Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet seçimi hakkında yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Mcx düşünüyordum uzun zamandır bugun bayide kız arkadaşımla beraber üstüne falan oturduk baktık ama selesi çok cılız koltuğu küçük geldi yani :/ cup motorda çok küçük olduğundan yetersiz kalıyor ve altımızda kötü duruyor hafiften bi kalıplı motor arıyorum 3bin tl civarına kadar işte arkadaşımla benim boylarım 1-72 ila 1-75 aralarında kilolarımız 80 diyelim 2mizinde 3bin tlye kadar kalıplı güzel torklu bi motor tavsiye edebilirmisiniz ? Bulamadım kafama göre bir motor ya mcx çok düşündüm bugün üstünde beraber bi bakınca kendimize koltuk özellikle arka kısmı falan çok ince cılız ön taraf kalıplı ama arka tarafı çok cılız geldi motorun :/ Tip farketmez kaliteli güzel torklu bi chooperda olabilir mcx tarzı bi commuter de olabilir ama kalıplı bi commuter Rks titanic gibi ama 3bin civarı rks 3800e geliyor masrafları dahil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yardımcı olucak yokmu :/

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Çok kalıplı değil ama o fiyata bence YBR ya da CBF en uygunu.. CBF biraz daha kalıplıdır. Ha sıfır diyorsan CBF olmaz..
    PowerGarage bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Sadece 0 km mi bakıyorsun. Eğer öyleyse mcx alınabileceklerin en ideali. o paraya dahada kalıplı commuter olmaz. Cruzer bakarsanda kubanın http://www.kubamotor.com/new4/urunlerimiz/chopper olabilir fakat fiyatını bilmiyorum.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Cbfninde 3bin civarına eski model kurye motorlarından başka bulunmaz ya 4bin tl civarına ancak temiz bişey binilcek bişey alınabilir bütçemi zorlayamıyorum limitim yetmiyor malesef japona

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    YBR hiç düşünmüyor musun?

musty043 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr600f
    Burak mcx dedigin gibi koltugu sert arka amasörler de sert babamda var ama seri bir motor ve dengesiz biraz yavaş dönüşlerde motor yere kapanmak istiyor Bende ledow var 250 performansından gayet memnunum tatmin ediyor beni v motor o tarz bişeyler alabilirsin veya mct de alabilirsin performansı iyi sayılır ama titreme var bide egzoz sesi harika mct 250 nin şimdi bu yazma işlerinde fazla iyi degilim anlatamamış olabilirim k.b

Motosikleti
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece 0 km mi bakıyorsun. Eğer öyleyse mcx alınabileceklerin en ideali. o paraya dahada kalıplı commuter olmaz. Cruzer bakarsanda kubanın http://www.kubamotor.com/new4/urunlerimiz/chopper olabilir fakat fiyatını bilmiyorum.
    Ya o kubanın yeni modellerine pek bulaşmak istemiyorum biliyorum bu modeli beygiri çok düşük 200lük bi chooperda 13 beygir çok az 150lilik commuterler bile 14 beygir oluyor artık o yüzden eledim o motoru aklımda birazda seyhan 250 ler var ama parça sıkıntısı olabilir diye korkuyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:20 ----------

arca94 ybr de eski modelleri çok cılız o yüzden pek düşünmüyorum yeni kasa esdler hoş ama oda bütçemi zorluyor yetmiyor malesef :/

musty043 ledow buradaki grubumuzdan bi abimizde var gidişi seri choopera göre gidişi güzel bi motor güzel bakarsan sorunda çıkartmıyor pek fazla ama çok cılız oda arkada oturan için özellikle ufak bi tabure gibi koymuşlar arka koltuğu sanki ayak koyma yerleriyle sele arası falan çok dar selesi çok dar açıkçası pek düşünmüyorum sürücü için rahatta arkadaki motor ona girmiş gibi duruyor

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33199417/detay
    benim motorun aynısı,kalıplı,geniş koltuklu ve istediğin torku sana fazlasıyla verir...sıfıra yakın ikinci el işine yararsa bak istersen..ilan hakkında hiçbir bilgim yok yalnız

Motosikleti
    Serdar abi senin yeni motoru aldığın zaman konunu okumuştum ordan aklımda kalmış motoru hatırlıyorum motoru araştırdım torku gücü güzel gibi ama arora hiç ama hiç yok çevremde biraz servis ve parça sıkıntısı olurmu diye düşünüyorum sorunsuz olmasını bekleyemem bi yamaha kalitesi arayamam ama durduk yere kronik sorun veya motor elektrik aksamından sorun çıkartırmı motora güzel bakarım ondan eminim ama ne motorlar var abi kendinden iyi baksanda motor seni yarı yolda bırakabiliyor öyle motorlarda var

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı PowerGarage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o kubanın yeni modellerine pek bulaşmak istemiyorum biliyorum bu modeli beygiri çok düşük 200lük bi chooperda 13 beygir çok az 150lilik commuterler bile 14 beygir oluyor artık o yüzden eledim o motoru aklımda birazda seyhan 250 ler var ama parça sıkıntısı olabilir diye korkuyorum.
    Sen bilirsin fakat yazan hp lere takılma derim.O chooper daki motorun aynısı benim motorda var. Yolda 140 km hıza iki kişi ulaşabiliyor. Hangi 150 - 125 cc o hıza ulaşabiliyor iki kişi. Fakat dediğin gibi 150 cc lerdeki motorların çoğu sözde 13-14 hp. Bu mtorun torku çok iyi. Ben benim motorumla boş otobanda sadece giderini göstermek için 160 km hıza ulaştım. Dediğim gibi sadece gitmez diyenlere ispatlamak için. Yoksa o hızda tabiki seyir yapılmaz.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    serdar abi Bu arora fiyat aralığımada uygun aslında senin eski motorun tigerdi aroranın hangi modeli daha iyiydi sence ikisinide kullandın şimdikimi yoksa tiger 200mü

Search16 fiyatınada baktımda bütçemi aşıyor biraz ya fiyatı kabarık motorun keşke o kadar param olsada sıfır cbf 150 alabilsem :/ sağol önerin için

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    [QUOTE=PowerGarage;3116709]serdar abi Bu arora fiyat aralığımada uygun aslında senin eski motorun tigerdi aroranın hangi modeli daha iyiydi sence ikisinide kullandın şimdikimi yoksa tiger 200mü

arora aslında o kadar da kötü bir marka değil uzun süredir arora marka motor kullanıyorum,tiger 200 olsun ars 180 olsun ikisi de harika motorlar...tigere göre kıyaslarsak ars daha iyi,en son iki gün önce kıyasladım birebir hatta şeytana uyduk birde yarış yaptık 5 km mesafe..ars ilk kalkışta zaten gücünü hissettirdi,tigere iyi de fark attı,konfor olarakda ars daha iyiydi,her yönüyle ars diyorum artık...servis işine gelince yolda bırakacak motor değil,kullanıcı hatası olmadan yıllarca sorun çıkaracağını sanmıyorum...geçen gün benim sattığım tiger 200 geldi,ben sattığımda motor adeta sıfır gibiydi,şimdi motor resmen pert olmuş,sonra da diyorlar çin malı motorlar kötü sık arıza veriyor...her zaman söyledim yine söylüyorum sen motoruna bakarsan o da sana bakar,yolda bırakmaz.ars 180 gerçekten dolu bir motor,her yönüyle seni mutlu eder ben yalnızca sesini sevmiyordum onu da bir egzos ile hallettim,şimdi tam istediğim gibi

UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Peki serdar abi bu ars yeni motorun plaka ruhsat sigorta herşey dahil sıfır fiyatı kaç paraya geliyor Araştırdım baya eskişehirde servis sıkıntısı olmaz servis ağı bayağı geniş eskişehirde 3tane servis bakıyor aroraya ve evkur eldem özdilek gibi alışveriş merkezleri yetkili satıcıları eskişehirde alınabilcek bir motor yani kalıbıda yeterli hızıda yeterli gibi rüzgarla beraber bayırlarda bi bayılma söz konusu oluyormu ?

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı PowerGarage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki serdar abi bu ars yeni motorun plaka ruhsat sigorta herşey dahil sıfır fiyatı kaç paraya geliyor Araştırdım baya eskişehirde servis sıkıntısı olmaz servis ağı bayağı geniş eskişehirde 3tane servis bakıyor aroraya ve evkur eldem özdilek gibi alışveriş merkezleri yetkili satıcıları eskişehirde alınabilcek bir motor yani kalıbıda yeterli hızıda yeterli gibi rüzgarla beraber bayırlarda bi bayılma söz konusu oluyormu ?
    sıfır fiyatı:3,650
    plaka,ruhsat:350
    toplam maliyeti 4,000 i bulur
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)