Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet ile araba kovalamak ve sonunda yaşananlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Evet arkadaşlar büyük ihtimal arabada ki yavşak motosikletliyi sıkıştırıyor. Motosikletli durması için uğraşıyor ama yemeyen döt yüzünden bastıkça basıyor ve sonunda kırmızı ışıklar

Yaşananları buyrun izleyin;

MOTORUN İLE KORUNMADAN İLİŞKİYE GİRME

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

camı kırıp adamı fatmak lazım.

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    ben burada sinirlendim ya. yanıma bi tane muşta alacağım cam kırmak için o olacak yani bu türler için. şuna bak ya

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama motosikletli sağda araba olduğunu görmüyor mu da arabanın arkasına iyce sokuluyor? adam zaten 2 arabayı geçtikten sonra sağa yanaşıyor. Hem güvenli mesafe yok arada kusura bakmayın ama bence burda motosikletli artistlik yapmış
    alper_sahin bunu beğendi.

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Serefsiz ya bi de adamın motoruna carpıyo o kadar kovalamaca bosa gıttı adam vurdu kactı yıne

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Adam arabayı sollarken yani motosikletin önüne kırarken bile şeridi tamamen kapatmıyor, ona durabileceği, duramasa bile geçebileceği bir mesafe bırakıyor. Motosiklet sürücüsünün adamın sola geçiceğini öngörmesi lazım.

Eğer daha öncesinde yaşanan birşey yoksa, bence de motosiklet sürücüsü artistlik yapmış.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Arabada suç görmedim ama..
    motorcu artislik peşindeydi sanirim.

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama motosikletli sağda araba olduğunu görmüyor mu da arabanın arkasına iyce sokuluyor? adam zaten 2 arabayı geçtikten sonra sağa yanaşıyor. Hem güvenli mesafe yok arada kusura bakmayın ama bence burda motosikletli artistlik yapmış
    Ya sanırım motosikletle araba arasındaki çekişme önceden başlamış kamera çekimi daha sonra başlamış diye düşünüyorum :/ ama sizin dediğiniz gibide olabilir o andada başlamış olabilir ama o anda başladıysa da arabanın o şekilde manevra yapması yasak önüne araba çıktıysa arkadakilerin boşalmasını beklemesi lazım sonra sola geçip devam etmesi lazım kurallar gereği ancak araba orda duramıcağı için mecburen o şekilde geçti motosiklette o yolda trafikte hızlı gidiyor temkinsiz davranıyor çok ama sanırsam benim düşündüğüm gibi çünkü videonun başından itibaren arabayı yakalamak amaçlı gidiyor gibi gözüküyor. Zaten o araba sahibi bitmiştir bide yabancı ülke adalet tam anlamıyla adalet türkiye gibi değil O motora çarpması o adamı tamamen suçlu yapmıştır belki hapis cezası bile almıştır sürücüyede çarptı çünkü.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı PowerGarage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sanırım motosikletle araba arasındaki çekişme önceden başlamış kamera çekimi daha sonra başlamış diye düşünüyorum :/ ama sizin dediğiniz gibide olabilir o andada başlamış olabilir ama o anda başladıysa da arabanın o şekilde manevra yapması yasak önüne araba çıktıysa arkadakilerin boşalmasını beklemesi lazım sonra sola geçip devam etmesi lazım kurallar gereği ancak araba orda duramıcağı için mecburen o şekilde geçti motosiklette o yolda trafikte hızlı gidiyor temkinsiz davranıyor çok ama sanırsam benim düşündüğüm gibi çünkü videonun başından itibaren arabayı yakalamak amaçlı gidiyor gibi gözüküyor. Zaten o araba sahibi bitmiştir bide yabancı ülke adalet tam anlamıyla adalet türkiye gibi değil O motora çarpması o adamı tamamen suçlu yapmıştır belki hapis cezası bile almıştır sürücüyede çarptı çünkü.
    Arabanın motora anarya çarpmasına kesinlikle doğru demiyorum zaten. Ama hep dediğimiz birşey var kendi aramızda önümüzde ki trafiği okumak. Şahsen ben bir aracın totosuna okadar sokulmam. Arada fren mesafesi bile yok. Adam sağa çekiyor bizimki hala efeleniyor. Adama zaten istese giderken çat diye önüne kırar yada önündeyken arkadan yapıştırır motora geçer gider. Motorlu zorla kaşındı.Sanırım birazda diğer arkadaşlarından dolayı atarlandı
    PowerGarage ve cece89 bunu beğendiler.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabanın motora anarya çarpmasına kesinlikle doğru demiyorum zaten. Ama hep dediğimiz birşey var kendi aramızda önümüzde ki trafiği okumak. Şahsen ben bir aracın totosuna okadar sokulmam. Arada fren mesafesi bile yok. Adam sağa çekiyor bizimki hala efeleniyor. Adama zaten istese giderken çat diye önüne kırar yada önündeyken arkadan yapıştırır motora geçer gider. Motorlu zorla kaşındı.Sanırım birazda diğer arkadaşlarından dolayı atarlandı
    Motorlular böyle olaylar yüzünden serseri oluyor zaten ya Işıklarda durmuştuk 4 motorduk hiç unutmam aslında o zaman biraz apaçi gibi hareket etmiştik kaskı hiç çıkarmadım utanmıştım aslında herkes bize bakınca bi arkadaş patiye sararak kalktı gitti kırmızı yanarken falan gazı fazla verdik galiba :D Bi amca yanımızda duruyor karşıya geçicek şunlara bak hepsi aynı serseriler falan gibi laflar etti kaskın camını açıp motosiklet şeytan işi serseri işi diyosun amca motoru bırakıp tinercimi olalım demiştim ne alakaysa amca susmuştu bende o an kendimi hayalet sürücü gibi hissettim :D patiyle kalkıp gittim bende baktım ki kırmızıymış tabi sonra ceza gelmişti eve pahalıya patlamıştı bana bu artislik :D fazla gaz iyi olmuyor işte videodada görüldüğü gibi gaza gelince zarardan çıkıyoruz

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletle kovaladılar o kadar hava civa yaptılar son noktayı araba koydu gitti valla
    KeaSH-07 bunu beğendi.

Motosikleti

Bknz: Bi motosikletli serseri yoldaşımız daha :D ALLAH sonumuzu hayretsin :D
    cece89 bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Milletin sinirleri bozuk patlamaya hazır bomba gibi herkes
    PowerGarage bunu beğendi.

Motosikleti

Dediğiniz bomba patlamış şu hale bak :|
    Oldjack bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Motosikletin haklı olabilmesi için şehir içindeki hız sınırlarına uymuş olması gerekli. Hızlı gidiyordu, araba da sol şeride aniden geçti bir kaza olabilirdi iki aracında eşit oranda ihmali var.

Daha öncesinde bir mesele varsa bu anlaşılmıyor.

Motosikletlinin yapması gereken de adama saldırmak olmamalıydı. Saldıracaksan sonuçlarınada katlanacaksın.

Hepimizin başına bu tür olaylar her gün geliyor. Sinirlenmeden sakince karşılamamız gerekli. Durup dururken büyük bir tatsızlık başlatmak ileride pişman olacağımız hareketler yapmamıza neden olabilir.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Ben videoda otomobilin bir hatasını göremedim. Motorcu bu kadar kızdıysa kesinlikle videonun daha öncesinde bir şey yaşanmış. Yine de otomobilci temiz bi dayağı haketmiş vurup kaçmak nedir arkadaş? O şiddetle kesin sağlam hasar almıştır motor.

________ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 650 MT
    Trafikde araç kovalayaıp sıkıştıracak, tekmeyelecek kadar öfkenizi kontrol edemiyorsanız, motosiklet size pey uygun değildir. En azından aşağıdaki gibi korunma ekipmanlarınız olmalı.

barodi, ramazan06, ufukk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ________ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikde araç kovalayaıp sıkıştıracak, tekmeyelecek kadar öfkenizi kontrol edemiyorsanız, motosiklet size pey uygun değildir. En azından aşağıdaki gibi korunma ekipmanlarınız olmalı.

http://imageshack.us/a/img542/9443/yxxi.jpg http://imageshack.us/a/img38/3505/6axf.jpg http://imageshack.us/a/img41/5784/ulf8.jpg http://imageshack.us/a/img692/3422/vl26.jpg
    Ne yaptın arkadaş su tabancası değilki bu makinalar her olayda sıkalım. Teksasmı sandınız yahu trafiği

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Kesinlikle motor üstündeyken, şöyle 50 cm uzunluğunda sağlam bir zincir taşımak lazım. Bir de mümkünse topuz ve balta!!!

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Suc motorda kesinlikle
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)