Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu mont Orjinal mi Nasıl Anlarız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Xmax 250
    Bu ilandaki (129957627) montu almayı düşünüyorum arkadaşlar yardımcı olur musunuz orijinal midir değil midir nasıl anlarız? Sahibi Ankara'dan almış montu ama garanti belgesini kaybettim bir bakarım dedi. bir defa düşmüş sol arka tarafında çizikler var dedi korumalarında sorun yokmuş. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...29957627/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    montların çakması da mı üretiliyormuş

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Dikişi yazıları filan hiç sahteye benzemiyor bir de sahte mont piyasa da çok az

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    2.el kıyafet mi alınır oldu olucak iç giyimi de 2.el alın

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    kardeşim 600 tl ver o da en çok

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    İlandaki fotoğraflar montun orjinal fotoğrafları değil. Arkada termignoni egzoz kolisi, kayak takımı vs var. Ne arasın kayseride termignoni. Evde de hiç türk evi havası yok. Adamın montu astığı askı versace. İki fotoğrafta askılar farklı. Adam internetten almış fotoğrafları koymuş buraya. Giyilmemiş mont resmen fotoğraflar zaten
    hercul3367 bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    eğer bu montu ben almayı kafaya koyduysam ve bu kadarda para ödeyeceksem önce gider kendim canlı görürdüm.
    Başka türlü o kadar para ödemem ha bide gitmeden sıkı bir pazarlık yapmak doğru bir adım olurdu.

Zaten aynı şehirdesiniz içindeki hologramından adamın konuşmalarından anlaşılır montun ne ayak olduğu.

açıkçası bunun yerine hem sıfır olup hemde kaliteli olan deri ceketler var diye biliyorum

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlandaki fotoğraflar montun orjinal fotoğrafları değil. Arkada termignoni egzoz kolisi, kayak takımı vs var. Ne arasın kayseride termignoni. Evde de hiç türk evi havası yok. Adamın montu astığı askı versace. İki fotoğrafta askılar farklı. Adam internetten almış fotoğrafları koymuş buraya. Giyilmemiş mont resmen fotoğraflar zaten
    Kayseride kaç tane ducati var haberiniz var mı acaba ? Diavelden,street fighterından tutunda monsterina kadar belli olmaz o işler küçümsemeyin kimseyi.Ducati olan yerdede termignoni egzoz gayet olur anlamassınız belki Ducatilerin çoğu termignoni kullanır aksesuar olarak.Kesin konuşmayın yani gerçek değil veya orda bulunmaz gibi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayseriye millet kayak yapmaya gidiyor zaten adamın kayak takımı olması normal. Dainese mont alabilen birinin hali en kötü ihtimal orta hallidir termignoni para olduktan sonra her yerde bulunur kayseri gelişmiş bir şehir gidip görmediğiniz belli. Satıcının diğer ilanlarına bakarsanız ticaretle uğraştığı belli hali vakti yerinde birisi sanırım. Bunları geçinde iki resimle adamın ne olduğuna hemen tehşisi koymuşunuz.
    Green Arrow bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Estağfurullah kimseyi küçümsemek değildi niyetim tabiki parayla her şey her yere getirilir. Ama konuyu açan arkadaş da çakma olabilir mi diye şüphelenmiş. Fotoğraflardan sezdiğim havayı dile getirdim ben, şüphelenmek için sebep var sonuçta. Gidip görme deneme imkanı varsa elbette alınır fakat ben olsam bu ürünü görmeden almazdım

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Arkadaşlar ben bu satıcı adamı tanımam ama sattığğı dainese belliği ben aldım ve or;jinaldi. Ayrıca fotolarımda görebilirsiniz o montun aynısından bende var ve.sıfır fiyatı 670euro civarı. Model adı santa monica pelledir. Bunların yenisi de new delmar pelledir. Ben aslında new delmar alıcaktım ama bedeni yoktu :-/ bu montlar çok kaliteli ve sağlamdır ayrıca omuzları titanyum korumadır. Temizse alınır yani.

Motosikleti
    hyperstrada
    ben Kayseri'ye gittim, bebek'te etiler'de ne varsa orada da var. Bence mont gerçek, dainese giyen adamın egsozu da termig olur, kışın da Erciyes'te kayak yapar.

Motosikleti
    Xmax 250
    Cevap veren herkese teşekkürler. Birazdan gidip montu göreceğim temizse alacağım. Bu montun sıfır satış fiyatı şu an mototaş ta 1700 tl. Kayseri' de lamborghini sahibi olan da var küçümsenecek bir şehir değil yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)