Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Gene gene gene bayan sürücüler !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    2 saat önce ölümden döndüm diyebilirim ya ölümü hissettim resmen bi bayan sürücü yüzünden ara sokaktan direk ya sanki savaş çıkmışta kaçıyor öyle bir çıkışı var 100-110 giderken zor kurtardım tam ucu ucuna geçtim arkasından ışıklarda durdum yanına neymiş kamyondan caddeyi göremiyormuş o zaman çıkma ya allah belanı versin diyip bide camına tükürüp devam ettim çok sinirlendim ya
    sakinseytan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    keşke aynasını kırsaydınız daha etkileyici olabilirdi, akıllanması aynı hatayı tekrarlamaması için onunda bir şok geçirmesi gerekiyor
    PowerGarage, barodi ve Re!S*33 bunu beğendiler.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Bayan sürücü görünce en müsait yerden tam gaz geçiceksiniz. Arkasından gitmeyi denemeyin, nerede duracakları belli olmuyor-nereye dönücekleri belli olmuyor...
    Bayanlara ehliyet vermiyeceksiniz aslında.

Motosikleti
    Yok ozaman şikayetçi olabilir haklıyken haksız duruma düşmek var bide

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Bayanların ehliyet sınavları falan apayrı olmalı bence çok çok daha zorlaştırılmalı hatta ilkyardımı falan geçmeliler 1 sene boyunca trafiğe kapalı maket arabalar arasında eğitim almalılar
    sakinseytan ve banno1957 bunu beğendiler.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Nasıl bir yol ki o, ara sokak bağlantısı olan yerde 100'le gidebiliyorsun ?
    poweranimal, manners ve PowerGarage bunu beğendiler.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Cama tükürmek nedir ya ahahahahaha :D Işıklarda ki sinyalciler gibi :D Çok yaşayın emi :D

Hoş bir davranış değil tabi yaptığınız ama hakkınız var insanı zıvanadan çıkarıyorlar
    PowerGarage bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Cama tükürdünüzmü hakikaten ne güldüm ya :D

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Motor bu istediğin an durmaz

100 le giderken caddede olduğunuzu varsayıyorum temkinli gidin biraz eyer o sokak girişini sizde göremiyorsanız hızınızı azaltın trafikteyiz çünkü hanzo çok hele şu bayanlar yönümü değiştiriyorum onları görünce

Bu gün dönel kavşak adaya varırken öndeki hırbo fren yapmış arkadakide öndekine vurmamak için fren yaptı bende ani fren yaptım ön teker kitleyip kaydı bir miktar sonra güm girdim arabanın arkaya plakalığın orda ufak tefek çizikler oldu

Ama fren mesafem vardı yani biraz daha geç frenlere asılsam ön amortisörü fren tertibatı ön göstergesi jantım felanda hasar alabilirdi fren mesafeni iyi ayarla öndeki aracı çok yakından takip etme

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Birgün bi araba sürücüsüne sinirlendim . Aynasını kırmak için yaklaştım . Yanlış açıyla vurunca ayna kırılmak yerine pat diye kapandı rezil oldum resmen . Aman dikkat edin ayna kırmaya çalışırsanız , vurduğunuz açıya dikkat edin
    ozann765, sakinseytan, cece89 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Dentist76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200ie
    Hocam tükrük koyu kıvamlı olsaydı bari )

:D iyi yapmışssın boşver.bende aynen senin gibi ölümden döndüm valallahi.4 yola geliyorum adam geçmesin dursun diye uzun farı yaktım öyle gidiyorum yine geçmeye çalıştı milim geçtim kalbim zonk zonnk atıyordu elim ayağım titredi.motor tecrübem olmasa vurucaktım orada....

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    benimd söyleyecek söz bulamadığımda yaptığım hareket oldu 4 yaşında çocuk gibi hissediyorum sonrasında da

Kavga etmeye hazır insanıda dumur ediyor deneyin etkili

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Bayansız trafiğin tadı mı çıkar yahu Geçenlerde ben kaçtıkça üzerime üzerime geliyor motosiklete kıyamıyorum kaçıyorum ben kaçıyorum o geliyor... Baktım olacak gibi değil trafiğin ortasında amacın ne sayın bayan diye bağırdım ( sayın bayan kısmında başka kelimeler var tabii ) Millet bana bakıyor kadıncağız afalladı son sürat bastı gitti...

Biraz önce daha taze haber yaşlı bir amcamız trafikte beni görüyor gördükçe biraz daha gaza basıyor Ne varda geliyon sayın amca dedim (sayın amca kısmı malum) ...

Çok mu agrasifim ne :D Ama sizin tükürük işi fena değil hani , aynayı kırsan epey akıllanırdı ama

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Ara sokakta 100 cc cupla 100-110 la gidiyorsun kaskın da yok cama tükürmüşsün.
    Eğer bu söylediklerim doğruysa senin için üzülürüm.

Lakin böyle bişi yoksa Sen Çevreyolunda 110 ile giderken çevreyoluna bağlanan bir arasokak(nasıl bir ara sokaksa ?) dan bir bayan yoluna atladıysa ve sen kurtardıysan ilerde de kaskını çıkartıp o sürtüğün camına tükürdüysen sana helal olsun elini sıkarım.

Motosikleti
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara sokakta 100 cc cupla 100-110 la gidiyorsun kaskın da yok cama tükürmüşsün.
    Eğer bu söylediklerim doğruysa senin için üzülürüm.

Lakin böyle bişi yoksa Sen Çevreyolunda 110 ile giderken çevreyoluna bağlanan bir arasokak(nasıl bir ara sokaksa ?) dan bir bayan yoluna atladıysa ve sen kurtardıysan ilerde de kaskını çıkartıp o sürtüğün camına tükürdüysen sana helal olsun elini sıkarım.
    Ya şöyle anlatmaya çalışıyım yolu çift şeritli ortasında ufak ağaç olan geniş cadde tipinden bi yol nasıl bi anlatmaysa işte anlarsınız hocam uzun düz bi yol yani cadde boyu dümdüz mecbur basıyorum o yolda kenarıya arabalar parketmiş kapısını açıverirler diye sağa yanaşıp gidemiyorum ortadan gitsem adamlar sellektör yapıyor ( afedersiniz tabakhaneye bişey yetiştirir gibi) mecburen motorumda küçük olduğundan dip gaz gidiyorum ışıkda yok caddenin en sonunda 4 yolda ışık var o kadar. ara sokağın tam köşesine dönüşe kamyon parketmiş ara sokak olduğunu biliyorum tabiki yolda ama arabalar vızır vızır işlek cadde o şekilde bi manyağın çıkacağını kimse tahmin edemez o yolda çünkü bildiğiniz uzun cadde velhasılkelam kadın birden çıkıverdi yavaş yavaş çıkıp bakmak falan yok kısacası sorunuza yanıtı vermeye çalıştım yani çevre yolu falan değil ama uzun düz bir cadde 5km civarı dümdüz gidiyor o tip bir yol kask olayına gelirsek çeneden açılır kask kullandığım için ön taraf tamamen açık sadece gözlük inikti kaskımın burnumu iyice çekip yapıştırdım ön camının kenarına akıyordu aşağıya doğru umarım silgeçi açmamıştır iyice dağılır :D

Bu arada motorkafa nickli arkadaşta aynı soruyu sormuş o soruyada bi cevap yazmış oldum

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ara sokakların katılabileceği caddede 100-110 gidiyosan kusura bakma ama delisin. Şehir içi hız limiti 50km. Ayrıca yola katılım olabileceği yerlerde, ışıklarda temkinli gitmek de bir trafik kuralıdır. Sana yeşil ışık yansa bile aslında hızını 30km'ye düşürerek geçmelisin kural böyle diyor.

Motosikleti
    Mengu16 haklısın kurallar öyle diyor olabilir ama türkiyede yaşıyorsan türk insanını bilmen gerekir malesef kurallara sen uymak istesen adamlar sövüyor trafik asıl kurallara uyunca kilitleniyor malesef üzücü ama böyle bir ülkede yaşıyoruz. Bazen biz bile yapıyoruz yapmıyormuyuz kurallara uyuyor adam 70 yazan tabelalı yerde 70le gidiyor allahın belası yürüsene falan dediğimiz aramızdan çoğu kişinin olmuştur. yavaş gitsem millet sellektör yapıyor sağa geçsem ara sokaklar ve en kötüsü aynaya bakmadan kapı açan sürücüler çıkıyor en sola geçsem olmuyor ortadan gitsem hiç olmuyor. ki benim motorumun ibresi 100 gösterse bile bazı serserilerin hızına yeterli olmuyor ki hala düdük çalanlar oluyor. Bu gibi yollarda böyle bir ülkede senin dediğin gibi delilik değil yapılan şey asıl kurallara uymak delilik

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece bayan sürücüler öyle değil ki her türlü hanzo mevcut direksiyonların başında düşünce sıfır.

Birgün pazardan dönüyorum scooter ın önünü doldurmuşum.50 km hızla ilerlerken ara sokaktayım sağda park etmiş araçlardan birisi hızla kalktı sağ şeritte devam edip bir anda sola kırıp U çekmeye çalıştı.Frenleme mesafem sıfıra yakın olmasına rağmen son anda durdum tabi adam indi özür diledi dikkat edemedim sinirliydim dedi.Bende insanlık halidir dikkat edin bir daha deyip devam ettim.Sözün özü; mesele kadınlarda değil insan olup ileriyi görebilmekte dikkatsiz ve umursamaz davranmakta değil.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    plaka daima sökük yada kapalı gez aynasını kır devam et ama arkadaşlar zaten gereken uyarıyı yapmış 1 metre dahi kasksız gitmemek lazım kask yok hız 110 pek doğru ve hoş değil bu forum böyle haklıyı haksz yapıyor

Motosikleti
    Çok komik olaylar geliyor hergün başımıza ya Bugun mesela sağa dönüş kısmında ışıklarda durdum yaşlı bi amca arkama yanaşmış düdük çalıyor amcacım ileriye gitceksen soldan git sağa dönüş yanmadı diyorum e önüme geçmişin diyor yaşlı bide gülerek kenara çekildim geçin buyrun dedim kısık bi seslede allahın cezası moruk dedim

Bitane şahin şoforu alkollü belli 2 motor arkadaş arka arkaya gidiyoruz aramıza girip makas attı önümdeki arkadaşım zor topladı bayağı bi yalpaladı arkasından yetişmeye çalıştık ama malesef kaçtı kendine eğlence arıyor salak bize makas attı sağa döncek tramvay yolundan geçicek tramvay zor durdu orda bide ona çarpıyordu belkide o gece çarpmıştır allahından bulsun yani trafiği birbirine kattı ve daha neler neler ya motosikletçi abilerimizin anıları bi araya gelse pehhh

Phoenixs - kaskım var mesajımı dikkatli okuyunuz lütfen çeneden açılır güneş gözlüklü kask kullanıyorum hatta markasıda wiwi mi ne öyle adi bişey ama yetiyor 80tlye almıştım kullanışlı ama biraz kalitesiz kalitesizde olsa bütçemin yettiğince kaskımı eldivenimi montumu giyerim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)