Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey Cross Led Döşemeden Sonra Akü Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    selamun aleykum. bundan 1 ay önce ramzey 200 cross motoruma led dosedım. depo altına ve arka amortisöre. öyle abartı döşemedim. hani gece şöyle altta yeşil bi ışık var sadece. parlamıyor öyle. bunu dosedıkten sonra akü sıkıntı yapmaya basladı sanırım. ledleri de direk aküden degıl de kontak kablosundan aldık. hanı kontak acılınca ısıklar yansın kapanınca kapansın hesabı. cok guzel oldu ısık da super gosterdı motoru fakat, gece o kadar turlayıp edıp eve gelıyoru akunun sarjı full, sabah bı marsa basıyorum ilkten tıkanıyor.. gıy gıy yapıyor susuyor ve 1-2 saniye sonra mars almaya devam edıyor mars suresı de uzun degıl gıygıygıygıygıygıy yıne susuyo. o 2. marşda motor calısırsa calısıyo sonra sıkıntı. bunu gunde 10 defa dur kalk yapıyosam, 4ünde yapıyo ama son 1 haftadır her sabah boyle. sorun kesınlıkle akuden, marş rolem de sıkıntılı. marş rolesini de akuyu de degısıcem.

--sımdı dıceksınız kı, e kardesım sorunu cozumu bılıyosun buraya nıye uzata uzata yazıyosun

akuyu degıstıkten sonra yıne led ışıklarla devam etsem yıne aynı sıkıntıyı yaratır mı. bu soruyu nıye soruyorum, cunku motorun su ankı akusu baya eski. hani ilk sahibi degılım ama belkı de ılk akusudur. acaba aku mu bozulmaya basladı veya benım ledler mı akuyu bozdu. varsa boyle bı sıkıntı yasayan, yardım ederse sevınırım. tabıkı sadece bu sıkıntıyı yasayanın degıl herkesın fıkrını almak ıstıyorum. cunku sadece el marşım var. ayak marşı koymamışlar eşek ramzeye.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    yok mudur böyle bi sorun yasayan ? illa ramzey cross olması gerekmıyo kı. led dosedıkten sonra akusu sıkıntı cıkaran var mı ? ona gore akumu aldıktan sonra ledlerı sokucem. bı yardımcı olun arkadaslar. bi akü daha bozmayalım boş yere

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Akü bozuktur, ledler aküyü öldürmez 5 metresi 24 watt, sen o kadar da döşemedim diyosun.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    senın akun ömrünü doldurmuşa benziyor,

fakat yinede bir motorcuya gt ve şarj'ımı kontrol ettir,

Belkide KONJEKTÖRÜN üretim yapmıyordur,
    en azından tek masraf ıle kurtarabılırsın,,,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)