Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

apaçiler

Motovento
    REKLAM ALANI
    EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    bu tip zırtapozlara neden apaçi deniliyor merak ediyorum heralde kızılderili gibi çıplak oldukları için olsa gerek.Birde bu cinsin taksici versiyonları var ellerinde sadece şahin yok başka model olanlarda çok tipik olarak motorlu olanlar koltuğun ucuna oturur dişer şebeklerde koltuğu iyice arkaya yatırp sırtını dayamadan giden zübükler

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tip zırtapozlara neden apaçi deniliyor merak ediyorum heralde kızılderili gibi çıplak oldukları için olsa gerek.Birde bu cinsin taksici versiyonları var ellerinde sadece şahin yok başka model olanlarda çok tipik olarak motorlu olanlar koltuğun ucuna oturur dişer şebeklerde koltuğu iyice arkaya yatırp sırtını dayamadan giden zübükler
    Saçtan olsa gerek

Bu arada, saçları bozulmasın(?) diye kask takmadıklarını da gördüm

Ama hepsi "Apaçinin Kitabı"na tam uyuyor. Egsoz, hava filtresi, ayna çıkarma, kask / koruma kullanmama, viraja son hızla girip son anda balık kuyruğu fren, sokak aralarında kafa şişirme, dişli değiştirme, her gördüğü dişiye vınnn vınnn ara gazlar, v.b
    Haaa, unutmadan, bir de: bol bol küfür yemek ve bundan gurur duymak(?)...

Bir de bunların zengin veledi olanları var; ki, başlığı açan arkadaşıma saygımdan -yepyeni bir konu olacağı için - hiç girmiyorum oralara...

Dentist76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200ie

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı izmir353535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu bugün anladım 1,74 boyum var ama yaşım 13 görenler 16-17 yaşında falan sanıyolar maalesef ki o apaci dediğin kişilerden biride benim bugün farkına vardım 3 kişi motora bindik ve yerler ıslak arka frene abandım ve düştük Allahtan ki çok ağır gidiyordum bişey olmadı bize arkadaşın ayağı egzozdan yandı sadece artık adam akıllı sürücem motorumu kaskım var kask takmıorum korumalıklarım var takmıorum hepsini takmaya kara verdim artık :S FONT][/SIZE]
    izmirli kardeşim, bunun şakası olmayan durumlar olduğunu farketmene sevindim, hadi kendine güveniyosun ama senin o hareketlerin başkası için kazaya sebebiyet verebilir yazık olur, tüm tedbirlerini al öyle yola çık polislerden de uzak dur götürürler valla
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    ASYA AS 110-8
    öyle oldu dua edioruz arkamızdan araba gelmedi diye :S

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alihan, artık doğru dürüst adam gibi motora binmek nasıl olur öğrendin. yaşın 13.. böyle giderse elbette birdahaki düşüsün farklı olurdu. daha beter olurdu. motor boktan veya en kralı. fark etmez. önemli olan korumalar
    birGarip..

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Düşünce asfalt motorun markasını sormuyor . Şakası yok bu işin

Motosikleti
    ASYA AS 110-8
    Öyle korunmalar var takmaya üşeniyorum :S artık tam donanımlı çıkıcam :D
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alihan, artık doğru dürüst adam gibi motora binmek nasıl olur öğrendin. yaşın 13.. böyle giderse elbette birdahaki düşüsün farklı olurdu. daha beter olurdu. motor boktan veya en kralı. fark etmez. önemli olan korumalar

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı izmir353535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle korunmalar var takmaya üşeniyorum :S artık tam donanımlı çıkıcam :D
    Sadece iyi niyetimle söylüyorum:
    Yaşın genç olsa da, yapacağın hataların sonuçlarına ömrünün sonuna kadar katlanmak zorunda kalabilirsin. Bunu her eyleminden önce düşünmeni öneririm, senden yaşlıca bir hemşehrin olarak.
    Bunu söylüyorum, çünkü yaşının ilerisinde gidiyorsun. Kanatlar insanı uçurur; ama, yüksekten uçmanın düşüşü çok acı olur.
    Arkadaki bir arkadaşının ölümüne sebebiyet vermek, bir örnektir bu yazdıklarıma...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)