Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 600 F YADA GSX R 600

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Slm millet eski bir üye olarak merakımdan sizlere bi sormak fikrinizi almak istiyorum bakalım ne diyeceksiniz ,

2000 model 600 f mi yoksa 2002 model gsxr 600 mü ikisininde temiz olduğunu düşünürsek , hondanın belki daha sağlam olduğunu yedek parçada sıkıntı çekmeyeceğimin bilinçi altındayım ama aynı zamanda da suzukıcıyımdır şahsi fikrim olarak fakat yerimde siz olsanız hangisi tercih ederdiniz şu sebeblerden dolayı mesela ? kullanacağam yer istanbul caddeleri sokakları otobanları vs..

Şimdiden tşk ederim yazanlarada okuyanlarada..

Tekeriniz düz bassın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yedek parça-servis ağı hatta çıkma parça bolluğu vs gibi nedenlerden dolayı hondayı seçerdim.
    İmportant bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm millet eski bir üye olarak merakımdan sizlere bi sormak fikrinizi almak istiyorum bakalım ne diyeceksiniz ,

2000 model 600 f mi yoksa 2002 model gsxr 600 mü ikisininde temiz olduğunu düşünürsek , hondanın belki daha sağlam olduğunu yedek parçada sıkıntı çekmeyeceğimin bilinçi altındayım ama aynı zamanda da suzukıcıyımdır şahsi fikrim olarak fakat yerimde siz olsanız hangisi tercih ederdiniz şu sebeblerden dolayı mesela ? kullanacağam yer istanbul caddeleri sokakları otobanları vs..

Şimdiden tşk ederim yazanlarada okuyanlarada.. 2002 suzi 600'ler enjeksiyonlu- 2000 600f karbüratörlü......... bence suzi şekli de bıçkın

Tekeriniz düz bassın..
    bence suzi, çünkü enjektörlü- 2000 600f'ler ise karbüratörlü( sık sık kaçan senkron ayarı )
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)