Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pazar günü başımdan geçen tuhaf olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Selam arkadaşlar bugün biraz çıkıp alışveriş yapayım dedim çakmak ikea çıkışı(1şerit gidiş 1 şerit geliş yol) iki araç aynı anda aynı yola girmeye çalışınca
    bir tanesi benim şeride geçti üstüme üstüme geliyor bende kornaya bastım herifde telaş yapıp hafif sağ yaptı yanındaki araca sürttü biraz.
    Sonra arabadaki 3 tane kafası jöleli mafya tipli adamdan bi tanesi bana bağırıp çağırmaya küfür etmeye başladı sanki benim suçummuş gibi sonra kapıyı açtı fakat yanlarında onları bekleyen arabayı hesaba katmamıştı sert açınca kapıyıda baya kötü vurdu
    bir şekilde araçtan indikden sonra ''gel lan gel diye'' bağırmaya başladı bana, nasıl gideyim ben adamlar kana susamış hareketlerini filan görmeliydiniz yakalasalar oracıkda öldürücek gibiydiler bende mecburen sadece bi orta parmak gösterip gazladım ve yoluma devam ettim.
    fakat hala bi sersemlik var üzerimde sadece kornaya bastım diye hiç bi suçum olmamasına rağmen neden o kadar küfür yedim ve aynı semtte oturuyorum acaba ilerde bigün plakadan yada monttan tanıyıp bi şekilde yakalama durumları olurmu
    mete_han ve ramcixx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Alıntı VlknDnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı semtte oturuyorum acaba ilerde bigün plakadan yada monttan tanıyıp bi şekilde yakalama durumları olurmu

Bu bölümde kendinizi okadar korkak ödlek bi kişilik haline getirmişşiniz ki :/ O kısımı yazmaya bi ERKEK utanır bence nerdeyse evden çıkmasammı ki taşınsammıki diceksiniz :|
    Benli bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı PowerGarage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bölümde kendinizi okadar korkak ödlek bi kişilik haline getirmişşiniz ki :/ O kısımı yazmaya bi ERKEK utanır bence nerdeyse evden çıkmasammı ki taşınsammıki diceksiniz :|
    üstat aynı rotayı kullanıyorum işe gidip gelirken adam tanısa üstüme kırsa erkeklik filan kalırmı araba var altında sonuçta zaten gurur yapıcak olsam bile bile dayak yicekdim orda

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    İkea çıkışında yuvarlak bir meydan var. O yolu kastediyorsanız orası tam bir muammadır
    3 yol o ufak yuvarlağa bağlanıyor. Motorları bırakın, kafa kafa giren araçlar var o yuvarlakta.
    Ben ikea çıkışı, o yuvarlağa.. Hatta şile otoban yoluna bağlanan o geniş yolda bile aynalarıma onlarca kez bakarım.

Sizin bir suçunuz yok, adamın acemiliğinden, panik yapmasından dolayı sürtme olayı olmuş. Şerit hakkı sizdeyse basıcaksın abi kornaya. Şahsen ben hiç taviz vermem. Sıkıştırma, şerit ihlali vs durumlarda küfür kıyamet korna selektör alayına giderim Çok kavgam oldu bu yüzden trafik magandaları ile.

O bahsettiğiniz 3 adet jöle kafalar 1 kişi olunca süt dökmüş kuzu misali olurlar. 2 kişi olunca LAN 3 kişi olunca GEL LAN BURAYA şeklinde tepkilerini gösterirler. Durmayıp, yolunuza devam etmekle en güzelini yapmışsınız. Küfür yemeniz doğaldır. APAÇİ arkadaşlardan başka ne beklersinizki
    CEM. bunu beğendi.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    böyle durumlarda hiç uğraşmayacaksın basıp geçeceksin
    aynı olay banada oldu
    şehir içinde giderken birden önüme araba çıktı lan dedim kesin bi iş açacak başıma bassada kurtulsam dedim ilerde sola çekti bende hemen arkasındayımya yanından geçerken tak diye ön yolcu kapısı açıldı benim motorun koruma demirine vurdu.yüzümde balaklava falan sürücüye baktım şöyle bi yoldu özür dilerim gibi kafayı öne salladı
    sürücü başladı küfür etmeye bana gellan buraya falan derken zaten sağ kolum yaralıydı yaralı olmasam güzel bi kapışma beni bekliyodu ama aşağı iner inmez bi bastım gaza chopperla ön kaldıracaktım az daha gittim bi otoparka çektim bi 15 dk bekledim sonra devam ettim :D

Motosikleti
    Orasıda çok tehlikeli üstat fakat olay orda olmadı
    Şu şekilde oldu yıldız şeklinde olan benim kare şeklinde olan 2 araçta aynı anda döndü bi tanesi benim şeridimden üstüme gelmeye başladı haliyle kornaya asıldım bende

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Orasıda çok tehlikeli üstat fakat olay orda olmadı
    Şu şekilde oldu yıldız şeklinde olan benim kare şeklinde olan 2 araçta aynı anda döndü bi tanesi benim şeridimden üstüme gelmeye başladı haliyle kornaya asıldım bende

http://img836.imageshack.us/img836/108/6jfg.png
    Dudullu istikametinden gelirken, ike girişi yani sağa dönüş... Orada bir durak var, otobüsler-münübüsler aniden duruyorlar. Tam sağa dönüşte durak. Çok kaza atlattım otobüs ve münübüsler yüzünden. Yolcu görünce herif yolun ortasında duruyor !
    Geliş gidiş koskoca yol, nasıl becermiş herif sürtmeyi aklım almadı açıkcası. Neyse, en güzeli topuklamak apaçi kardeşlerden kurtulmak için
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 tane daha kişi alıp geri dönecektin bak nasıl da kuzu gibi olurlar
    suatt22 ve VlknDnmz bunu beğendiler.

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne korkuyorsun birader cevabını ver hiç korkma ama dalaşmayada girme baktın saldıracaklar küfür ediyorlar ara polisi gelsinler zaten kamera var herşey var sonuçta babasının oğluyla konuşmuyorlar ülkenin polisi var senden yaşça büyük olsa bile küfür etme hakkını vermez hiç korkma al plakasını bir dahakine ver polise
    VlknDnmz bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen başımdan bir olay geçti park kapısına araba parketmiş biri 50 dk bekledim polisi aradım ekip gönderiyoz dedi 2. arayışımda sürücüye ulaştk dedi neyse adam 50 dk sonra geldi beni sen mi şikayet ettin dedi artist artist cevaplar falan baktı yanımda 1 kişi daha var usulca defolup gitti teke tek kalsak kavga etcez zaten polise güvenirsek işimiz zor
    Alıntı suatt22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne korkuyorsun birader cevabını ver hiç korkma ama dalaşmayada girme baktın saldıracaklar küfür ediyorlar ara polisi gelsinler zaten kamera var herşey var sonuçta babasının oğluyla konuşmuyorlar ülkenin polisi var senden yaşça büyük olsa bile küfür etme hakkını vermez hiç korkma al plakasını bir dahakine ver polise
    VlknDnmz bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ahaa.demekki sendin bize dayılanan...çıkma evden geliyoruz....

şaka bi yana..olmaz öyle bişey...
    VlknDnmz ve tr_select bunu beğendiler.

gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Kardeşim kafanda kaskın üzerinde montun elinde eldivenin yok mu? Yoksa yakalarlarda döverlerde.

Ben full koruma ile 3 adama daldım çıktım ağız yüz bırakmadım. Sonra birde şikayetçi olmuşlardı utanmadan 3 adam bir adamdan dayak yedik diye Mobese çözdü herşeyi Korumalı gez kimse dayılanmaya yemez rahat ol.
    tr_select bunu beğendi.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Ben ne arabaların aynasını aldım. Fosforlu yeşil ninja üzeri komple jdm sticker kaplı. Bulsalar şimdiye 20 milyon kere öldürmüşlerdi.
    VlknDnmz bunu beğendi.

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir şekilde araçtan indikden sonra ''gel lan gel diye'' bağırmaya başladı bana, nasıl gideyim ben adamlar kana susamış hareketlerini filan görmeliydiniz yakalasalar oracıkda öldürücek gibiydiler bende mecburen sadece bi orta parmak gösterip gazladım ve yoluma devam ettim.
    fakat hala bi sersemlik var üzerimde sadece kornaya bastım diye hiç bi suçum olmamasına rağmen neden o kadar küfür yedim ve aynı semtte oturuyorum acaba ilerde bigün plakadan yada monttan tanıyıp bi şekilde yakalama durumları olurmu
    En doğrusunu yapmışsınız kaçacaksınız kavgadan her zaman. Ben yakın dövüş bilmeme rağmen (2 kişiyi elinde sopa bıçak farketmez cüssesi önemli değil) bir çok şartta ( karada-suyun içinde nakavt edebilecek olmama rağmen kaçarım hep! Kavga durumunda haklı olsam da özür dilerim derim geri dururum kaçmanın yollarını ararım. Kaçmama izin verilmediği son 10 senede 1 kere oldu 2+1 kişinin kollarını yüzünü kırdım birçok yerden sonra kaçtım. Uzun zaman ağlamıştım :(
    VlknDnmz bunu beğendi.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Bagajimda cop var bence herkeste olmalı trafik maganda kaynıyor.

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı semtte oturuyorum acaba ilerde bigün plakadan yada monttan tanıyıp bi şekilde yakalama durumları olurmu
    Ben de yakıştıramadım şahsen , olmamış açıkçası.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bagajimda cop var bence herkeste olmalı trafik maganda kaynıyor.
    Motorun bagajımı var :D

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun bagajımı var :D
    Maxi scooter ise neden olmasın. 100CC scooter'a bile herşeyi sığdırabiliyorsunuz aşağı yukarı
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yakıştıramadım şahsen , olmamış açıkçası.
    Yav arkadaşlar bunun erkeklikle gururla ne alakası var onu anlamış değilim
    hergün kullandığım rota bir gün adama denk gelsem arabası zarar görmüş sonuçta böyle bişe denemezmi boş yeremi endişeleniyorum ne yapacağı bellimi olur?Yayan olsan sıkıntı yok trafikde iki tekerdeyken ne gibi bi şansımız varki?
    http://www.youtube.com/watch?v=0zY99HOziTE
    http://www.youtube.com/watch?v=A2Tfm...9882D332FCDB1F
    http://www.youtube.com/watch?v=BdM6uxATOOY

http://www.youtube.com/watch?v=nV7z2fYu8Z4

http://youtu.be/b-SOphSk-S0?t=30s

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı PowerGarage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alakası var?Trafikte çıkan tartışmalarda artık silahlar konuşuyor.Arkadaş en iyisini yapmış.Maganda bol hele İstanbulda.Ha tek kişi olsa neyse.
    VlknDnmz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)