Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ehliyeti olmayana af yok!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Son 15 günde Kırıkkale de 200 ün üzerinde motor ehliyet yetersizliği yüzünden bağlanmış. Özellikle yunuslar tarafından çevrildiği söyleniyor.
    Yunuslar ile çok karşılaştım ama beni hiç durdurmadılar, kıyafetim ve özenli kullanımımdan dolayı olsa gerek herhalde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    numaniko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 600 Diversion F, PCX 125
    şahsen ben sakariada bırakın ehliyeti plakasız dolaşan motorlar görüom. burdaki polislerin umrunda deil motorlar. ne güsel ama arabaları affetmiolar.
    Hayat, hâyâl..

20 gün önce bende yemiştim 620 ytl ehliyetsizlikten...
    geçen gece dolaşırken yine çevirmeye girdik yanlışlıkla az daha durduruyorlardı allahtan bişey demediler yoksa buralarda görürdünüz satılık honda dylan daha 1200km'de filan die

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    ceza yiyipte ödiyemiyenlerin motorları peşin parayla alınır

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı muratd adlı üyeden alıntı
    geçen gece dolaşırken yine çevirmeye girdik yanlışlıkla az daha durduruyorlardı allahtan bişey demediler yoksa buralarda görürdünüz satılık honda dylan daha 1200km'de filan die
    Geçmiş olsun arkadaşım, inşallah bi daha ceza yemezsin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    arkadaşlar bu ehliyetler zamlanmadan yapın derim yoksa ceza yiğerek
    boşu boşuna üzülürsünüz.birde daha önemlisi allah göstermesin ağır bir kaza
    yaparsınız yaralama işin içine girerse daha mutlu olamasınız.

Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı
    ceza yiyipte ödiyemiyenlerin motorları peşin parayla alınır
    abi allahtan ilk cezamı ödeyebildim de eğer 2.yi yersem söz ilk seni arayacağım motoru satıyorum diye

şaka bi yana arkadaşlar 22nisanda yani bu hafta sonu a2 sınavına giriyorum ehliyeti almak 300ytl taş çatlasa ama tek seferde cezayı kestiler 620 ytl,en ucuz ehliyet kursu hangisi diye gunlerce araştırma yaparken cezayı yiyiverdik işte:(:(
    aman dostlarım dikkatli olun walla biran önce alın ehliyetinizi,durup dururken o kadar parayı ödemek çok kötü bir şey..
    600ytlye istemediğin kadar aksesuar alabilirsin sonuçta en basitinden...
    ama bende hala dizlik eksik mesela bu da o polis amcaların yüzünden!!!
    umarım bunları alana kadar kaza filan yapmam

victor54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    ya ceza 600 ytl ehliyetin malieyeti 300 ytl biran önce ehliyet almak mantıklı değilmi sizce arkadaşlar.bence zaman kaybetmeden alın rahat edin

neversoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200
    [QUOTE=muratd]abi allahtan ilk cezamı ödeyebildim de eğer 2.yi yersem söz ilk seni arayacağım motoru satıyorum diye

şaka bi yana arkadaşlar 22nisanda yani bu hafta sonu a2 sınavına giriyorum ehliyeti almak 300ytl taş çatlasa ama tek seferde cezayı kestiler 620 ytl,en ucuz ehliyet kursu hangisi diye gunlerce araştırma yaparken cezayı yiyiverdik işte:(:(
    QUOTE]

abi gerçekten çok üzücü bir durum ya.eminim için çok acımıştır.geçmiş olsun.allah bidahakinden uzak tutsun

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    bayanlar icin de ayni mi? bayan suruculerin ehliyetleri yanlarinda degilse... (?) daha ilimli oluo mu polisler?

bi de bu forumu umarim bi polis molis takip etmiodur

plakam: -- -- --- ahah:D

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı muratd adlı üyeden alıntı
    yediğiniz cezayı ceza tarihinden itibaren 15 gün içinde ödediğiniz zaman cezanın 4/3 ünü ödediğinizi biliyomusunuz tabi bunun için akıllı davranıp ceza tutanagıyla beraber ayrı bi kagıda daha imza atmanız lazım polisler bu işi sallar ama sizin söylemeniz halinde polis yok öyle bişey derse polisin kestiği cezayıda reddedebilir ve ilgili makama bi dilekce ile cezayı ödemeyeceginizi bildirirsiniz ve cezanızı kaldırırlar biraz uzun ve baş agrıtan bi iş ama sonucta 620 yerine 455 civarı bi ceza ödemiş oluyosunuz veya hiç ödemiyosunuz zaten trafik cezalarında takipsizlik var eger taşıtınızı satmayacaksanız mezara kadar gider o ceza ha 10 sene sonra satmayamı karar verdin cezayı ödemek için evinide satman lazım

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Bir tiyo benden;maksimum korumayla gezenleri çevirmiyorlar.Yine de en sağlam önlem ehliyet+kask.

Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    arkadaşlar ben dün ehliyetimi emniyetten aldım ama eski e sınıfı ehliyetimi istemediler bende vermedim bir sorun çıkarmı.. şuan 2 tane ehliyet var birisi e diğeri e+a2

Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    yediğiniz cezayı ceza tarihinden itibaren 15 gün içinde ödediğiniz zaman cezanın 4/3 ünü ödediğinizi biliyomusunuz tabi bunun için akıllı davranıp ceza tutanagıyla beraber ayrı bi kagıda daha imza atmanız lazım polisler bu işi sallar ama sizin söylemeniz halinde polis yok öyle bişey derse polisin kestiği cezayıda reddedebilir ve ilgili makama bi dilekce ile cezayı ödemeyeceginizi bildirirsiniz ve cezanızı kaldırırlar biraz uzun ve baş agrıtan bi iş ama sonucta 620 yerine 455 civarı bi ceza ödemiş oluyosunuz veya hiç ödemiyosunuz zaten trafik cezalarında takipsizlik var eger taşıtınızı satmayacaksanız mezara kadar gider o ceza ha 10 sene sonra satmayamı karar verdin cezayı ödemek için evinide satman lazım

sağdan soldan dilenerek peşin ödedik 15gün içinde 450 ödedik ama gel bide bana sor
    taksitli ödemek istersen de 600'ü 4'e bölüyorlar 150 150 ödüyorsun bu daha çok koyar diye peşini seçtik amannnnn dikkaatttt..
    bu arada emin olun bay bayan dinlemiyorlar benden sölemesi

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Ceza yiyenlere geçmiş olsun Ama b sınıfı ehliyeti olanların cezası baya az diye duydum doğrumudur ?

maviş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki bandit 1200 s (2004)
    ehliyet şart arkadaşlar yahuu..olmadan olmuyo..polis amcalar boyuna iteliyolarr

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı numaniko adlı üyeden alıntı
    şahsen ben sakariada bırakın ehliyeti plakasız dolaşan motorlar görüom. burdaki polislerin umrunda deil motorlar. ne güsel ama arabaları affetmiolar.

Konyada da plakasız motor çok fazla. ehliyet olanlar zaten çooook az ama ben aldım rahat rahat biniyorum. kaza olasılığını, gezilere çıkarken çevirme olduğunu düşünün. şehirdışına rahatça gidiyorum. gözüm polis var mı diye ilerde olmuyor.

imkanı olup da olmayanlara kızıyorum...
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

benim b ehliyetim vardı ama 600 yedim
    az filan yemiyoruz yani..
    30gün hapis=günlük 20ytl*30=600ytl... (tabi hapis yatmak isteyenler 600'ü ödemiyorlar şaka şaka bu konuda bilgim yok yalan sölemeyim de..
    a2 sınıfı ehliyet=en fazla 300 olsun...(taksitli)

karsberSky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok :D
    ehLiyet şert oLdu 1 temmuz sınavına bende girecem başka türLü oLmıcak
    Zamanı geldiğinde bizimde bir 2 tekerimiz olur )

Motosikleti
    NS300 Forza
    22 nisandaki sınav dönemini kacırdım ne yazıkki. Şimdi 1 temmuza kadar sınavı bekle ondan sonrada temmuzun sonuna kadar direksiyon sınavını bekle. Bu yaz döneminde bu kadar ara olması cok fazla.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler