Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Nikahtan çıkanların arasına motosiklet daldı Feci kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi seni polis durdurunca ehliyet sorabiliyor mu ?
    Jandarmada poliste soruyor. Milletvekili bu adam demiyorlar, ayıp ediyorlar
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jandarmada poliste soruyor. Milletvekili bu adam demiyorlar, ayıp ediyorlar
    abi benim atama işi var, bi ara elini etegini öpmeye gelmeyi düşünüyorum.
    önümüzdeki hafta içi olabilir mesela 8 eylülden sonra gelmeyi düşünüyorum sayın vekilim

Motosikleti
    henüz yok
    ne diyelim ölen kadına allah rahmet eylesin yakınlarına baş sağlığı dilerim

UMARIM EHLİYETİ VARDIR. YOKSA KASITLI ADAM ÖLDÜRMEDEN YARGILANIR YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM 32 YIL İLE 28 YIL 3/1 İNFAZ

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Allah rahmet etsin.. üzücü : (

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ah be ahh hiç yere gitti bir can, böyle apaçiler böyle eğitimsiz insanlar oldukça bu olayların önüne geçilemeyecek. Merhumeye allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum, motosiklet sürücüsünün de en ağır cezayı almasını umuyorum.

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düğün konvoyu , sünnet konvoyu , asker uğurlama konvoyu , protesto konvoyu v.b.

Bazı kardeşlerimiz maalesef konvoyun amacını unutup kendi kişisel şovlarını yapmaya başlayınca işler yolundan çıkıyor.

Maalesef durum sadece motosikletler ile sınırlı değil otomobil , minibüs , kamyonet hatta kamyon la aynı şova girişenler yüzünden her yıl yüzlerce kişi ölüyor.

Allah rahmet eylesin kadıncağıza...
    Şu söylediğinize sonuna kadar katılıyorum, akşama kadar onlarca konvoy görüyorum şu aralar.Tofaş, honda barii araçlarıyla koskoca anayolda sırf konvoy var diye el freni çeken, sözde drift yapmaya çalışan denyolar motosiklet kullanıcılarını da tehlikeye atıyor.
    Konvoy sesi duyunca kenara çekip bekleyin ya da hızla uzaklaşan dostlar, bu da bir tedbir sonuçta.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ölen kadına Allah rahmet eylesin. Yalnız farklı taraftan bakmak istiyorum. Olay net değil, daha kamera görüntüleri yayınlanmamış. Kadının karşıya geçtiği yer yaya geçidi yahut ışıklar değil. Tam virajda geçiyor. Acaba motosiklet en sağdaydı ve sol çaprazında bir araç vardı da son anda mı fark etti? Yoksa gerçekten hızlı mıydı? Hemen topa tutmayalım.

Motosiklette plaka yok, kask ls2, motorun cinsi yarış, modeli eski. 250 cc almak yerine 1000 lira daha veririm racing alırım mantığıyla sahip olunmuş gibi duruyor. Bu da yeteri kadar tecrübesi olmadan bu işe kalkıştığının bir göstergesi olabilir. Ben sürücüye bela okumadan bu olayın ayrıntısını bekleyeceğim. Umarım bu tarz kazalar yaşanmaz. Keyifli sürüşler.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklette plaka yok, kask ls2, motorun cinsi yarış, modeli eski. 250 cc almak yerine 1000 lira daha veririm racing alırım mantığıyla sahip olunmuş gibi duruyor. .
    reşit hocam sadece bu 2-3 ipucu durumu izah etmiyor mu sence?

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reşit hocam sadece bu 2-3 ipucu durumu izah etmiyor mu sence?
    Büyük olasılıkla tahmin edilen gibi. Maalesef. Keşke demekten başka yapılacaklar var ama bakalım ne zaman gerçekleşecek. Çok uzaklara gitmeden şöyle bi Kıbrıs'a gitse insanlar. Biraz ders alırlar belki.
    Tsubasa bunu beğendi.

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazık ya şu motoru düzgün sürün ya da hiç sürmeyin. Bugün de Pendik'te alkollü düğün konvoyu çıkışta motorcuya çarptı motorcunun ayağı kırıldı. Umarım hapis yatarlar.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    bu race motosikletleri piyasadan kaldırsınlar sadece pist motosikleti için kullanılsın.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu race motosikletleri piyasadan kaldırsınlar sadece pist motosikleti için kullanılsın.
    Eğtim almayan bu kadar büyük motora binmesin bence .

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Kimse kusura bakmasın, yollar araçlar içindir. Kaldırımlar insanlar için. Eğer bir insan karşıdan karşıya geçerken kendi için ayrılmış yaya geçidinden geçmiyorsa kusura bakmayın, haksızdır. Burada henüz kamera görüntüsü vs görmeden bilip bilmeden motoru suçlayanlar çok ayıp etmişler.

dikkat ederseniz motorun durduğu yer ile motorun kadına yer arasında 25-30 metre var. Ayrıca motorda çok fazla bir hasar yok. Sizde motor 100 km+ bir hızla gelse motor o halde ve 25-30 metre ötede mi olurdu?
    ilovetrance bunu beğendi.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse kusura bakmasın, yollar araçlar içindir. Kaldırımlar insanlar için. Eğer bir insan karşıdan karşıya geçerken kendi için ayrılmış yaya geçidinden geçmiyorsa kusura bakmayın, haksızdır. Burada henüz kamera görüntüsü vs görmeden bilip bilmeden motoru suçlayanlar çok ayıp etmişler.

dikkat ederseniz motorun durduğu yer ile motorun kadına yer arasında 25-30 metre var. Ayrıca motorda çok fazla bir hasar yok. Sizde motor 100 km+ bir hızla gelse motor o halde ve 25-30 metre ötede mi olurdu?
    Sevgili Kardeşim,

Motorcuyu korumak istemeni anlayabilirim ama biraz fazla abartmışsın.

Motorun kafa grenajı darmadağın , öylesine sürüklenmişki yan kapaklar erimiş veya kırılmışki motorun bütün yağı yola akmış ,ayrıca motorun kuyruğu olması gereken açıda değil belliki darbe alarak arka şaseyide yukarı kaldırmış. Sadece yayalara çarpan bir motorun bu kadar hasar alabilmesi için hızının oldukça yüksek olması gerekir.

Olayın olduğu yer bir yan yol girişi ve yolun dışında , ana yol sol tarafta . Muhtemelen aşırı hızla otomobillerin sağına giren motosiklet yan yola giren bir arabadan kaçmak için oraya girdi ve akabinde yayaların arasına daldı.

Umarım "adam öldürmek" maddesinden yargılanır ve ceza alır. Bu yaptığı kaza falan değil resmen kasıtlı adam öldürmek.

Sevgilerimle
    otopsici bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ağzına sağlık, bir tane mantıklı yorum görebildim sonunda.Millet yargısız infaza ne kadar meraklı.Adamın hızlı motoru var diye linç ediliyor.Biraz gerçekçi olun , zengin olsanız alıp koleksiyon yaparsınız.Yok plakası yokmuş da yok apaçiymişde, ne biliyorsun onun direksiyonu sizden daha sağlam değil ? Plaka ile profesyonellik ölçülüyormuş da haberimiz yokmuş.

O kadar yolda 299 ile geliyormuştur hatta değil mi ? Yarıştığı araba da Bugatti falandır sanırım , yoksa adam neden ciddiye alsın (!)
    Bugün Fox haberde verdi, yarış yaparken can aldı diye.
    Adam hız yaptıysa suçlu, yaya 'da yaya geçidi olmayan yerden geçtiği için daha büyük suçlu.
    Bu arada bende racing kullanıcısıyım, aldığı hasara bakarsak siz hız görmemişsiniz, çok süratli gelen bir motorun o kadar az hasar alması imkansız.+ Arkadaşın dediği gibi sürüklenme mesafesine de bakın.Allah'tan hakim değilsiniz valla adaleti katlederdiniz.Direk yargısız infaz.
    Bundan sonra haberlere şaşırmam, bizim aramızdan "keşke motorcuda ölseymiş" tarzı daha olayı bilmeden etmeden yazan adamlar olduğu sürece, medyanın bizleri "serseri" olarak yansıtması çok çok normal.Motora binmemiş adamlar ne yazsın tabiki biz motorcuları karalayacaklar.Şaşırmamak gerek.

Birde şu var, nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum büyük şehirlerde yaşayanlar bilirler, bizim buralarda Porsche Ferrari peynir ekmek gibi zengin çok ,özellikle Lara ve Konyaaltı bölgesinde.O zaman onlarada diyelim bu aletler çok güçlü yasaklansın.

Hatta zengin oldukları için linç edelim ne dersiniz?

İsteyen istediğine biner kardeşim 15 milyarlık motora binen adamlara laf edip durmayın, Allah istediğine istediği şeyi kısmet eder.Ben Porsche'a binen adama Allah daha çok versin diyorsam, fesatlık besleyeceğinize sizde böyle deyin.Bu son konuştuğum konuda bizim milletimizde olan birşey, biraz konu dışı gibi gözüküyor ama aslında çok alakalı.Hemen bir racing kaza haberi, racing yasaklansın.

Antalya'da yaşıyorum burası Türkiye'de istatistiksel olarak en fazla motosiklet bulunan şehri.Gelinde size racingli apaçiler, küçük motorlu apaçiler, naked apaçiler, runnercı apaçiler, kingci apaçiler, her türden apaçi göstereyim.Lütfen sınıf ayrımı yapmayın, adamı bindiği motora göre değil kişiliğine göre yargılayın sonuçta motoru robot yönetmiyor.

Valla başım ağrıdı şu racing muhabbetlerinden.Yok ego tatminiymiş yok bilmemne diye biniyorlarmış yok karı kızmış.Her türden motora karı kız tavlamak, hava yapmak için binenler var.Sadece racing ile hava olmuyor.Bunun aksine motora tutkusu olduğu için binenlerde var.Kimin ne için bindiği bilemeyiz, dolayısıyla lütfen yargısız infaz yapmayalım.

Aynı kazayı sizler de yapabilirdiniz, o adam bile bile kaç kişinin ölümüne sebep olmadı.Biraz daha zorlarsak onların ölümünden motorcunun mutlu olacağını bile söyleyecek potansiyelde arkadaşlar var.

Neyse, ölenlere Allah rahmet eylesin çok zor bir durum, aynı şekilde ölen bizim anamız bacımız olabilirdi.Ki o zaman bu kadar tarafsız bakamazdık.Dolayısıyla yakınlarınıda anlamak gerek.Alkolü alıp alıp bir sürü can katleden adamlar varken , bu adamı bu kadar linç etmeyin.Suçun kimde olduğu bile belli değil.Gözümün içine baka baka o kadar insan yola atlıyorki her seferinde ben duruyorum, yol hakkı benim herşey benim , ben duruyorum bazende benim canım tehlikeye atılıyor.Bunlar bütün motorcuların başına geliyor.

Ne arabalar bize saygılı ne insanlar, aynı şekilde bir o kadarda apaçi motorcu var.
    Anlayacağınız durum karışık.

Saygılar , Biraz başınızı ağrıttım.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    motosikletli arkadaşı savunanlar kendine şu soruyu sorsun:orada aşırı hız olmasaydı bu ölümlü kaza olurmudu?

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağzına sağlık, bir tane mantıklı yorum görebildim sonunda.Millet yargısız infaza ne kadar meraklı.Adamın hızlı motoru var diye linç ediliyor.Biraz gerçekçi olun , zengin olsanız alıp koleksiyon yaparsınız.Yok plakası yokmuş da yok apaçiymişde, ne biliyorsun onun direksiyonu sizden daha sağlam değil ? Plaka ile profesyonellik ölçülüyormuş da haberimiz yokmuş.

O kadar yolda 299 ile geliyormuştur hatta değil mi ? Yarıştığı araba da Bugatti falandır sanırım , yoksa adam neden ciddiye alsın (!)
    Bugün Fox haberde verdi, yarış yaparken can aldı diye.
    Adam hız yaptıysa suçlu, yaya 'da yaya geçidi olmayan yerden geçtiği için daha büyük suçlu.
    Bu arada bende racing kullanıcısıyım, aldığı hasara bakarsak siz hız görmemişsiniz, çok süratli gelen bir motorun o kadar az hasar alması imkansız.+ Arkadaşın dediği gibi sürüklenme mesafesine de bakın.Allah'tan hakim değilsiniz valla adaleti katlederdiniz.Direk yargısız infaz.
    Bundan sonra haberlere şaşırmam, bizim aramızdan "keşke motorcuda ölseymiş" tarzı daha olayı bilmeden etmeden yazan adamlar olduğu sürece, medyanın bizleri "serseri" olarak yansıtması çok çok normal.Motora binmemiş adamlar ne yazsın tabiki biz motorcuları karalayacaklar.Şaşırmamak gerek.

Birde şu var, nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum büyük şehirlerde yaşayanlar bilirler, bizim buralarda Porsche Ferrari peynir ekmek gibi zengin çok ,özellikle Lara ve Konyaaltı bölgesinde.O zaman onlarada diyelim bu aletler çok güçlü yasaklansın.

Hatta zengin oldukları için linç edelim ne dersiniz?

İsteyen istediğine biner kardeşim 15 milyarlık motora binen adamlara laf edip durmayın, Allah istediğine istediği şeyi kısmet eder.Ben Porsche'a binen adama Allah daha çok versin diyorsam, fesatlık besleyeceğinize sizde böyle deyin.Bu son konuştuğum konuda bizim milletimizde olan birşey, biraz konu dışı gibi gözüküyor ama aslında çok alakalı.Hemen bir racing kaza haberi, racing yasaklansın.

Antalya'da yaşıyorum burası Türkiye'de istatistiksel olarak en fazla motosiklet bulunan şehri.Gelinde size racingli apaçiler, küçük motorlu apaçiler, naked apaçiler, runnercı apaçiler, kingci apaçiler, her türden apaçi göstereyim.Lütfen sınıf ayrımı yapmayın, adamı bindiği motora göre değil kişiliğine göre yargılayın sonuçta motoru robot yönetmiyor.

Valla başım ağrıdı şu racing muhabbetlerinden.Yok ego tatminiymiş yok bilmemne diye biniyorlarmış yok karı kızmış.Her türden motora karı kız tavlamak, hava yapmak için binenler var.Sadece racing ile hava olmuyor.Bunun aksine motora tutkusu olduğu için binenlerde var.Kimin ne için bindiği bilemeyiz, dolayısıyla lütfen yargısız infaz yapmayalım.

Aynı kazayı sizler de yapabilirdiniz, o adam bile bile kaç kişinin ölümüne sebep olmadı.Biraz daha zorlarsak onların ölümünden motorcunun mutlu olacağını bile söyleyecek potansiyelde arkadaşlar var.

Neyse, ölenlere Allah rahmet eylesin çok zor bir durum, aynı şekilde ölen bizim anamız bacımız olabilirdi.Ki o zaman bu kadar tarafsız bakamazdık.Dolayısıyla yakınlarınıda anlamak gerek.Alkolü alıp alıp bir sürü can katleden adamlar varken , bu adamı bu kadar linç etmeyin.Suçun kimde olduğu bile belli değil.Gözümün içine baka baka o kadar insan yola atlıyorki her seferinde ben duruyorum, yol hakkı benim herşey benim , ben duruyorum bazende benim canım tehlikeye atılıyor.Bunlar bütün motorcuların başına geliyor.

Ne arabalar bize saygılı ne insanlar, aynı şekilde bir o kadarda apaçi motorcu var.
    Anlayacağınız durum karışık.

Saygılar , Biraz başınızı ağrıttım.
    Sevgili Kardeşim sadece şu yukarıda yazdıkların bile "APAÇİ" olduğunu göstermekte.

SS kullanmak size bir ayrıcalık sağlamıyor , kazanın olduğu yer bir yan yol ve oradaki hız sınırı 30 km dir. Sence 30 km ile giden bir motor 4-5 kişinin arasına dalıp bunların birini öldürüp diğerlerini hastanelik edebilirmi. Hasar yok dediğin motorun kafa grenajı asfaltta duruyor , kuyruk şasesini bükmüş ,gidon sağa ön tekerlek sola bakıyor , makina dağılmış yerler yağ içerisinde , sence SADECE İNSAN ETİ KEMİĞİ 30 km ile giden motorda bu hasarı yapabilirmi...

Göz var izan var....

Biraz vicdanınız olsun yahu...yazıktır günahtır bir can gitmiş siz hala SS çi APAÇİ dayanışması peşindesiniz.
    izmir3535 bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kardeşim sadece şu yukarıda yazdıkların bile "APAÇİ" olduğunu göstermekte.

SS kullanmak size bir ayrıcalık sağlamıyor , kazanın olduğu yer bir yan yol ve oradaki hız sınırı 30 km dir. Sence 30 km ile giden bir motor 4-5 kişinin arasına dalıp bunların birini öldürüp diğerlerini hastanelik edebilirmi. Hasar yok dediğin motorun kafa grenajı asfaltta duruyor , kuyruk şasesini bükmüş ,gidon sağa ön tekerlek sola bakıyor , makina dağılmış yerler yağ içerisinde , sence SADECE İNSAN ETİ KEMİĞİ 30 km ile giden motorda bu hasarı yapabilirmi...

Göz var izan var....

Biraz vicdanınız olsun yahu...yazıktır günahtır bir can gitmiş siz hala SS çi APAÇİ dayanışması peşindesiniz.
    Bu kadar uzun bir mesajdan bunu algılıyorsan , bana söyleyecek bir söz düşmez.

"Senin marifetin karşındakinin aklı nispetindedir."

Polemiğe girmek istemiyorum, siz devam edin

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Allah yakınlarına sabır versin. Nedir bu surat hırçın kullanım... Çok üzüldüm...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Motosiklet bariz olarak biçmiş. Neyi tartışıyorsunuz anlamış değilim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)