Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: MOTOSİKLET.NET'in amacı nedir?

Katılımcı sayısı
18. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Öylesine motor sitesi olsun bir tane

0 0%
  • Resim, video indirelim

0 0%
  • Maksat eğlence olsun

0 0%
  • Adımız motorcu olsun tanınıp piyasa yapalım

0 0%
  • Bizim gibi motorcuların biraraya gelmesi

18 100.00%

MOTOSİKLET.NET'in amacı nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Doğruyu söylemek gerekirse ben bu siteyi daha önceden görmüştüm. Ama istediğim gibi bir site olduğunu düşünmediğim için ilgilenmedim. Sonra foruma girip içindekilerle tanışında sürekli oldu.
    Benim ilk buluşmanın olmasını çok istememdeki sebep, motorcuların kötü imajını yaratan değil de düzeltecek motorcuların sitesi olsun istediğim için. Çünkü ben de racing motor kullanırken arkadaşım yoktu. Racing kullananların çoğu pert motorları toplayı binen avcı gibi sallayan, kız tavlamak için motor binen bir çoğunluktu. Diğerlerini tanıma imkanın olmuyordu.
    Yanlış anlaşılmasın motorcu yavaş gitmeli, şunu yapmalı yapmamalı demiyorum. Ama efendi olmalı, adam gibi adam, hanımefendi olmalı. Aynı miktarda fırlama da olmalı. Farklı olmalı zaten olmazsa olmaz.
    Ama hep kendi olsun diye beklemeyin arkadaşlar. Bundan sonraki ilk buluşmamızda daha emeklemeyi bile beceremediğini düşündüğüm sitemiz için birşeyler yapmaya davet ediyorum hepinizi.
    Bir arkadaş konu açılmıyor. İlgi azaldı diyor ve CD t-shirt satalım diyor. Olmaz.T-shirt satarak ilgi çekemezsiniz. Biraz kafa patlatacaksınız. Hep yan gel yat. Biri buluşma ayarlasın çağırsın yok öle.
    Ankara, İzmir, Trabzon ve olabilidiğince mümkün olan illerde temsilcimiz olsun. Buluşmaları ayarlasın.
    Gerekli yerlerden indirim alalım. Servislerle anlaşma yapalım. Yardım hattımız olsun. Zor durumdaki arkadaşa yardım edebilecek şekilde organize olalım.
    Benim fikrim bu. Siteyi de çekici hale getirmek kolay. Önce birlik beraberlik sağlayalım derim.
    Hepsini okuyan sabırlı arkadaşlara teşekkür ediyorum
    DBTYSG

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    murrat, murat sana katılıyorum daha çok çalımamız lazım herkesin fikirini belirtmesi çok iyi ama site katkıda bulunulmalı(maddi acıdan degil) sadece şu olsun bu olsun demekle olmaz. herkesin elinden gelini yapacagından eminim cok yakın zamanda yeni bir hostinge gececegiz ve sitenin arayuzu degisecek daha aktif bir site olacak merak etmeyin.
    Ben moyosiklet.net e nerden girdim hatırlamıyorum arkadas tavsiye etti galiba
    Muratin ilk bulusma yapılasında cok katkısı ol zaten ilk bulusmadan sonra arkası geldi.

Racing kullananların çoğu pert motorları toplayı binen avcı gibi sallayan, kız tavlamak için motor binen bir çoğunluktu.
    Bu tiplere APAÇi deniyormuş

Motosikleti
    CBR1000RR
    Aramızda APAÇİ var mı? Onuru benzetiyorum ben APAÇİye görüntü olarak
    LETOda o güzlüklerle APAÇİ gibi olmuş eheheheh
    DBTYSG

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bizden olanlar sonuncu şıkkı işaretliyeceklerdir düşüncem bu
    Murat açıklamış bende açıklıyorum ilk netde gezinirken ikiteker.org a üye oldum ama baktım ''millet dedim kendini aşmış biz daha amatörüz formlara bile bakmadım'' sonra fotoraf ararken google'da sitemizle tanıştım ilk etapda fotoraflar için üye oldum ama sonra formlara atınca kendimi bir daha başka siteye üye olmadım ikitekerdeki üyeliğim hağla duruyor ama sadece ilanlara filan bakıyorum korumalı eldivenimide ordan almıştım, belki inanmazsınız ama günlük formlara bakmadan yapamıyorum artık !
    ve Erhan olmasa böyle bir site olmazdı ve bence başka sitelerde ortam bakardık artık, Murata katılıyorum ve herşeyi adminden beklemek yerine birazda biz katkıda bulunalım buluşmalar olabilir yada size bir fikir herkez kaskına veya motoruna motosiklet.net yazsın sitemizi daha fazla kişi tanısın
    ama en çok üzüldüğüm şubat - mart gibi askere gidicek olmam 15 ay yokum yani
    ERASER WİLL COME BACK

skull şöyle demiş!(yandın olum sen )
    Ben moyosiklet.net e nerden girdim hatırlamıyorum arkadas tavsiye etti galiba
    hulen kendi sitesinin adını düzgün yazamayan adamdan ne hayır gelsin? skull sen git kendini köprüden aşağı at, motosikletinide bana bırak ehuhehe

ben motorcularla(motosiklet malzemesi satıcıları) anlaşıp indirim falan alabileceğimizden pek emin değilim.bu adamlar bu memleketten değil zaten, başka dilden konuşuyorlar.hatta hiç konuşmuyorlar!

benim, sitemizin en çok sevdiğim yanı amatör ruhunu koruması.zaten "sitemizin" diyebilmek bile buraya daha fazla ait olma hissinden geliyor.ayrıca çok kalabalık olmaması, belki skull'un hoşuna gitmeyecek ama, daha rahat yazışma ve yazılanları takip edebilme imkanı veriyor.günde 500 tane yazı postalansa kopukluklar başlar, cevap vermeler gecikir hatta unutulur.

aydın şimdiden hayırlı teskereler diliyorum.merak etme herkes yapıp geliyor.allah kaza bela vermesin.

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    İlk önce en altdaki şıkkı bi işaretliyim
    X
    Murrat arada sırada böle doğru konuşur arkadaşlar... Motosiklet net adınada ilk yaptığı doğru şey zorlaya zorlaya ilk buluşmayı başlatmasıydı.. Bilen biliyor gerçi ilk buluşmaya gelenlerin çoğunun nedenleri başkaydı ama olsun, yinede iyi arkadaşlıklar çıktı aradan..bu durumda olmamış bile yaklaşık 10 ay öncesine nazaran daha iyi ama tam anlamıyla oturmuş, birşeyler düşünen, motosiklet net e katkıda bulunan arkadaşlarımız sadece adminler sayılır aralarda kıyılarda köşelerde bir iki kişi daha var... neyse işte yaza kadar bence tez yapalım oturup konuşalım kararlaştıralım neler yaparız, yapabiliriz...
    fazla uzun oldu sıkmıyım ben sizi. (aslında ben sıkıldım yazmaktan)

Bu arada murat APAÇİ ye beni benzetiyorsunda.. Zamanında RR ı olan sensin sonra buluşmaya gelip subarunla hava yapan sensin falanda filanda işte. beni benzetme bence ben masum bir motorcuyum
    muhahahahahaha
    yiyecem hepinizi...
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bende en alttakini işaretleyenlerdenim. Ben siteye ilginin azaldığını hiç düşünmüyorum böyle bir dönem olabilir ama herkesin dönüp dolaşıp geleceği yer burasıdır. Bence yapılması gereken tek şey düzenli olarak buluşma yapılması. buluşmaya illa motorla mı gitçez yoo! motosikletleri birbirimize göstermeye gitmiyoruz ki motorcularla buluşmaya gidiyoruz. örneğin ben ilk buluşmaya geldikten sizlerle tanıştıktan sonra bağımlısı oldum motosiklet.net in. ilk iş belirli bir mekanda mesela 15 günde bir buluşma yapılmalı. herkesin uzun yazacağı tuttu yaw
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    CBR1000RR
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı
    ayrıca çok kalabalık olmaması, belki skull'un hoşuna gitmeyecek ama, daha rahat yazışma ve yazılanları takip edebilme imkanı veriyor.günde 500 tane yazı postalansa kopukluklar başlar, cevap vermeler gecikir hatta unutulur.
    Ben motorum varken 1 adam gibi adam bulamadım gezecek. Bir kez son buluşmaya gelen arkadaşlardan ÇAĞRI ve 2 arkadaş ile beraber gezdik. bize 15-20 kişi yeter. Emin ol 500 kişi sürekli olmaz zaten. Ama dediğim gibi bizim gibiler artsın. Her buluşmaya 500 kişiden 1 tanesi gelsin o bize yeter. bizi tanıyan bizim gibidir.
    DBTYSG

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Tamam ben kısa yazıyorum
    İsmail ilk buluşmaya gelenlerin çoğunun nedeni başkaydı demiş, zaten o arkadaşlar bir daha gelmediler buluşmalara, birde bence sitenin satış amacı taşımaması gerektiğini düşünüyorum.Yani burdan birşeyler beklemek değil, amaç dostluk, sevgi ve saygılı motorcularsa, bunları başka şekilde gösterebiliriz,

Choppery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA STR 250
    Ben uzun yazmayı düşünüyorum!!
    Çünkü sitenin en önemli konusu hatta kalbi.
    Bu arada Ankete son bir seçenek olarak "Gerçek Motorcuların Aşık Attığı Yer" olabilirdi.
    Sitede ıvır zıvır satılabilir fikrini ben vermiştim, fakat bu başka bir arkadaşın önerisine karşı bir tez idi.Bende ticari amaçlı bir site olmasına karşıyım.
    Motosiklet.net gerçekten adam gibi adamların buluştuğu, mola verdiği yer.Amaç olarak hangi nedenle kurulduğunu bilmiyorum ama. Şuan düzgün motorcuları birleştirdiği kesin. Biz izmirliler olarak henüz sadece sanal alemde birleşiyoruz ama umarım fiili buluşmayıda gerçekleştiririz yakın zamanda.
    Sonrada şehirler arası buluşmalar yaparız diye düşünüyorum.
    Benim siteden beklentim bizleri buluşturmayı devam etmesi.
    Dragstar 650 Classic
    Süper Fırsat 5" gps bluetooth fm transmitter 2gb sd kart full harita tr sadece 215 tl . Fırsatı kaçırma!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler