Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kütahyalı olan, oturan veya bilenler bi bakarmısınız :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Eskişehirde oturuyorum bi yamaha ybr aldım diyelim mesela eskişehirde yasal olarak yamahanın motosiklet servisi yok eskişehirde. Bana en yakın servis 60 km ötede Kütahya merkezde bi servis oraya götürsem bakım zamanlarında malum garantiden çıkmaması için Bu servis hakkında bilgisi olan varmı mağdur olurmuyum daha önce yamahanın bu servisine giden varmı?

Bilgileri:
    ARZUM MOTOSİKLET
    SANAYİ SİTESİ 9.SOK.NO:32 MERKEZ
    KÜTAHYA

Bu servise daha önce giden bilen varsa iyi bi servismi yoksa gitme deymez bul bi usta ona git oralardamı dersiniz ?
    oknglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ben çin malı motorlarımı bile garanti kapsamından çıkardım bakımlarını kendim yaptığım için,sen neden japon malı motorunu garanti kapsamında kalsın diye servise boş yere para vereceksin ki?servislerin yaptığı bir şey yok,yağ değiştir,gevşeyen vidaları sık,bujiyi değiştir vs.vs. bunları sende yapabilirsin....servise gidersen iki gün sonra tekrar konu açarsın yağ değişimine 100 lira para verdim diye

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı PowerGarage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskişehirde oturuyorum bi yamaha ybr aldım diyelim mesela eskişehirde yasal olarak yamahanın motosiklet servisi yok eskişehirde. Bana en yakın servis 60 km ötede Kütahya merkezde bi servis oraya götürsem bakım zamanlarında malum garantiden çıkmaması için Bu servis hakkında bilgisi olan varmı mağdur olurmuyum daha önce yamahanın bu servisine giden varmı?

Bilgileri:
    ARZUM MOTOSİKLET
    SANAYİ SİTESİ 9.SOK.NO:32 MERKEZ
    KÜTAHYA

Bu servise daha önce giden bilen varsa iyi bi servismi yoksa gitme deymez bul bi usta ona git oralardamı dersiniz ?
    Ben Kütahyadayım. Arzum motosiklet iyidir ordaki elemanlarda ilgili çok. Benim servisim onun yanındaki emek motor. Arzum motosikletten eldiven almıştım sadece. Madur olucağını sanmıyorum zaten Kütahyada doğru düzgün birkaç servis var bana göre onlardan birisi. Hatta motoruda ordan alabilirsiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)