Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet Randevusu Almak İsteyenlere Duyuru

Motovento
    REKLAM ALANI
    MATADOR24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehliyet Randevusu Almak İsteyen Arkadaşların Bilgisine. İem Sayfası Randevu vermeye Başlamış Hatta Pazartesi Dolmuş Bile Salıya Randevu Alınabiliyor En Azından Şimdilik Tüm Serdifikasını Alıpta Motosikletine Binemeyen Arkadaşlara Duyrulur.
    JohnnyGuitar bunu beğendi.
    Dört Teker Kullanırken Özgür Olduğunu Zannedersin. İki Teker Kullanırken Özgür Olursun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF 150
    29 temmuzda direksiyon sınavına giripte sertifika alan varmı acaba ?

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    BU İŞLEM İÇİN SEÇTİĞİNİZ BİRİMDE HENÜZ BİR PLANLAMA YAPILMAMIŞTIR!

diye bir hata mesajı veriyor. Geçtiğimiz hafta hergün doluydu, şimdi de bu çıkıyor. Bildiğin saçmalık ya, sonra ehliyetsiz dolaştık olacak.

MATADOR24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    29 Temmuzda Sınava Girdim Sürücü Kursu Sertifikan Hazır Randevunu Al Emniyet Müdürlüğü Burayaya Yakın Giderken Alırsın Buradan Dedi Bende Az Önce Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğünden Randevumu Aldım Salı Gününe Hayırlısı İle Salı Gününden Sonra B+A2 Olarak Yollardayım
    JohnnyGuitar bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı MATADOR24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 Temmuzda Sınava Girdim Sürücü Kursu Sertifikan Hazır Randevunu Al Emniyet Müdürlüğü Burayaya Yakın Giderken Alırsın Buradan Dedi Bende Az Önce Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğünden Randevumu Aldım Salı Gününe Hayırlısı İle Salı Gününden Sonra B+A2 Olarak Yollardayım
    Enteresan bende 29 temmuzda girdim , ama benim sürücü kursu bayramdan sonraki hafta 10 gün içinde gelir dedi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)