Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

polis beyler!

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Merhaba arkadaşlar, dün izmirde başıma gelen bir olaydan söz edeyim dedim. arkadaşımla beraber pasaport iskelesinden süzülürken bizi sağa çektiren polis arkadaş, ehliyet ruhsat, alkol kontrol, plaka çakma mı orjinal mi ve zorunlu sigortaları incelemeye başladı. sanki sınırdan kaçak eşya sokuyoruzcasına didiklendik, hayır yüzlerimiz de temiz şükür nerden ne kaptı anlamadım. neyse, bizi salacakken araç içindeki memur, yanımda sigortamın olmadığını farketti, halbuki ertesi gece de çevrilmiştik misler gibi herşeyimiz ortaya çıkmıştı. telsizden anons ettirerek sorgulattı aha ordan cevap geldi sigortası yoktur diye! ver bakayım anahtarı çek bakayım motoru diye başladı, abi diyorum yaptrıdım 234 lira ödemişim napıyosun falan yok diyor sistemde görünmüyor işte, tamam diyorum arkadaşım evden alsın gelsin hemen, ben anlamam diyor, getirse de farketmez. arkadaşa dedim bizim evden kap gel sigortayı, o sırada ben bekliyorum. adamlar, biz kazaya gidiyoruz motoru karakolun önüne çek bekle dediler, gidiş o gidiş tabi 2 saat bekledik. ben iyice daraldım motoru alıp denize atacam! geldiler, gösterdim sigortayı bu sefer diyolarki bu sigorta olmaz böyle olmaz, motoru yeni aldığım için plaka görünmüyordu. zeyil yaptırman lazım sigortacını ara yapsın şimdi diyor. tırlatacam artık, güç bela kurtardık motoru, çorba vermeyince böyle oluyor bu işler galiba, bu konularda toy olmak çok kötü vesselam.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    yalnız polisler de haklı arkadaşım sigortacı sana plakayı çıkarttıktan sonra bana gel plaka zeyili kesmem lazım demesi lazım...
    Tolga Can, lycantrophic ve FatihC bunu beğendiler.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Motoru beyenmemiş amcam Gecmiş olsun
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız polisler de haklı arkadaşım sigortacı sana plakayı çıkarttıktan sonra bana gel plaka zeyili kesmem lazım demesi lazım...
    doğrusun. o iş biraz sigortacının acurluğu.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    adamların adını alır, sonrada sittiri çeker basar giderim. bimer denen birşey var, şikayet edilir en sonunda da.

Motosikleti
    polislere iyi gözle bakıyordum düne kadar, adam bizi çeviriyor biz sırıtıyoruz falan en ufak bir saygısızlık da yapmıyoruz.
    farklı davranmak gerektiğini görüyorum ufaktan. şikayet edilse de pek sanmıyorum bişey olsun, herkesin birbirini kayırdığı bi çöplük.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    tecrübe bunlar...

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Bu kontrol normal değilmi arkadaşım belliki sorun sende,neden evrakların eksik !
    Bu yüzden polisi sorumlu tutman yanlış,iyi ceza kesmemişler

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    "The Cemaat" üyelik kartın olsaydı bırakırdı pensilvanyalı imamın askeri
    zaferkarizma ve BesimAga bunu beğendiler.

bende ehliyet yok 1 senedir motor kullanıyorum rahat 100 tane polis cevirmstir hic biride ceza yazmadı yunusa yakalandm otoban polisine kask yok ehliyet yok ama çene var bi basliyom konuşmaya adam tamam diyo bırakıyor bi keresinde yunus yakaladı baktm ceza yazcak adam koymş kafaya bayılmş takliti yaptm attım kendimi yere :d gene yazmadlar :D yani uzun lafın kısası biraz konuşmasını bilceksin muamele yapcaksın
    vedat arslan ve caferacer21 bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    halil hani olayı polisle bağlaman pek olmamış fakat bence trafik polisinin yaptığı doğru
    konuşmaları filan kılsa ayrı mesele ama iyi yapıyorlar
    keşke bu denetimleri çok daha sık VE HERKESE yapsalar
    malesef biraz sıkıntılı oluyor arada

Alıntı koray4235 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ehliyet yok 1 senedir motor kullanıyorum rahat 100 tane polis cevirmstir hic biride ceza yazmadı yunusa yakalandm otoban polisine kask yok ehliyet yok ama çene var bi basliyom konuşmaya adam tamam diyo bırakıyor bi keresinde yunus yakaladı baktm ceza yazcak adam koymş kafaya bayılmş takliti yaptm attım kendimi yere :d gene yazmadlar :D yani uzun lafın kısası biraz konuşmasını bilceksin muamele yapcaksın
    muamele derken
    ramazan06, rumelian, merkanar ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

polise diklenmiceksin adam yok buluyor bi bahane arkadsta ehliyet kask vardı plakasi vardi bende hic biri yok durdurdu polis bana ceza yazmadı o baya diklendi polise atarlandı adam ehliyetin yanında yok die 69 tlmi ne ceza yazmsti :D bana direk sen git evladım buralarda gezme dedi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:57 ----------

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halil hani olayı polisle bağlaman pek olmamış fakat bence trafik polisinin yaptığı doğru
    konuşmaları filan kılsa ayrı mesele ama iyi yapıyorlar
    keşke bu denetimleri çok daha sık VE HERKESE yapsalar
    malesef biraz sıkıntılı oluyor arada

muamele derken
    baktın ceza yazcak fakir edebiyati yap abi param yok ödeyemem calısıyorm evi gecindiriyorum yalvarcan yoksa ehliyetin cezasıda arttı 1400 tl geciriyo düsün bi tarafta 1400 tl ceza yiyip motorn baglanması var dier tarafta 5 dkka yalvarip yırtmak var

Dentist76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200ie
    Polise cemaat yakıştırmasını kınıyorum. Bu olayda arkadaşımızın gösterdiği tepkinin sebebi polislerin bu işi devamlı yapmaması. Polisler düzenli olarak trafikte kontrol yapsa ve trafik kurallarına uymayanı öttürseler hepimiz ona göre hazılırlıklı oluruz.
    Kırmızı ışıkta geçen 100 kişiden 1 tanesine piyango çıkarsa tabiki bu iş düzene girmez.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Motor camiasında gördüğüm en uç nokta motorcusun.
    oyunageldim ve caferacer21 bunu beğendiler.

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    ne polisin ne senin bi suçun var. polis görevini yapıyo sende sigorta yaptırdığın için kendini savunuyosun ama polisinde sisteminde çıkmadığı için sıkıntı başlıyo.yav bu arada 234 liraya zorunlu sigortamı olur ya. Ulan sattılar sattılar nerden para bulcaklarını şaşırdılar.
    abeciMotoru bunu beğendi.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    polise diklenmiceksin adam yok buluyor bi bahane arkadsta ehliyet kask vardı plakasi vardi bende hic biri yok durdurdu polis bana ceza yazmadı o baya diklendi polise atarlandı adam ehliyetin yanında yok die 69 tlmi ne ceza yazmsti :D bana direk sen git evladım buralarda gezme dedi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:57 ----------

baktın ceza yazcak fakir edebiyati yap abi param yok ödeyemem calısıyorm evi gecindiriyorum yalvarcan yoksa ehliyetin cezasıda arttı 1400 tl geciriyo düsün bi tarafta 1400 tl ceza yiyip motorn baglanması var dier tarafta 5 dkka yalvarip yırtmak var
    Kardeşim, senin kadar yüzsüzünü görmedim desem alınmazsın değil mi?

Motosikleti
    ben sigortamı ödemişim, bir önceki gün ellerindeki aletle başka bi numaradan baktılar direk çıkmıştı herşeyim, bu polis anonsla kontrol ettirdi. polis önce ceza yazdım silemem artık dedi sonra da ceza falan yazmadım dedi bu neyin edebiyatı acaba? polise en ufak bir edebsizlik de yapmadım, olay yakarma noktasına geliyodu napayım.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, dün izmirde başıma gelen bir olaydan söz edeyim dedim. arkadaşımla beraber pasaport iskelesinden süzülürken bizi sağa çektiren polis arkadaş, ehliyet ruhsat, alkol kontrol, plaka çakma mı orjinal mi ve zorunlu sigortaları incelemeye başladı. sanki sınırdan kaçak eşya sokuyoruzcasına didiklendik, hayır yüzlerimiz de temiz şükür nerden ne kaptı anlamadım. neyse, bizi salacakken araç içindeki memur, yanımda sigortamın olmadığını farketti, halbuki ertesi gece de çevrilmiştik misler gibi herşeyimiz ortaya çıkmıştı. telsizden anons ettirerek sorgulattı aha ordan cevap geldi sigortası yoktur diye! ver bakayım anahtarı çek bakayım motoru diye başladı, abi diyorum yaptrıdım 234 lira ödemişim napıyosun falan yok diyor sistemde görünmüyor işte, tamam diyorum arkadaşım evden alsın gelsin hemen, ben anlamam diyor, getirse de farketmez. arkadaşa dedim bizim evden kap gel sigortayı, o sırada ben bekliyorum. adamlar, biz kazaya gidiyoruz motoru karakolun önüne çek bekle dediler, gidiş o gidiş tabi 2 saat bekledik. ben iyice daraldım motoru alıp denize atacam! geldiler, gösterdim sigortayı bu sefer diyolarki bu sigorta olmaz böyle olmaz, motoru yeni aldığım için plaka görünmüyordu. zeyil yaptırman lazım sigortacını ara yapsın şimdi diyor. tırlatacam artık, güç bela kurtardık motoru, çorba vermeyince böyle oluyor bu işler galiba, bu konularda toy olmak çok kötü vesselam.
    zeyil kesmeye gerek yok şase numarası motor numarası var orda. senin asıl sorunun eksik evrak ile yola çıkmandan kaynaklanıyor.Trafiğe çıkarken evraklarını tamamlaman ve yanında bulundurman senin görevin. Hiçbir aracıma zeyil kestirmedim , gerek de yok. plaka yazmasın orda şase numarası var motor numarası var.. Kaldıki bir önceki gece nasıl geçtin? palakadan sorguluyorlar nasıl baktılar? senin soracağın konular bunlar olmalı. Cumhuriyet meydanında çalışıyorum evrağı yanında olmayan ne motorlar çektiler bugune dek.. her yerde çevirme var her yerde kontrol var istatistik tutuyorlar, geçen sene de vardı bu senede var bu işlem...
    abeciMotoru, dockerengin ve oyunageldim bunu beğendiler.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Suriye sınırından istediğin gibi girip çıkabilirsin. Plaka ve sigorta zorunluluğuda yok. İzmirde yaşanır MI

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sigortamı ödemişim, bir önceki gün ellerindeki aletle başka bi numaradan baktılar direk çıkmıştı herşeyim, bu polis anonsla kontrol ettirdi. polis önce ceza yazdım silemem artık dedi sonra da ceza falan yazmadım dedi bu neyin edebiyatı acaba? polise en ufak bir edebsizlik de yapmadım, olay yakarma noktasına geliyodu napayım.
    sorgulatmak zorunda değil. ceza maddesi var eksik evrak ile yola çıkmak , evraklarını yanında bulundurmamak. yazdıysa neden silsin ki.?
    44/1-b Araç kullanırken sürücü belgelerini yanlarında bulundurmamak ve yetkililerin her isteyişinde göstermemek, Sürücülere 154,00 TL. Peşin 115,50 TL. puan 5. sana bu cezayı mı yazdı?
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)