Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acerbiss ürünleri ve wrx 125 için en uygun çanta hangisi olur ve koltuğa bi çare?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    Arkadaşlar acerbis kask eldiven dizlik mont nasil sizce kalite olarak..? Birde yamaha wr 125 x için en uygun çanta hangisi olur takan varmi? ve koltuga çare bulan varmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Fox var bende takım. Ama acerbisin kaskını sipariş verdim bi tanede şekil olarak güzel Eldivende bu markayı buldum. Five Gloves Ben sırt çantası kullanıyorum sürekli. Birde kaskı vizöürsüz al bence goggle'ın havası bi başka oluyor

Motosikleti
    Yamaha Nmax 125
    Merhaba,

Bende Acerbis kask kullanıyorum çok memnunum fiyatına göre kalitesi çok iyi iç malzemesi olsun gayet kaliteli ve onaylı bir kask. Ben tavsiye ederim. Ekiplamları konusunda da deneme şansım olmuştu gayet güzel ve kaliteli ekipmanları var.

Koltuk konusunda gerçekten yardımcı olacak arkadaş varsa çok büyük iyilik yapmış olur.

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    Yigit ve endoramax tesekurler evt arkadaslar koltuk için yardim yokmu????

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fox var bende takım. Ama acerbisin kaskını sipariş verdim bi tanede şekil olarak güzel Eldivende bu markayı buldum. Five Gloves Ben sırt çantası kullanıyorum sürekli. Birde kaskı vizöürsüz al bence goggle'ın havası bi başka oluyor
    yigit wr kaç km oldu ?

Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    WR 1200 km'de kaldı. Hala serviste parça bekliyorum. 9-10 güne çıkıcak inşallah

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Koltuk kaplama yapan yerler var arkadaşlar işinizi hallederler. Reklam gibi her konusu açıldığında yazıyorum ama bildiğim başka uygun yer de yok. İstanbul Şirinevler'de motosay var. Oraya gidin konuşun yada arayın sorun. Selenize ek sünger koyup üstünü de orjinali gibi kaplarlar.
    Burada yaptıkları işlerin fotoğrafları var. http://www.motosay.com/sele.html

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    WR 1200 km'de kaldı. Hala serviste parça bekliyorum. 9-10 güne çıkıcak inşallah
    hayirdir yiğit ne parçasi?

Benimde henüz 236 km de

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koltuk kaplama yapan yerler var arkadaşlar işinizi hallederler. Reklam gibi her konusu açıldığında yazıyorum ama bildiğim başka uygun yer de yok. İstanbul Şirinevler'de motosay var. Oraya gidin konuşun yada arayın sorun. Selenize ek sünger koyup üstünü de orjinali gibi kaplarlar.
    Burada yaptıkları işlerin fotoğrafları var. http://www.motosay.com/sele.html
    teşekür ederim yarin arayip sorayim bakalim bursada yerleri varmi.

Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı osis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirdir yiğit ne parçasi?

Benimde henüz 236 km de

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

teşekür ederim yarin arayip sorayim bakalim bursada yerleri varmi.
    1 Mayısta kaza yaptım. Daha yaptıramadık. 1 ayda zor aldım sigortadan parayı, parçalarında bir çoğu stokta yokmuş. Yurtdışından geliyor. Sele için "airhawk" alabilirsin. Kullanmadım ama kullanışlı birşeye benziyor.
    edit: Fiyatlarına baktım da pahalıymış yav. Ucuz birşey bulmak lazım

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    1 Mayısta kaza yaptım. Daha yaptıramadık. 1 ayda zor aldım sigortadan parayı, parçalarında bir çoğu stokta yokmuş. Yurtdışından geliyor. Sele için "airhawk" alabilirsin. Kullanmadım ama kullanışlı birşeye benziyor.
    edit: Fiyatlarına baktım da pahalıymış yav. Ucuz birşey bulmak lazım
    I
    çok geçmiş olsun sende bişey yok demi bidaha hiç olmasin ins. Evt pahali airhawk araştiralim bakalim uygun bisey bulcazmi :p

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)