Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Gene gene gene bayan sürücüler !

Motovento
    REKLAM ALANI
    TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her gün trafikteyim başıma neler geliyor anlatsam roman olur. Önü boş olduğu halde 20 ile gidenler mi dersin. Aniden durmaya yakın bir hıza düşüp sağa sola bakıp mekan arayanlar mı dersin yoksa ehliyetsiz 15 yaşında motorcular mı dersin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Neler neler yaa biz bukadar çekiyorsak allah motosikletle iş yapan kuryeci abilerime sabırlar versin allah korusun onları

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    kusura bakma hocam yazı çok uzun tam okuyamadım ama açılır kask kullanmayın ucuz da olsa kapalı kask alın kendi güvenliğiniz için

her zmaan suçu araç sürücülerinde bulmuyorum bugün ankara da yozgat bulvarı çok meşhurdur 2 motor gidiyoruz dedim biraz asılayım arkamda artcı da var 3. vites de 210 u gördüm ışıkları gördüm hemen ön arka fren vites küçült durdum çok vardı ama korktum aslında bizlerde trafik de sağ dan soldan geçiyoruz araç sürücüleri gıcık oluyor ya ben duramayıp bi arabanın arkasında patlasaydım demek istediğim aslında gerektiği yerde gerektiği kadar temkinli olursak sorun kalmaz ara cadde 50-60 ben daha fazla hızlı gitmiorum 2 teker frene ayarlı basmak lazım daima
    PowerGarage bunu beğendi.

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Dün iki kez sıkıntı yaşadım. İkisi de kadın sürücü idi.

Birincisinde, bildiğin önümü kesmek için sağ şeride atladı. Gelişinden anladım, yanından erken koptum, parmağı gösterdim. Müzik dinliyordu, şarkı söylüyordu ve sağ şeride geçmeden önce onun dikiz aynasından gözgöze geldiğimiz halde önümü kesmeye kalktı. Bir, ukala, süper mutlu edasıyla parmağa bile sırıttı.

İkincisi, yolun kenarına park etmiş dörtlülerini yakmıştı. İçimden geçti, kesin kadındır bu şimdi, önüme atlar, diye. Sağ şeritten geçerken; eksozundan, motorunun çalıştığını anladım, biraz daha yavaşladım... Ama öyle bir yola atladı ki -çıkacağını bildiğim halde- acemice asılmış olmalıyım ki frenlere, iki ABS'm de devreye girdi. Ama çok hoş olmayan küfürleri, trafiğin de içinde kalarak hazmetmek zorunda kaldı.

Şehiriçi trafik sinir iş arkadaş, arabayla bile çekilmiyor; motorla hiç... Pelerinle uçmak lazım şehiriçinde :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birgün bi araba sürücüsüne sinirlendim . Aynasını kırmak için yaklaştım . Yanlış açıyla vurunca ayna kırılmak yerine pat diye kapandı rezil oldum resmen . Aman dikkat edin ayna kırmaya çalışırsanız , vurduğunuz açıya dikkat edin
    bi kerede yararlı bi iş yap

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    cama şöyle sarı sarı balgam atsan daha güzel olurdu aslında :D

DrFeelGood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu motoru sürdüğüm 2 ayda kesin bişey ögrendimki yana bi sopayı lastikle baglamak, koltugun altında bi zincir saklamak şart
    Birde aynı bahsettiğin olayı yapan motorlularda var, altında ducati, ben 40 ile kenardan giderken bariz manevralarımda yeni olgumu gösterir nitelikte. Adam yanımdan 160 la fln geçiyor dengem alt üst oldu beni düşürdü, bayağı düştüm. dirseklerim kan içinde kaldı ve arkasına bile bakmadı gitti. kaldırıp ışıklarda şansıma yakaladım. kaskına gelişine ince beyzbol sopasıyla vurdum, bayıldı ve bu seferde ben kaçtım. sanırım ölmedi yoksa çoktan bulunurdum, ölür diyede korktum he. Altında modelini bilmediğim bayagı kaslı bi ducati vardı ama kafasında 50 liralık kası vardı.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Bi video vardı motorlu biri ışıklarda adamın aynasını kesiyordu testereyle sende öyle yap

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı efedemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kerede yararlı bi iş yap
    Aynasız, kasksız , ehliyetsiz , plakasız binmekten daha hayırlıdır. Zevk için kırmıyoruz , bizi hayati tehlikeye soktuğu için ufak bir hediye gibi düşün ...

Motosikleti
    Honda Fizy 125 - Black
    Birde hepsi araç kullanırken telefonda kullanıyorlar çok profesyoneller..

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza

Bayanları görünce bunun gibi "Les go" demeniz gerek... Bir an önce bulduğunuz ilk aralıktan cıvvvv....

Motosikleti
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi video vardı motorlu biri ışıklarda adamın aynasını kesiyordu testereyle sende öyle yap
    Hocam videoyu bulabilirseniz koyarmısınız buraya merak ettim :D

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Bayanların araç sürmesine karşı değilim ama trafikte çok yanlışları var.Aynaya hiç bakmadan şerit değiştirir,sapağa girer,ana yola katılımda sanki yol kendinin gibi hemen yola atlar,paralel parkta 10 dakika uğraşır ama arabanın yarısı yine dışarıda kalır yani o kadar önemli şeyler değil yani...

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı PowerGarage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam videoyu bulabilirseniz koyarmısınız buraya merak ettim :D

testere değilmiş yav yanlış hatırlamışım

Motosikleti
    Spiral taşıyla kesmiş ahahaha :D Onun yanında ne işi var be adam :D çok güldüm ya :D

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Beşiktaş’ta kadın sürücünün kullandığı otomobil motosiklete çarptı.

http://gundem.milliyet.com.tr/besikt...61/default.htm

Motosikleti
    İnşallah hapislerde çürür allah belasını verir inşallah o kadının !!! İnsan bi aynasına bakar allah rahmet eylesin toprağı bol olsun mekanı cennet olsun kardeşimizin :( yakınlarına sabırlar versin allahım

Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125
    Alıntı WanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş’ta kadın sürücünün kullandığı otomobil motosiklete çarptı.

http://gundem.milliyet.com.tr/besikt...61/default.htm

Kaza anı kaydedilmiş..:(

http://www.iha.com.tr/video/besiktas...eti1-olu/21378

Motosikleti
    Alıntı Buzzard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah belanı versin ya görmüyormusun motorun geldiğini ya çok kötü olmuş :( defalarca izledim ya içim acıdı ya allah kahretsin böyle sürücüleri bak bi önünde ya önünden geliyo önünüdemi görmüyon be allahın belası inşallah hapislerde çürürsün ya

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle geçmiş olsun. Ben çok önemli bir şeye dikkat çekmek istiyorum !!! , bizim toplumumuzda , insanlar her şeyi yapabileceğini sanıyor , örneğin "oğlan askerden geldi veya kız üniversiteyi tutturdu , bir araba alalım" veya "borçlarımız bitti bir araba alalım vs , oysa ki ! her insan her şeyi yapamaz değil mi !? örneğin ben tavla oynamayı öğrenemiyorum , bir arkadaşım gözlükle motorsiklet kullanamıyor , yine bir arkadaşım 10. katta balkonda oturamıyor !! , "çok akıllı diye tabir edilen bir arkadaşımın kızına , kep töreninden sonra hediye olarak bir araba alındı , ( ehliyeti varmış !) , gelgelelim kız aracı bırakın kullanmayı , yerinden bile kaldıramıyormuş , 6 ay özel hocadan kurs aldı , sonrasında yazlığa giderken ailecek uçurumun kenarında babasının müdehalesiyle durabilmişler ve kız "baba ben bu işi beceremiyorum sat bu arabayı" demiş.
    Kısacası her insan ehiyet alacak araç sürecek diye bir kaide yok !! , beceremeyen binmeyecek !!! , can yakmaya gerek yok !.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)