Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet ehliyet sistemindeki son değişiklikler,ehliyet yaşı 16 ve bazı soru işaret

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    aslında a2 ehliyeti 20 yaşından küçüklere vermemeleri lazım çünkü motosikler otomobilden çok daha dikkat isteyen bişedir + zaten yeteri kadar apaçiler mevcut şimdi ehliyetli apaçilerde olcak devletin yerinde olsam -18 altına en fazla pocketbike verirdim gerçi onuda bi şekle sokarlar

SiyahAdam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı merr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A1 ve A2 eyvallahta ehliyetinde A yazan duymadım. Buda A1 ve A2 nin daha kapsamlısımı?
    a şeklinde ehlıyet yok kardesım. sadece a1 - a2 mevcut.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Devlet para kazansında biz eşeğiz herşekil boyun eğdiğimiz için sıkıntı yok.Sanki her sene sınava gireceksiniz deseler birşeymi olacak kuzu kuzu gideriz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devlet para kazansında biz eşeğiz herşekil boyun eğdiğimiz için sıkıntı yok.Sanki her sene sınava gireceksiniz deseler birşeymi olacak kuzu kuzu gideriz.
    kardeşimmi diyeyim abim mi diyeyim yazdıgın çoğu msjı gördüm çok net anlaşılır ve doğru şekilde cevap veriyorsun hocam favorimsin...

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Teşekkür ederim .Aranızda çok yeniyim haddim olduğu kadar birşeyler yazıyorum.Yaş 33 bu arada saygılar selamlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Boyle sacmalik mi olur ya a1 ehliyet 2 zamanli motor icin gecerli ben 17 yasimda a2 ehliyet almistim. Simdiki 18 yasinda olupta once a1 2 sene sonra a2 mi alacak ne alaka 16 yas icin gecerli olmali sadece bu kural 18 yasina gelipte 20 yasinda a2 sahibi mi olacaklar. Haksizlik. Cani sikilan gidip 18 yasinda araba ehliyeti aliyor. Konu motor olunca zorluk ustune zorluk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı Survival adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyle sacmalik mi olur ya a1 ehliyet 2 zamanli motor icin gecerli ben 17 yasimda a2 ehliyet almistim. Simdiki 18 yasinda olupta once a1 2 sene sonra a2 mi alacak ne alaka 16 yas icin gecerli olmali sadece bu kural 18 yasina gelipte 20 yasinda a2 sahibi mi olacaklar. Haksizlik. Cani sikilan gidip 18 yasinda araba ehliyeti aliyor. Konu motor olunca zorluk ustune zorluk
    A1 2 zamanlı motorlar için mi geçerli ??? en büyük saçmalık şu yazdıgında dostum ilk defa senden duydum ehliyetin 2 zamanlı ile 4 zamanlı ile ne alakası var çünkü 2 zamanlı öyle motorlar varki piyasadaki çoğu 4 zamanlı motorlar ile alay eder bakınız RX-Gilera- bikaç tane daha vardı adı aklımda değil 2 zamanlı makinenin nasıl bişe oldugunu biliyormusun yaş kaç bu arada ?

KrioterS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000V Varadero 2011
    Akıl yaşta değil baştadır dicem ama bu ne arkadaş 16 yaş cok az...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    16 yas ehliyet almasin demiyoruz hobi olarak yine alsin. Ama 18 yasinda olupta 2 sene deneyim mi yapicak kizanciklar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)