Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

4 zamanlı izh 7 (rus)

Motovento
    REKLAM ALANI
    HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    http://imageshack.us/photo/my-images/7/z6if.jpg/

www.orucmotorluaraclar.com/planet7.asp#null

neredeyse eski iki zamanlıyla aynı sadece marş motoru ve silindir dışında herşey aynı tekerinden şasesine km. göstergelerinden gidonuna kadar 4000 tl küsur gibi inanılmaz uygun fiyatıda cabası
    crxforever bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    4 zamanlı mı bu?

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    eski, kalitede yeni teknoloji ile karşımıza yeniden çıkmış ızh , şu an halen daha 2 zamanlılarını tanıdığım bir ağabeyim dağdan odun çekmekte kullanıyor , hatta 1 değil 3-4 tane var elinde , bazen yanına gittiğimde inceliyorumda , katır gibi kuvvetli, kaya gibi sağlam motorlar , yedek parçalarını gaziantepten oradan buradan temin ediyor , şayet bu model aynı kalitede ise yada şöyle söyleyeyim işin içine çinli amcamlar karışmadıysa bu motor bedavadan biraz pahalı gibi durmakta , tipine görünüşüne değil sırf sağlamlığına bakarak alınası bir motor olur benim için .
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 zamanlı mı bu?
    dört zamanlı bildiğin cg motorlu

http://www.orucmotorluaraclar.com/GA...H/planet7.html

---------- Post added at 09:27 ---------- Previous post was at 09:24 ----------

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski, kalitede yeni teknoloji ile karşımıza yeniden çıkmış ızh , şu an halen daha 2 zamanlılarını tanıdığım bir ağabeyim dağdan odun çekmekte kullanıyor , hatta 1 değil 3-4 tane var elinde , bazen yanına gittiğimde inceliyorumda , katır gibi kuvvetli, kaya gibi sağlam motorlar , yedek parçalarını gaziantepten oradan buradan temin ediyor , şayet bu model aynı kalitede ise yada şöyle söyleyeyim işin içine çinli amcamlar karışmadıysa bu motor bedavadan biraz pahalı gibi durmakta , tipine görünüşüne değil sırf sağlamlığına bakarak alınası bir motor olur benim için .
    irfan usta cinlilerin karısmadıgı burnunu sokmadıgı yer yok
    alt takima itecekli cg tip motor takmıslar, ne kadar yük ceker torku nasıldır bilemem ama eskiler kadar dayanıklı olacagını hiç sanmıyorum
    ferhatkars bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Araştırmak lazım rus tankı, eğer işin içine fazla çin girmediyse, eski nostajik motosikleti kadar sağlam dayanıklıysa ve 4000 tl satılırsa mukemmel tutulur

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araştırmak lazım rus tankı, eğer işin içine fazla çin girmediyse, eski nostajik motosikleti kadar sağlam dayanıklıysa ve 4000 tl satılırsa mukemmel tutulur

evet fiyat 4000 civarı dün fırsatım olmadıgı için gidemedim bugün unutmazsam gidip hem yakından incelicem hemde net fiyatını ögrenicem sonrasında forumda paylaşırım 3bine çinlilerin cirit attıgı piyasada bu motorun 4 civarı olması inanılmaz sonuçta 250 cc
    fz6_fazer bunu beğendi.

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    eğer fiyatı dediğiniz gibi ise ben hemen bir tane alırım. web sitesinde fiyat bilgisi yok diyarbakırı bir ziyaret etmek gerekiyor.

-- Güzel ve kullanışlı bir site yapıp ücretsiz olarak bu bayilere ücretsiz dağıtasım geliyor --
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    İZH planetleri çok yakından tanıyan birisi olarak taş gibi makinalar olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Lakin bu yeni çıkan planet 7 leride yakından incelemiş birisi olarakta eskilerin tırnağı olamayacağınıda gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Tamamen çin-iran malı bir şey, eskiyle tek benzerliği tipi. Eski planetlere atılan yükü buna 2 kere atsan makina kol çıkarır.
    madlive bunu beğendi.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ruslar candır
    htmetin bunu beğendi.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    %99 kalitesi yerlerde sürünüyordur çinlilerin başka bir taktiği bence önceden kalitesiyle nam salmış bir markayı tercih edip saman altından su yürütmeyi düşünüyorlar biraz bekleyelim yakında çıkar kokusu ama %90 dediğim gibi dandiktir
    madlive bunu beğendi.

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    hocam offical web sitesinde prototype bölümünde mevcut çin çakması olacağını sanmam

http://archive.izhmoto.ru/eng/planet_7
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    İş güç sebebiyle girip çıkmadığım köy yok.Hala da kullanılır köyler.Özellikle Kemalpaşa/İzmir de kiraz pazarında

Rus malının motoru çok güçlüdür fakat o kadar ilkel bir şanzumanı var ki gücünün yarısını orada kaybediyor.Öyle çok sağlam değildir.Katır gibi şase fakat ayda 1 kere periyoduk arıza çıkaran motor aksamı.Hepsinin ortak sorunu acayip yakıtı ve sürekli motordan arıza çıkarması...Şase sağlamlığı ayrı.

Ben bu 4 zamanlı motorun o 2 zamanlı kadar güçlü olacağına inanmıyorum...Şase aynı güçte olabilir belki ama 350cc 2 zamanlı 250cc 4 zamanlı mukayese edilemez bence...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Motorun üstündeki makina bu 3 tekerli çin malı triportorlerin üstündeki 250 cc çin malı motorlardan. Kanuni racer 200 ün bloğunada çok benziyor. Naylondan hallice bir makina işte. Öyle odun yükleyeyim, kömür yükleyeyim derseniz motoru elinize alırsınız.

-TAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inazuma
    Sagı solu kırılmaz , beton gibi, motoru 2 zamanlılar gibi olmasa bile gene dandik çinliye 5 çeker bence, bu fiyata çok güzel

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    aslen gazıanteplı ve 10 yasına kadar gazıantepte buyuyen bırı olarak kucuklugum bu motosıkletle gectı dıyebılırım.odun yukle, kurban bayramında koyun yukle,sebze-meyve yukle hale gıt.sımdı gorunce anılarım canlandı bıan. motor blogunun sag alt tarafında orucmotor yazması ılgınc. dıstan bakınca blok tipik bi cg. motosıkletın celık jantları 'ben cınlıyım ben cınlıyım' dıye sırıtıyor. motosıklet cok cok guzel fakat motor blogu ıcın aynı seyı soyleyebılır mıyız? gorucez...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Yaw safkan RUS işi olsaydıda az daha pahalı olsaydı. Bu sanki temel parçalar saf IZH, göstergeler, sinyaller, jantlar, elcikler, çamurluklar, somunlar ... ... gibi parçalar ve motor bloğu

Oruç dayı giller tarafından enn uzak doğusundan sipariş edilip toplanmış izlenimi veriyor. Yada bana öyle geldi

Yoksa müthiş motosiklet, tipi bile çok güzel

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Arkadaşlar eskisini çok iyi bilen defalarda söküp takmış yenisinide canlı görmüş biri olarak tek benzerliklerinin tipi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Diyarbakırdaki oruç motordaki çalışan bana motorların lisansının alındığını ve kayseride üretildiğini söyledi.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bizim buralarda mevsimlik işçiler bunun eski modellerine 8/9 kişi binip memlekelerinden geliyorlar üstelik eşyalarıyla birlikte,şimdi 4 zamanlı 250 cc bir motorun 8/9 kişiyi eşyalarıyla beraber,yaklaşık 650/700 km uzaklıktan getirmeye gücü yeter mi?

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Rus diyince aklıma sarışın turistlerden sonra aklıma URAL geliyor çok özeniyorum şu motorlara

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rus diyince aklıma sarışın turistlerden sonra aklıma URAL geliyor çok özeniyorum şu motorlara
    ural motor şuan faaliyette tabi eski günler geride kalmış toplasan bi 20 kişi ya vardır ya yoktur üretimde kendi hallerinde çalışıyolar belgesel kanalında izlemiştim

gittim bayiye sordum tam 4000 tl

bana kalırsa bu motor tamamen rus yapımı adım gibi eminim
    ki bu motor çinde üretiliyor olsaydı daha pahalı olurdu rusyanın ekonomisini bilen bilir sonuçta rusya bi italya bi japonya degil yanda bulunan oruç motor yazısı türkiye distribütörü oldugundan dolayı yazılmış olabilir

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)