Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Pazar günü başımdan geçen tuhaf olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Havuzun orda başınıza gelmiş olmalı en doğrusunu yapmışsınız ben olsam güler kaçardım kavgayla işim olmaz hele hele 3 e tek bir hiçbir işim olmaz.
    VlknDnmz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Alıntı bagımlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havuzun orda başınıza gelmiş olmalı en doğrusunu yapmışsınız ben olsam güler kaçardım kavgayla işim olmaz hele hele 3 e tek bir hiçbir işim olmaz.
    evet üstat havuzun ordaki gidişli gelişli yolda oldu

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı VlknDnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orasıda çok tehlikeli üstat fakat olay orda olmadı
    Şu şekilde oldu yıldız şeklinde olan benim kare şeklinde olan 2 araçta aynı anda döndü bi tanesi benim şeridimden üstüme gelmeye başladı haliyle kornaya asıldım bende

http://img836.imageshack.us/img836/108/6jfg.png
    tam emin olmamakla birlikte ters şeritten gittiğini düşünüyorum. bir önceki sağa (haritada sol üstteki yol) mecburi istikamet olduğunu hatırlıyorum, o köşede girilmez tabelası var yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:24 ----------

hatta artık eminim. bknz. yandex harita

http://harita.yandex.com.tr/?ll=29.1....1716391436392

Motosikleti
    üstat o sağa dönüşten dümdüz devam edince 2.sokagın sonuna gidiyordum kapıda duruyor motor hatta tricoluor cbr araçlar bu şekilde geldiği için ve yolun kenarındada seyyar satıcı ve başka araçlar park halinde olduğu için kenara kaçamadım sadece kornaya bastım
    o tabelanın oldugu yerden iki araç birden çıktı haliyle tam dönemediler yan yana kaldılar iki şeridi birden kapattılar o şekilde üstüme doğru geldiler.Zaten korkumda o yüzden o muhitte oturuyorum işe gidip gelirken o güzergahı kullanıyorum...
    edit:paint'le bu kadar gösterebiliyorum umarım anlatabilmişimdir yani olay tam ben ikeadan çıkarken oldu
    [COLOR="Silver"]

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı PowerGarage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bölümde kendinizi okadar korkak ödlek bi kişilik haline getirmişşiniz ki :/ O kısımı yazmaya bi ERKEK utanır bence nerdeyse evden çıkmasammı ki taşınsammıki diceksiniz :|
    dostum bu işin ödleklikle korkaklıkla erkeklikle alakası yok herşey tabancadan çıkan tek kurşuna bakar
    adamlar artık tam tesisat belinde silah cebinde kasatura taşıyanlar var
    daha geçenlerde maltepede gözümün önünde olan olayı anlatayım hatta haberlere çıktı
    dolmuş ile doblo araç kullanan iki şöför yol verme yüzünden tartışıyorlar iş büyüyor kavga etmeye başlıyorlar ve hazin son adam silahı çıkardı tek atış kafadan adam o anda öldü

ve keşkelerle olan birsürü kelimeler ve cümleler
    ne oldu,neye yaradı,kim haklı çıktı, ah eh keşke olmasaydıda yapmasaydımlar

neyin peşindeyiz arkadaşlar kavga gürültü savaş mı?

lütfen bu konuda herkes sağduyulu olsun arkadaşlar.

arkadaş onlara uymamakla en iyisini yapmış.
    VlknDnmz ve krd bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    modern ol biraz copu cikarcan savurcan uzun is en iyisi beline makine
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bagajimda cop var bence herkeste olmalı trafik maganda kaynıyor.
    VlknDnmz bunu beğendi.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Adamın erkekliğine laf ettiniz avatarını bile değiştirmiş Şaka bir yana kavga etmek en basitinden zaman kaybı. Bin motoruna iki ara gaz ver uza. Bakakalsın iplikler. Bi de katlanır plakalık, oh mis :D
    VlknDnmz bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Şu niye kaçmadın, niye kavga etmedin diyenleri anlamıyorum. 3 tane lavuk apaçi... Eee bu kardeşimiz 1 kişi. Siz hayatınızda kaç kere 3 kişiyle kavga ettiniz ?
    Veya ben geçenlerde ettim ne geçti elime. İki kişiydik, sıkıştırma korna sellektör sonucu araç önümüzü kesti. onlar üç kişiydi... İndiler, indik... Bir birimize girdik...
    Sağ gözümün altı mordu-alnım şişti-sağ dirseğim kızarmıştı... Arkadaşımın dudağı patladı...

Kaskın etkisiyle kafa atmam sonucu birisinin burnu kırıldı. Eldiven korumalığı sayesinde ikisinin dudağı patladı ve bilimum kaş açıkları, morarmalar... Arkadaş vurdu indirdi zaten... Sonra ne oldu geldiler, ayırdılar. İyi bir şeymi? Hayır... Tamamen amaçsız, fevri sinirle yapılan salak saçma bir şeydi bana göre. Hiç bir kelime edilmedi. Durduk, indik... Onlar indi ve pata küte

Ama ne söyliyim, yıllardır içimde sakladığım hayvanı, o cani öküzü çıkardım ortaya... Hiç pişman değilim ama kimseye kavga-dövüşü önermem. Tamamen amaçsız ve tehlikeli salak saçma şeyler... En iyisi durmamak, yola devam etmek. Buda kardeş, abi nasihatı olsun.

Not- kask ile kavgaya girmeyin. Vizör kırılıp yüzünüzü kesebiliyor. Ama darbelerdende o biçim koruyor...
    VlknDnmz bunu beğendi.

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    boş yere korkun. koskoca istanbul. belki sen o yolu o anlık kullandın. bi daha nerde bulacak seni? işi gücü bırakıp sabah akşam orda seni mi gözetleyecek? kaldı ki o adamlar(!) sadece o anlık 3 adettiler ve büyük ihtimalle tekrarı zor. bu durumda süt dökmüş sakar kedi gibi olur, başını bile kaldıramaz. sakin ol biraz.

diyelim bu adamlar yemedi içmedi işi gücü bıraktı seni takibe aldı, buldular bi yerde, 3 kişi sardılar seni. karşındakine kafayı giydirdikten sonra tabanları yağla. elbette korkarsın, bu doğaldır. ama evhama gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:16 ----------

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama ne söyliyim, yıllardır içimde sakladığım hayvanı, o cani öküzü çıkardım ortaya... Hiç pişman değilim ama kimseye kavga-dövüşü önermem.
    hocam beni tarif etmişsin (: olay oldumu göbeğinde buluyorum kendimi, ve o hayvan çıkıyo dışarı. dizginleyemiyorum da... zar zor giriyo çıktığı yere (!)
    VlknDnmz bunu beğendi.
    image is nothing without power, power is nothing without control.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır,bence en iyisini yapmışsınız.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı PowerGarage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bölümde kendinizi okadar korkak ödlek bi kişilik haline getirmişşiniz ki :/ O kısımı yazmaya bi ERKEK utanır bence nerdeyse evden çıkmasammı ki taşınsammıki diceksiniz :|
    Belli ki adam bela istemiyor!
    bi iyilik yap da bahsi geçen magandaları döv sen
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Dostum ben uzay kafa olduğundan biber gazı koyuyorum, zaten cüsseye gelen olmuyorda olurda kalabalık denk gelirsem biber gazı bıçak taşımaktan iyidir diye almıştım.

Hem üstünde ayıya bile sıkılacağına dair resim var, tam da ayılara denk gelmişsin
    VlknDnmz bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

-TAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inazuma
    Sen magandaların plakasını arabasının modelini şeklini alsaydında; yolda görürsek belki ufaktan bir ders verirdik
    VlknDnmz bunu beğendi.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Bence iyi yapmışsınız 3 tane magandus için can sıkmaya değmez. Orta parmak da yerinde olmuş.
    VlknDnmz bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    ya hacım yok öyle bir şey olmaz.. Üzerine bir maganda gelirse kaskını eldivenini cıkarmadan dal ama üç tane gelirse topukla şaka bir yana plakasını alsaydın herifin polise şikayet ederdin..
    VlknDnmz bunu beğendi.

Motosikleti
    Üstat alamadım o an işte aklıma gelmedi keşke alsaydım aslında en güzeli kaska bi tane crash cam takıp gezmek

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    tek başına olsa yemezdi öyle gel lan felan diye bi olayda bizim arkadaşla başımıza geldi.
    arkadaş kullanıyordu motoru ben artçıydım neyse kırmızı ışık yanıyordu arkadan en öne geçtik her motorcunun yaptığı bişey tabiki.
    baktık sola dönüşte araç yok aynadan baktı gelen yok sol şeritten en öne geçtik neyse yanımızda gene bıyıklı genç bi tip yanında arkadaşı.
    biz önlerine bile geçmedik arabanın sol tarafındayız sağa dönecek dolmuşçu sağa serbest olduğu için önündeki araç yol versin diye kornaya abandı.
    bizim yanımızda duran o tip arkadaşta sandıki yeşil yandı ışıklardan önde ışığıda görmüyor biz kafayı çevirip baktık kırmızı halen baktık camı açtı ,
    diyor ki arkadaşıma 'hayırdır kardeşim sarhoşmusun' bizde dedik kırmızı yanıyor körmüsün laf bulamayınca sarhoş kelimesini iki üç kere söyledi.
    dedik bilader adam sağa döneceğini için korna çaldı kafan basmıyor mu geçse yanımızdan geçer ama geçmek istemiyor neyse yeşil yanda bu artist bi şekilde sağa çekti :D
    el kol hareketi yapıyor arkadaşımda kavgayı pek sevmediği için pek tınlamadı bastı gitti bende kask yok onda vardı bendede olsa inecektik tabi ben giderken orta parmak yaptım o ayrı mesele :D :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)