Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Cbr 125 --> 180 km hız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    İş makinalarında Km sayacı olmaz çünkü ömürleri bulunduklrı yerde geçer.onun yerine daha sağlıklı olan saat sayacı konulur rolantide bile çalışsalar motor saati esas alınır. bakımları bu saate göre yapılır.iş makinalarının 2.el satışlarında bu kıstas dikkate alınır.yol yapan kara yolu taşıtlarında ise Km sayacı baz alınır.ŞİMDİ yere 3-5 cm/2 basan 100-150 Kw gücü yola aktaran arka tekerleğin hatalı ölçüm yapmıyacağını kim ispat ve iddia edebilir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.KAAN37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadasım adam fabrikada bi standart koymus demişki atıyorum son hızı 140 sen bunun dişlisini değiştirirsen olabilecek olaylar motorun parçaları 180 e dayanamaz elinde kalır
    rampada 1 bazen 2 vites düşersin
    rahat gider motorun ama atik olmaz

bence orjinalliğini bozma hem garanti meselesi hem hayat hemde orjinallik...

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Bu başlığın ilersini pek okumamıştım.Ben geçen yazdı sanırım arkadaşımla beraber motosikletim orta sehpada dururken(honda beat;) gaza basmıştık.Sivri zekalı arkadaşım kaç yapacak bakalm demişti:Dbaktık hiç bi değişme yok hızda.Sonra eleman ön tekeri eliyle çevirmeye başladı.hız artmaya başladı.Arkadaş 10km/s hıza falan ulaşabildi:DÇok gazlı bi arkadaşımız olduğu için 1beygirlik bi güç harcamıştır en azından.yani 1 beygirle 10km/s 13 beygirle 130 misali anladı dimi herkes

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı
    Bu başlığın ilersini pek okumamıştım.Ben geçen yazdı sanırım arkadaşımla beraber motosikletim orta sehpada dururken(honda beat;) gaza basmıştık.Sivri zekalı arkadaşım kaç yapacak bakalm demişti:Dbaktık hiç bi değişme yok hızda.Sonra eleman ön tekeri eliyle çevirmeye başladı.hız artmaya başladı.Arkadaş 10km/s hıza falan ulaşabildi:DÇok gazlı bi arkadaşımız olduğu için 1beygirlik bi güç harcamıştır en azından.yani 1 beygirle 10km/s 13 beygirle 130 misali anladı dimi herkes
    woooww olaya farklı bir boyut getirmişsin hacım sen..
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler