Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tuz gölünde gezen motorlu yunanlılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    pazar günü biraz gezeyim yakın çevreleri keşfedeyim dedim çıktım yola.arkadan bi grup geldi hepsi teker teker selam verdi baktım plakalar yabancı dedim heralde gurbetçiler.tuz gölünde durdular bende durdum motorumu incelediler, bizim türkiyede fazla tutulmadı venoxlar pahalı diye meğer yunanistanda da fazla tutulmamış heralde, ilk defa görmüş gibi fotoğraf çekildiler, halbuki kendi motorları benim motorun iki misli fiyatında
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    epey bir foto beklıyorduk hüsrana uğradık diyebılırım .yorum yapmak ta zor bu durumda tabı
    forzaBJK ve ufukk bunu beğendiler.

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    açıkçası bende umduğumu bulamadım.tuz gölü dediler baktım düm düz ova, tuz ovası deselerdi daha mantıklı olurdu. oradan hirfanlı barajına gittik. ne bi sosyal tesis nebi restorant. bir kişiye sorduk kırşehir kaman dan sonra savcılı mesire alanı var göle girecek yerler jetski falan var dedi kırşehir il sınırından sonra asfalt taşları kalınlaştı kaman'a yaklaştık asfalt kalmadı. ulan dedim ötv yi kdv almayı biliyosunuz Allah rızası içinde şu yolları bi yapın geri dönüş yaptık o taraflarda kayda değer pek bi şey yok [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

[IMG][/IMG][IMG][url=http://bit.ly/c25MCx][img]http://s1308.hi

ot saman, ne olsun, bozkırın tezenesi, tavsiye edilmez. yunanlılar daha sıcak geldi onların foto sunu koydum ne yapayım usta, günü birlik oldumu böyle oluyo altımızdaki makinada enduro değil ki biraz daha toprağa çamura bulanalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)