Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kurban bayramında Batıya 9 günlük tur yapmak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Herkese hayırlı günler kazasız sürüşler.
    Kurban bayramına 6-7 hafta civarı var. ve muhtemelen 9 gün resmi tatil var. Öncelikle belirtmek istiyorum motorum xtreme max 150 elbette uzun yolda gazlamak için ideal değildir ama yavaş yavaş geze geze 80-90 ile bir gezi ayarlamayı düşünüyorum.
    Düşüncem antalya izmir muğla gibi ege bölgesini komple dolaşmak hatta zaman yeterse istanbula kadar her şehirde mola verip ankaradan mersine geri dönmek. her şehirde 1 gün dolaşsam zamanım yine yeter ancak aramzıda çok daha tecrübeli olanlarımız vardır onlardan özellikle gece kalma konusunda yardım istiyorum. çadırla kamp kurabileceğimiz yerler hangi şehirlerde var acaba ? egede komple vardır diye umut ediyorum veya başka bir öneriniz varmıdır ? güzel bir gezi olması için tüm fikirleri toplayıp o şekilde planlayacağım yardım eden herkese teşekkür ederim şimdiden
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

valla ben gider mi gitmez mi bilmem ama uzun yoldu motorcuları hiç takmıyolar dikkatlı ol

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    mersin dn çık sırasıyla alanya manavgat kemer kaş kalkan fethiye datça göcek gökova marmaris bodrum oradan gel izmire bi çeşme yap. oradan devam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)