Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Navigasyon

Motovento
    REKLAM ALANI

Önerdiğiniz Uygun Kaliteli Navigasyon Cihazı Varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Technico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150
    http://www.uzmantv.com/motosiklet-icin-navigasyon-cihazi-alirken-nelere-dikkat-etmeliyiz

http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?categoryId=257643

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

bide bu var http://www.feyizoglu.com/Mini-Moto-Navigasyon-Cihazi_46561.html#0

Alıntı Technico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.uzmantv.com/motosiklet-icin-navigasyon-cihazi-alirken-nelere-dikkat-etmeliyiz

http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?categoryId=257643

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

bide bu var http://www.feyizoglu.com/Mini-Moto-Navigasyon-Cihazi_46561.html#0
    Hocam Feyizoğlundakine Baktım Pahalı Hemde Dandik Birşeye Benziyor.
    İyiki Hepsiburada Linki Vermişin Bakmak Aklıma Gelmemişti.Teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Akıllı telefon varsa büyük şehirler için yandex navigasyon ücretsiz ve yeterli, hem de sesli.
    MetinK. bunu beğendi.

Brkcnky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zc
    yandex navi
    MetinK. bunu beğendi.

Alıntı Brkcnky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yandex navi
    Navigasyon Yerini Tutmaz Be hacı
    oyunageldim bunu beğendi.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Navigasyon Yerini Tutmaz Be hacı
    tutmaz mı
    geçer bile.
    internet paketi sorunun yoksa hiç boşuna para verme.
    navigon un var bende rakebet edemez yandexle.
    sesle giriyor. her yeri biliyor. update derdin de yok. telefon tutucu ile çözersin işi.
    MetinK. bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/86...ari,51631.html
    Linkteki cihazı 1 yıl kullandım çok memnundum. Su geçirmez, 90 km ile giderken motordan düşürdüm arkadaki kilidi kilitlemediğim için hiç bir şey olmadı. Tek kötü yanı ses fm ile kulaklığa geldiği için cızırtı yapıyor, hiç gerekte duymadım sesli tarif almaya.
    MetinK. bunu beğendi.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bende normal navigasyonda var ama cep telefona igo navigasyon programını yüklediğimden beridir normal navigasyonu kullanmıyorum cep telefonu daha iyi hatta internetiniz varsa çevirmeleri yol çalışmalarını trafik sıkışık olduğunda başka yollar bulması çok çok büyük bir avantaj
    MetinK. bunu beğendi.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Hocam piyasada birçok navigasyon mevcut ,ama geneli ya kaliteli değil yada ömürboyu güncelleme adı altında pazarlanmakta,
    Gel gelelim bir sorun çıktığında muhattab bulamanız zordur

Benim size tavsiyem next markasıdır,senelerce kullanın sorun çıkartmaz,servis deseniz bunlar kadar müşteri memnuniyeti düşünen bir firma zor bulunur
    Cihazlarında başarsoftun haritalarını kullanır,kullanımı basittir,iGO Primo kullanır,güncellemeyi internet vasıtası ile kendiniz yapabilirsiniz
    Ben Next YE-G 545 (Biraz eski nesil)cihazını kullanmaktayım,pilinin ömrünü tamamlaması dışında bir sorun ile karşılaşmadım,oda seneler sonra

Servis olayında bile anlaşmalı kargo ile karşı ödemeli gönderiyorsunuz,bu kadar olur yani
    Maille sorununuzu dile getirdiğinizde,size uzun uzun sıkılmadan karşılık verebiliyorlar

Vaybe pazarlama elemanı gibi konuştum şimdi
    MetinK. bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Android telefon varsa bir telefon tutma aparati birtane cakmaklik hatta birtanede bluetooth kulaklık alıyorsun navi fiyatı kadar ancak ediyor igo yu da indiriyorsunuz canavar gibi kullanıyorsun. Igo hata hattı istemez gps olmasiyeterli
    MetinK. bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    navigasyona vereceğin ücreti telefonun ney bilmiyorum ama ona ekle kesinlikle telefon seni(dağ başında telin çekmediği yerler hariç) yolda bırakmaz
    MetinK. bunu beğendi.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bence de akıllı telefon varken navigasyona para vermek gereksiz. Madem para vereceksiniz telefon yazılımına verin.
    MetinK. bunu beğendi.

Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam piyasada birçok navigasyon mevcut ,ama geneli ya kaliteli değil yada ömürboyu güncelleme adı altında pazarlanmakta,
    Gel gelelim bir sorun çıktığında muhattab bulamanız zordur

Benim size tavsiyem next markasıdır,senelerce kullanın sorun çıkartmaz,servis deseniz bunlar kadar müşteri memnuniyeti düşünen bir firma zor bulunur
    Cihazlarında başarsoftun haritalarını kullanır,kullanımı basittir,iGO Primo kullanır,güncellemeyi internet vasıtası ile kendiniz yapabilirsiniz
    Ben Next YE-G 545 (Biraz eski nesil)cihazını kullanmaktayım,pilinin ömrünü tamamlaması dışında bir sorun ile karşılaşmadım,oda seneler sonra

Servis olayında bile anlaşmalı kargo ile karşı ödemeli gönderiyorsunuz,bu kadar olur yani
    Maille sorununuzu dile getirdiğinizde,size uzun uzun sıkılmadan karşılık verebiliyorlar

Vaybe pazarlama elemanı gibi konuştum şimdi
    Yorumun İçin Teşekkürler Hocam,Sipariş Geçeyim.
    http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?categoryID=257643&sp=brand=next

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de akıllı telefon varken navigasyona para vermek gereksiz. Madem para vereceksiniz telefon yazılımına verin.
    Hocam Galaxy Ace Var.Telefonun Kendine Hayrı Yok:D
    oyunageldim bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bi ufak ekranla bakmak var bide büyük ekanla bakmak var bence telefona yazık navigasyon cihazı varken

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi ufak ekranla bakmak var bide büyük ekanla bakmak var bence telefona yazık navigasyon cihazı varken
    iyide telefonların ekranı artık navigasyondan çok büyük mesela samsung note serisi gada galaxy serisi tabi ıphone kullanıyorsan dediğin doğru ufak ekrana bakmak eziyet

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    İndirim yaptım diyenlere inanma bazen normal fiyatından bile pahalıya satıyorlar

Akakce
    Ucuzu
    Cimri
    BU sitelerden fiyat arastırması yap bazen 100 liralk ürüne baska siteler indirim yaptım diye bögürüp normal fiyatından bile pahalıya satıyorlar
    Normal fiyatını sisirip indirimli diye normal fiyatına satıyorlar
    MetinK. bunu beğendi.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Fiyatları karşılaştırdım (hepsiburada -hızlıal) hemen hemen ayni,sadece iki modelde biri diğerinden daha ucuz
    Satın aldıktan sonra internet sitelerinde cihazınızı kaydedin

Buradada next navigasyon kullanıcı yorumları http://www.turkeyforum.com/satforum/...1#.Uuqxg7SHOHs
    MetinK. bunu beğendi.

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide telefonların ekranı artık navigasyondan çok büyük mesela samsung note serisi gada galaxy serisi tabi ıphone kullanıyorsan dediğin doğru ufak ekrana bakmak eziyet
    O Telefonları Nasıl Kullanıyorsunuz Abi,Telefon Değil Bildiğin Tablet Kullanmıs Oluyorsunuz:D Çok Kaba Geliyor Bana Artı Bir Yağmur Yağsa Pert Oldu:D

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Tabikide çözüm Lumia İnternete bile gerek yok here drive her işimi görüyor
    MetinK. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)