Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

30 trafik 10 araç tekniği motor 19 ilkyardim 1 psikoloji

Motovento
    REKLAM ALANI

yeni ehliyet sınav sorusu dağılımı 60 sorudan 42 yapan direk geçer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Bu konu hakkında yazılı bi açıklama varmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

24 AĞUSTOS 2013 TARİHLİ EHLİYET SINAVINDA SÜRÜCÜ ADAYLARI SINAVINDA
    UYGULANAN KURALLAR;

1. Test kitapçıklarını kontrol ederek; eksik veya baskı hatası olanların değiştirilmesini isteyiniz. Cevap kağıdı üzerine yazacağınız yazı ve işaretlemelerde KURŞUN KALEMDEN başka kalem kullanılmaz. Size verilen cevap kağıdında yazılı olan T.C kimlik No’ su Adı, Soyadı, gibi bilgilerin size ait olup olmadığını kontrol ediniz. Adınıza yazılı cevap kağıdı bulunmuyorsa veya cevap kağıdınız kullanılmayacak şekilde bozuksa, size verilecek olan yedek cevap kağıdına, kimliğinizle ilgili bilgileri ve sertifika türünü salon başkanının açıklamalarına göre yazınız.

2. Yanınızda karalama kâğıdı, cep telefonu, çağrı cihazı, radyo vb. araçlar varsa salon başkanına sınav bitinceye kadar teslim edin.

3. CEVAPLARINIZ test kitapçığının kapağında belirtilen örnekte olduğu gibi yuvarlağın dışına taşırmadan cevap kağıdındaki ilgili bölümü bularak işaretleyiniz. Hangi dersin sorularını cevaplandırıyorsanız cevap kağıdında bu derse ait kolonu işaretleyiniz. Yanlış karamalarınızı düzeltirken yuvarlağın içini temizce siliniz.

4. SORU SAYISI : Trafik ve Çevre Bilgisi: Sınavda 50 soru vardır. 35 soruya doğru yanıt vermeniz halinde 70 puan alarak sınavda başarılı olmuş sayılırsınız.

Motor ve Araç Tekniği Bilgisi : Sınavda 40 soru vardır. 28 soruya doğru yanıt vermeniz halinde 70 puan alarak sınavda başarılı olmuş sayılırsınız.

İlk yardım ve Sağlık Bilgisi: Sınavda 30 soru vardır. 21 soruya doğru yanıt vermeniz halinde 70 puan alarak sınavda başarılı olmuş sayılırsınız

Baraj her ders için ayrı ayrı 70 puan olup YANLIŞ cevap DOĞRU cevabı etkilemez.

SINAV SÜRESİ: Her Ders İçin 50 Dakika TOPLAM SÜRE: 150 DAKİKADIR (2,5 Saat)

5. Sınav süresince cevap kağıdınızın başkalarınca görülmesine izin vermeyiniz. Başkasının kağıdına bakmayınız. Bilgisayar ortamında KOPYA analizi yapılacağından bireysel ve toplu kopya çekildiği anlaşılan adayların sınavı geçersiz sayılır.
    Benli bunu beğendi.

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadasim once bir noktalamayi ogren, bu ne sacma bir baslik olmus boyle?

1 haftadir sürücü kursu söylüyor cumartesi günü sınava giricem

Motosikleti
    Tvs Apache RTR(Sarı)
    Arkadaşlar 2013 yapılan a2 sıvavları toplamda 45 soru değilmiydi? ben 90 sorudan 45 soruya indirildi diye biliyorum bilgisi varsa paylaşırmı 24 ağustosta bende girecem.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    O 1 tane psikoloji sorusunu yanlış cevaplayana vermeyeceksin ehliyeti...

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    ya haziranda neyse şimdikide o böyle konular açıpta milletin kafasını karıştırmayın yok öyle bişey ehliyet kurslarınada inanmayın o gerizekalılarda hiçbişeyi bilmiyor direksiyon sınavında vites geçişini yada yan ayaklıkta çalışmadığını bilmeyen hocalarla dolu bu kurslar. Ehliyeti olanı tutup getirmişler kurslara benim zamanımdada bütün kurslar kitaplar verdi bizim kurs milli eğitim kitap basımına izin vermedi bu yıl dedi gelde açıkla işte yani kursların dediklerini önemsemeyin verin paranızı girin sınavlara o kadar başka bi ilişki kurmayın kandırırlar adamı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)