Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Seyir Halindeki Motosiklet Yandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ANTALYA’nın Kemer İlçesi’nde 34 yaşındaki Murat Aydoğdu’nun kullandığı motosiklet, hareket halindeyken alev aldı. Aydoğdu kendini motosikletin üzerinden atarken; alevler, yol kenarındaki ormanlık alana sıçradı. Yangın, itfaiye ekipleri ve vatandaşların müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.

Olay, Kemer’in Kiriş Mahallesindeki dağ yolunda saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Kiriş Mahallesi’nden ilçe merkezine gitmek üzere dağ yolunu kullanan kasksız sürücü Murat Aydoğdu’nun kullandığı motosikletin benzin deposu alev aldı. Yanan motosikletin üzerinden atlayan Aydoğdu, yoldan geçen diğer araç sürücülerinden yardım istedi. Aydoğdu, alev alev yanan motosikletini söndürmek için ağaç dallarıyla müdahale etti. Murat Aydoğdu’ya bazı vatandaşlar da yardım etti.

112ciyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kimseye ve ormana büyük zarar vermemesi sevindirici...

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    çok geçmiş olsun daha kötü sonuçlar doğurmaması çok güzel yanan arkadaş inşallah parasını sigorta dan alabiliyordur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Motoru tanıyabilen var mı? 150 ya da 250 bir scooter sanki ama marka bilemedim.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Çin malı 125-150cc scooter. Egzoz ve orta ayaktan belli + şasi...

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Allah'tan kendisine bişey olmamış baksanıza t-shirt şort parmak arası :/

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet neden yanmis olabilir? fazla isinma, elektrik yada benzin kacagi?

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    bu tarz motorlarda bazen akü büyük olsun diye sele altına takılıyor benzin deposuna yakın oldugu icin yangın tehlikesi oluyor. Ancak bu olay ondanmısır bilemem

Motosikleti
    Cbf150
    Iyiki kendine bişey olmamış

Öncelikle herkese merhaba konuya açıklık getireyim motoru süren benim yolda seyir halinde giderken o gün hava sıcaktı motor tahminimce 500 m önce yanmaya başlamış fakat farketmedim hatta aklımdan şöyle geçti hava çok sıcak sırtıma ne güneş vuruyor diye düşünüyordum bu arada kafamda kask var haberciler görmemiş orasını rampaya geldiğimde motor teklemeye başladı ve durdu.baktım alttan alev yükseldi motoru bırakmamla 3-4 sn sonra patladı patlayan parçalar ormana sıçradı yaklaşık 20 araç durdu 1 tanesinde yangın tüpü yok komedi yani bu arda 6 defa itfaiyeyi aradım olaydan 15 DK SONRA GELDİ.Ormanı yakmadık sadakamış varmış kuru çalı yandı.Mahkemesi oldu beraat ettim.BU arada ormanın dönümü 12.000 tl dikkatli olun

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı XMURAT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba konuya açıklık getireyim motoru süren benim yolda seyir halinde giderken o gün hava sıcaktı motor tahminimce 500 m önce yanmaya başlamış fakat farketmedim hatta aklımdan şöyle geçti hava çok sıcak sırtıma ne güneş vuruyor diye düşünüyordum bu arada kafamda kask var haberciler görmemiş orasını rampaya geldiğimde motor teklemeye başladı ve durdu.baktım alttan alev yükseldi motoru bırakmamla 3-4 sn sonra patladı patlayan parçalar ormana sıçradı yaklaşık 20 araç durdu 1 tanesinde yangın tüpü yok komedi yani bu arda 6 defa itfaiyeyi aradım olaydan 15 DK SONRA GELDİ.Ormanı yakmadık sadakamış varmış kuru çalı yandı.Mahkemesi oldu beraat ettim.BU arada ormanın dönümü 12.000 tl dikkatli olun
    Geçmiş olsun.
    XMURAT bunu beğendi.

Çin japon fark etmez bir ara ferrari yangınları vardı 3 ayda 11 ferrari yandı arıza kolayca yangına dönüşebilir sonuçta ısı en kolay dönüşen enerji tipi.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız hakkatten. Motosikletin modeli neydi peki?

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    BU arada ormanın dönümü 12.000 tl dikkatli olun
    Geçmiş olsun, buna dikkat etmek lazım önemli konu )

mondial 2006 scotter

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Ucuz atlatmışsınız, geçmiş olsun. Motosiklet kullanmaya hâla devam ediyor musunuz? Ediyorsanız şuan ne kullanıyorsunuz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)