mı Değerlendiriliyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Brakers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Motorda baba-oğul gidiyoruz. Hızımız en fazla 60-80. İkimizde de kask, mont var. Plaka, ruhsat, orijinal egsoz. buraya kadar tamam amaa oda ne? Polis amcamız durduruyor hadi hayırlısı..

Ehliyet ruhsat tamam, kasklar takılı, egsoz bağırmıyor, hızda yok, plaka açık. "Rutin kontrol beyefendi, devam edebilirsiniz." Motora bindik, çalıştırdık ve tam kalkarken yanımızdan ne geçti tahmin edin? Cup motor iki kişi, bağıran egsoz, plaka yok, çarpılmış gibi oturuş şekli, pavyon gibi ışıklandırma e haliyle kaskta yok. O an polise odaklandım ifadeli bir bakış attım. Polisin ağzını okudum dediği ise "orsbu ççkları".

Laf yapıcağın kadar durdursana onları, takılsana peşlerine? ee ne demişler deveyi diken insanı
    yusufozugenc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    poweranimal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Sonra bir laf edince de biz suçlu oluyoruz, küfür etmeyi ben de biliyorum zaten.
    I am the Lizard King, i can do anything

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı poweranimal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra bir laf edince de biz suçlu oluyoruz, küfür etmeyi ben de biliyorum zaten.
    Onu -gülerek- memur arkadaşa söylemek lazım aslında

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Seni çok iyi anlıyorum insanın kanına dokunuyor bu tip durumlar ama herkes kendi evinin önünü süpürürse mahalle tertemiz olur demişler yani sen üzerinde düşen doğru olanı yapmışsın tebrikler geri kalanı teferruat senin için ve teferruatlarla uğraşmaya değmez boşver

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)