Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Dünyaya bikere dahamı gelicez be kardeşim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Cbr 125 al madem sınırları zoruluyorusn.
    Tabi sana kalmış h.o.
    PowerGarage bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Allah razı olsun allah kimseye kaza bela vermesin inşallah

Salih_T alırsın ya ehliyet dediğin nedir şimdi yazılsan 3-4aya almış olursun Tüm korumalarını tam takım aldıktan sonra aslında benim fikrim motor sürmende bi sakınca yok aslında yasak ehliyetsiz falan ehliyet bi yöndende kazalarda haklıysan sana yardımcı olan şey ama genede insan kendini bildikten sonra tüm ekipmanın tam ve motoru düzgün kullandıktan sonra çoğu polis bakmaz bile durduranda baakar herşeyi tam yollar ilk başladığımda sanki bende varmıydı ehliyet en az 7-8ay ehliyetsiz sürdüm ama tüm ekipmanım tamdı polis gördümü bakmıyordu bile 1-2kere çevirmeye girdim ondada ehliyeti olanda bukadar bilinç yok sen boşver ehliyeti böyle devam et diyeni bile oldu tabi ceza yazsa yazar ağzını açamazsın çünkü ehliyet yok Ehliyete yazıl ama imkanın varda ehliyeti almayı bekliyorsanda ekipmanın tamsa motor alabiliyorsan 3-4aydan bişey olmaz sadece bilinçli bi kullanıcı olman yeterli bence. Bu düşünceme karşı çıkan abilerim olucaktır şimdi ama benim düşüncem böyle ehliyetin varkende yapıcağın kazayı yaparsın yokkende ehliyetin var demek trafikte kaza yapmıcağın anlamına gelmez o senin sürüşüne, dikkatine ve ne kadar bilinçli bi kullanıcı olmana bağlı bence

Motojen belki ne diyo bu salak diceksin ama benim gözümde tvs verdiğin paraya daha deyer bi motosiklet cbr 125e göre... 7milyar küsür galiba son zamından sonra cbr 125 yanlış hatırlamıyorsam. O kadar para asla ama asla 125lik makineye vermem honda falan farketmez asla vermem. 7milyar küsürüm olsa 250lilik çok iyi makineler var sıfır yada 2.ci el japonlar var 250lilik. Tvsde cbrdan kalite yönünden 1 karış bile aşağı kalır yanı olduğunuda düşünmüyorum ve daha hızlı ve güçlü olmasıda cabası.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)