Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Reşit Olmadan Tescil Yapma 18 Yaşından Küçük olup Ruhsat Çıkartma

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Merhaba Arkadaşlar Yaşım 17 1996 Doğumluyum Bu gün ruhsatımı çıkardım motosikletim Mondial 125 Mh Drift ilk önce Anneniz ve

Babanızla Notere gidip noterden taahhütname alıyorsunuz sonra trafik sigortanızı yaptırın ondan sonra trafik takipçide dosyanızı

hazırlatıp Anne ve Babanızla Trafiğe gidiyorsunuz..... Taahhütname yaparken sadece izin veriliyor bu çocuk trafik tescil yapabilir diye

ne saçma zaten çocuğa izin vermissiniz anne ve babanın gelmesine ne gerek varsa neyse... eğer anne ve babanız boşanmışssa notere

giderken boşanma mahmekeme kağıdınıda götürün aynı şekilde trafiğe giderkende mahkeme kağıdını götürün zaten trafikte işlemleri

yapıyorsunuz size plakanın yazılı oldugu küçük bir kağıt veriyorlar onuda alıp şöförler odasına gidiyorsunuz plakanın basımı için işlemler

bu kadar sonra size verile tarihte ruhsatı ve plakayı almaya gidiyorsunzu ben bu gün sabah yaptım işlemleri 2 saat sonra gidip ruhsatı

alıcam yarın saat 3 tede plakayı alıcam biraz karmaşık yazmış olabilirim kusura bakmayın buraya yazma nedenimde herkes farklı söylüyor

kimse emin olamıyor 18 yaşından küçük arkadaşlar bu şekilde trafik tescil işlemleri yapabilirler...

Sigorta Allianz =159 TL yaşıma göre çok iyimiş fiyatı başka sigortacı dedi sigorta yapılırken Mondial 125 Sfs Olarak girildi marka birşey olmuyor arkadaşımda böyle yaptırdı

Noter taahhütname ücreti=57.50 TL

Ruhsat=155.50 TL

Plaka=17.5 TL

Dosya Ücreti=20 TL
    FatihC bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    güzel bir konu bilgilendirme için teşekkürler
    utkan35 bunu beğendi.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Yani ruhsatta senin adin yaziyor degil mi? Motoru satmaya kalktiginda veli izni falan istenmez heralde

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı batua7x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani ruhsatta senin adin yaziyor degil mi? Motoru satmaya kalktiginda veli izni falan istenmez heralde

ruhsatta benim ismim yazıyor fakat motoru satarken ne olur bilmiyorum motoru satarken yinne anne ve babanın gelmesi lazım olabilir

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu işlemleri yaptıran gencin yürümekten bacakları koptu.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işlemleri yaptıran gencin yürümekten bacakları koptu.
    sendemi aynı işlemleri yaptırdın ?

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sendemi aynı işlemleri yaptırdın ?
    Yok, tahmin ettim sadece .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)