Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

MEGELLİ 250 R yeni oğlum :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Arkadaşlar selamlar,
    Kısa süren CBR 125 r maceram sonrasında bugün Magelli 250r aldım,1200 km de henüz ben se bugün 100 km civarı yol yaptım.İlk izlenimlerim motorun gücü kuvveti yerinde,ivmelenmesi bence gayet iyi(cbr 250 de kullandım hemen hemen ivmelenmesi aynı) , dış aksamı ducato sanıyor bir çok kişi , vites geçişleri çok iyi (cbr 125 de geçip geçmediğini anlıyamıyordum ),bence lüzumsuz olan yan ayaklık kendiliğinden kapanıyor bi arkadaşım az kalsın motoru yatırıyordu yayını sökücem yarın becerebilirsem,titreşim var ama beni çokta rahatsız etmedi , sürüş pozisyonu çok yatık değil fazla yormuyor ama racing moduna sokuyor insanı Genel olarak beğendim motoru şimdilik tabi ilerleyen zamanlarda daha detaylı yorumlarımı yaparım
    saygılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

KeaSH-07, tr_select, İmportant ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    hayırlı olsun.çok güzel motor.aynalar kötü ama çin malı scooter aynası gibi 1 takım sexi ayna al tam olsun
    extra_serkan ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    Hayırlı olsun hocam Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.
    extra_serkan bunu beğendi.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    hayırlı olsun - dehşet güzel duruyor!

allah kazadan korusun, sende dikkatli kullan, allah muhafaza.. hatalarını biz telafi etmemiz gereken çok fazla öküz var maalesef..

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    .şu motoru Barkın Abiye bi verseniz de iki tur binse bizde izlesek?
    Re!S*33 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.çok güzel motor.aynalar kötü ama çin malı scooter aynası gibi 1 takım sexi ayna al tam olsun
    teşekkürler, aynı fikirdeyim aynalar gerçekten benide rahatsız ediyor çok büyük , önceliğim aynaları ufaltmak olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Alıntı fastturkish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .şu motoru Barkın Abiye bi verseniz de iki tur binse bizde izlesek?
    valla bende irtibata geçmeyi düşünüyorum,alırken bende bayağı araştırdım tereddütlerim vardı en azından daha net inceleyip herkese daha doğru bilgi verir genelde görüntü çok beğeniliyor ama Türkiyede yeni olduğu için tereddüt edende çok

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    barkın bunu kötüler çünkü marka yok honda olsa iş değişir

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla büyük sevaba girersin en merak ettiğim motor şuan megelli. Barkın abi siteye de takılıyor, siteden de ulaşabilirsin.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Hayırlı olsun serkan. Güzel bir inceleme yapsan resimlerle. Solunu sağını göstergeyi koltuk altının resimlerini çeksen... Titreşim hız vites aralığı devir filan herşeyi yazsan? Bir çok arakdaşın aklında soru işareti bu motor. Karşılaştırma yapsan en azından diğer motorları kullandıysan filan ?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Guzel motor ne mali bu alet merak ettim hayirli olsun ALLAH pisman etmesin kardes
    www.erkakurye.com

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Hocam maşallah çok yakışıklı motor Allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun serkan. Güzel bir inceleme yapsan resimlerle. Solunu sağını göstergeyi koltuk altının resimlerini çeksen... Titreşim hız vites aralığı devir filan herşeyi yazsan? Bir çok arakdaşın aklında soru işareti bu motor. Karşılaştırma yapsan en azından diğer motorları kullandıysan filan ?
    Öncelikle teşekkür ederim tüm arkadaşların iyi dilekleri için,benim motor tecrübem raicing olarak cbr 125,arkadaşların motorunu kullandığım kadarıylada cbr 250r ve ninja 250 birde küba nın 250 liğini kullanmıştım. ninja ve cbr ile karşılaştırdığımda titreşim biraz 5000 devirde var fakat beni rahatsız etmedi,küba yı kullandığımda aynalar resmen sallantısından arkadaki arabaları goremıyordum bunda fazla rahatsız edıcı boyutta değil,motor aliminyum şase olduğu için gerçekten hafif,hafif olması düşük hızlarda kontrolu kolaylastırıyor , yol tutuşu iyi biraz daha uzun olduğundan CBR 250 ye göre virajlarda yatmanız gerekiyor orjinal lastikleri arkadaşımında onayladı gayet iyi,torku güçlü ara hızlanması cbr 250 ile hemen hemen aynı,motor sesi çok tok orjinal performans egzosu varmış gıbı cıkıyor (motor sesi ve ara hızlanması en beğendiğim özelliğüi şuan için),görsellik yoruma açık şuan piyasada pek olmadığı için fazlasıyla dikkat çekiyor motor,koltuk altında cbr ınkine yakın bir bagajı var biraz daha ufak,selesi rahat ama tek parça yapmışlar bugun artçı ile dolaştıgımda bazen öne doğru kayabiliyor artçı(akraba olma durumu olabiliyor , lastikleri özellikle arka lastiği biraz ince 13/70 ama viraj kabiliyetini çok beğendim motor savrulmadan güvenle yatırabiliyorsunuz , 6.vitesde 7 bin devirde 140 a kadar rahatça çıktı motor daha fazla basmadım ama rahatlıkla çıkacak gibiydi ,şuanda en buyuk eksisi titreşimi (cbr a göre
    şimdilik aklıma gelenler bunlar detaylı resmleri paylaşacağım

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Hayırlı olsun.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hayırlı olsun...maksat caddelerde dikkat çekmek ...amaca hizmet eder...hevesini alır yüksek cclere geçersin ilerde muhtemelen...

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel motor ne mali bu alet merak ettim hayirli olsun ALLAH pisman etmesin kardes
    Erolum teşekkürler , aldık bakalım cıbırı satıp İngiliz menşelli sym wolf motoru ve parçalarını kullanıyorlar avrupada bayağı popüler ,Türkiyede 3 aylık mazisi var
    ninja250r ile karşılaştırmışlar linkte , bnce ninjanın yanına yaklaşamaz ama
    http://www.youtube.com/watch?v=qVwE3K_P7ks

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Hayırlı olsun.Çizgileri cidden çoook hoş.Ben çok beğeniyorum hatlarını.Sanki biraz ufak gibi ama yinede çok klas...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Siz beğendiyseni gerisi mühim değil,güle güle kazasız belasız kullanın.Sizden nacizane ricam,gelişmeleri ve yaşadığınız sorunları mümkün olduğu kadar buraya dökmeniz.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin..
    tipi şekill

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Hayırlı olsun şekli on numara güle güle kullan bakalım...

Motosikleti
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz beğendiyseni gerisi mühim değil,güle güle kazasız belasız kullanın.Sizden nacizane ricam,gelişmeleri ve yaşadığınız sorunları mümkün olduğu kadar buraya dökmeniz.
    olumlu,olumsuz herseyı yazmaya çalışacağım , aldıgım arkadaş 20 kurus cıvarı yaktıgını soyledi fakat henuz 1200 kmde rodaj donemınde olcum yapıldıgından daha sağlıklı verılerı ılerleyen zamanlarda aktarırım,frenlemesi çok çok iyi papatya disk işe yarıyor bu arada çelik fren hortumuu kullanılmış

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)